Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaką? :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo :oklasky: za sms

Opublikowano

OKi dzieki PABLO pozdrawiam

Opublikowano
jaką? :naughty:

Wróciłem do słusznej marki :naughty:

Opublikowano
jaką? :naughty:

Wróciłem do słusznej marki :naughty:

miesięczny w MPK

Opublikowano

Solaris powiadasz? :grin:

Opublikowano

Przyjedziecie to zobaczycie :wink:

Opublikowano

Panowie bedzie miał ktos kompa dzis zeby błąd sprawdzić?

Opublikowano

ja bym sie tez wybral do was lecz watpie bym sie wyrobil :kwasny:

Opublikowano
ja bym sie tez wybral do was lecz watpie bym sie wyrobil :kwasny:

Do której robisz?

Masz rzut beretem..

Opublikowano
Solaris powiadasz? :grin:

:grin:

jaką? :naughty:

Wróciłem do słusznej marki :naughty:

furą braciaka przyjedziesz? :tongue:

bo watpie zebys kupil cos nowego bo od razu bys sie pochwalil, nie wytrzymałbyś do spota :decayed:

Opublikowano

oto chodzi ze nie robie dzis. mam wyjazd :wink: co sobie kupiles pawle?

Opublikowano

furą braciaka przyjedziesz? :tongue:

bo watpie zebys kupil cos nowego bo od razu bys sie pochwalil, nie wytrzymałbyś do spota :decayed:

Zawsze musisz wszystko sp***dolić :decayed:

Opublikowano

hahaha :grin::decayed:

nie z nami te numery :naughty::cheesy:

Opublikowano

Poczekaj Cię zaskoczę jeszcze że Ci gały wyjdą :whistling::naughty:

Do spota panowie:hi:

Opublikowano

widze ze zarciki sie Ciebie dzisiaj trzymaja :decayed:

Opublikowano
rezał :wink: a co

Dokładkę od s-line :decayed:

a w czym problem wystąpił >

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

Pablo zrób ankietę :whistling:

Opublikowano
Zna któryś z Forumowiczów dobrego diagnostę w Krakowie ? Może któryś z Was nim jest ? :)

Co potrzebujesz?

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Myślałem że to b7, ok

Tu masz B7:

800px-VW_Passat_Variant_B7_1.8_TSI_Comfortline_Nightblue.JPG

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

Ładne oba te paski b5 od b6 wnętrzem się różni bardzo? Bo z zew lampy tył inne i trochę przód reszta to samo nie?

zegarami, w tym poliftowym bardziej podobne do CCCO B6/B7 tylko podświetlenie niebieskie

przedlift ma podświetlenie zielone i zegary bardziej podobne do B5

climatronik niebieski,

kierunki w lusterkach,

silniki chyba AVF ten 131KM jest tylko w polifcie, w przedliftach są najmocniejsze 110KM

reszty różnic nie kojarzę za bardzo.... :wink:

Przedlifty mają podświetlenie niebieskie, dwóch kumpli ma takie i na 1000% mają oryginalne podświetlenie...

:thumbup1:

Opublikowano

Dzięki za spota i za wspólną kolacje :wink:

Opublikowano
rezał :wink: a co

Dokładkę od s-line :decayed:

a w czym problem wystąpił >

Problem jeszcze nie wystąpił, bo dopiero mam zamiar to montować..

Chciałbym w razie czego kogoś zapytać gdybym nie wiedział :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.