Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Buahahah

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Siemka all po chwili nieobecnosci :)

Opublikowano

dajże fryte :slina:

IMG_20130917_210728.jpg

Opublikowano

Witam wszystkich

Jest ktoś w stanie mi pomóc w poznaniu mojego auta chcialbym wiedzec co w nim piszczy co jest czego nie ma i co by można było uaktywnic

a może ktos z was zajmuje sie tez spolszczaniem komputerka i navi bo lepsza byłaby po polsku,

a odnośnie zlociku to napewno sie pojawie tylko pod koniec października

Opublikowano

W Poznaniu to trochę daleko a piszczy bo trza nasmarować,

Fantomas chciałbyś mieć takie stanie, ale w Twoim wieku to tylko z górki

Cuber dobra fota, możesz na bilbordzie maca reklamować ;-) nawet gesty masz amerykańskie

Opublikowano

no bieda bieda ale teraz wiem czemu masz tak daleko fotel od kierownicy :decayed:

Opublikowano

:hi:Bry

Opublikowano

ee....w sumie to mamusia mi zawsze mówiła :" z ziemi synku nie podnoś" :naughty:

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

a to zdjęcie to ponoć ci zrobili jak przyjechałeś pierwszy raz na spota

kubełek kupiłeś ale z nikim się nie podzieliłeś :whistling:

Opublikowano
Pany pojawił się nowy gadżet klubowy i od razu ma najlepsze wzięcie, nic tylko kupować

http://img.tapatalk.com/d/13/09/26/uruqe5yz.jpg

:polew::polew: ale fajny CubeK :wink:

Opublikowano
Pany pojawił się nowy gadżet klubowy i od razu ma najlepsze wzięcie, nic tylko kupować

http://img.tapatalk.com/d/13/09/26/uruqe5yz.jpg

+100 :grin::polew:

Opublikowano
Pany pojawił się nowy gadżet klubowy i od razu ma najlepsze wzięcie, nic tylko kupować

http://img.tapatalk.com/d/13/09/26/uruqe5yz.jpg

za***isty, dajcie numer konta do wpłaty i biore 3 :polew:

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

Pany pojawił się nowy gadżet klubowy i od razu ma najlepsze wzięcie, nic tylko kupować

http://img.tapatalk.com/d/13/09/26/uruqe5yz.jpg

Boseron widzę, że Fifka i GTA V Ci nie leżą skoro masz czas na twórczość artystyczną :tongue4: Ja dziś o 16.15 też odpalam Fifę bo PES14 mi jakoś nie leży.

Opublikowano

Burza :shock3:

Opublikowano
Pany pojawił się nowy gadżet klubowy i od razu ma najlepsze wzięcie, nic tylko kupować

http://img.tapatalk.com/d/13/09/26/uruqe5yz.jpg

:facepalm::polew:

Opublikowano

ups....widzę że cenzura kubek wykupiła

Opublikowano
  • Autor

Boseron sam sie ocenzurował i usunął posta........ ale chyba dlatego by nie pisac w odwecie o histroii pewnego samochodu :)

Opublikowano

już myślałem że łykłeś całą serię :decayed: klawiszem delete

Opublikowano
Boseron sam sie ocenzurował i usunął posta........ ale chyba dlatego by nie pisac w odwecie o histroii pewnego samochodu :)

Samochód Boserona to nic, teraz ma poważniejszy problem. Nie stoi Mu pod górkę :-)

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Boseron sam sie ocenzurował i usunął posta........ ale chyba dlatego by nie pisac w odwecie o histroii pewnego samochodu :)

dajesz :naughty:

robimy dzień szydery bo tu nudą jedzie ostatnio strasnie

---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

Boseron sam sie ocenzurował i usunął posta........ ale chyba dlatego by nie pisac w odwecie o histroii pewnego samochodu :)

Samochód Boserona to nic, teraz ma poważniejszy problem. Nie stoi Mu pod górkę :-)

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

weź przestań ile w końcu może stać

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.