Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo dzięki za fifke 2014 wymiata, poprawiona jeszcze bardziej kot....:naughty:

Panowie chyba mam problem bo dziś sie zorientowałem ze w moich felgach są śruby zabezpieczające a nie mam do nich końcówki na klucz :kwasny: dostane gdzieś taką , może jest jakiś sklep gdzie dobiore samą końcówke ? moze i miałem w komplecie ale gdzies posiałem nie pamiętam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie dobierzesz zabezpieczenia... :/ - rozwiercenie srub Ci zostaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniałem sobie ze miałem końcówke bo przecież mechanik w krakowie ściągał koła raz..... skleroza nie boli moze u niego została coś takiego jak ta, albo schowałem i nie pamiętam gdzie :facepalm:

ŚRUBY ZABEZPIECZAJĄCE BMW E36 E46 E39 KOMPLET (3499202946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale to ze do bmw to o niczym nie swiadczy...one sa wszystkie bardzo podobne ale roznia sie ciutke od siebie...gdyby to bylo takie proste to złodziej by mial do bmw do audi i jeszcze kilka innych i po problemie...zawszed pomimo wzorow koncowki sie troche roznia np. o pol milimetra a juz jej nie wsadzisz....trafic na identyczna jak Twoja = prawie niemozliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie :hi:

Jak by ktoś coś to, jest godne uwagi autko (VW Passat B5) do sprzedania mojego znajomego, bardzo zadbane i serwisowane więcej info pod linkiem

Okazja! VW Passat B5 Salon PL 145 000 km (3567820993) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 07:46 ---------- Poprzedni post napisany at 07:43 ----------

Za nami przed premierowa partia z Boseronem w :naughty:

http://img.fastshell.pl/images/fifax.jpg

Dzięki :wink:

Gra dużo bardziej realna i będzie trudniej strzelić bramkę, grafika na duży +.

Ja zamówiłem przedpremierowo ori i czekam do końca tygodnia :whistling: piraty wstrętne!:decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Pany :hi:

Jak by ktoś coś to, jest godne uwagi autko (VW Passat B5) do sprzedania mojego znajomego, bardzo zadbane i serwisowane więcej info pod linkiem

Okazja! VW Passat B5 Salon PL 145 000 km (3567820993) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Mój znajomy też ma Paska tyle że troszkę młodszy i większy wypasik. Auto ma od prawie 6 lat. Naprawdę zadbana sztuka. Możliwość negocjacji (jak bym się uparł to do może 20tyś zejdzie :wink:)

Volkswagen Passat 1.9 TDI Trendline

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ----------

Aaaa... ten Pasek ma chyba wszystko z co mogły mieć tamte roczniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniałem sobie ze miałem końcówke bo przecież mechanik w krakowie ściągał koła raz..... skleroza nie boli moze u niego została coś takiego jak ta, albo schowałem i nie pamiętam gdzie :facepalm:

ŚRUBY ZABEZPIECZAJĄCE BMW E36 E46 E39 KOMPLET (3499202946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Zaglądnij w otwór śruby. Jeśli to ori BMW to zobaczysz dwie cyfry. Jedziesz do Aso dla bauer-ów podajesz te cyfry i zamawiają ci odpowiednią końcówkę. Nie drogi temat kolega zamawiał do rorzutnika gnoju kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniałem sobie ze miałem końcówke bo przecież mechanik w krakowie ściągał koła raz..... skleroza nie boli moze u niego została coś takiego jak ta, albo schowałem i nie pamiętam gdzie :facepalm:

ŚRUBY ZABEZPIECZAJĄCE BMW E36 E46 E39 KOMPLET (3499202946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Zaglądnij w otwór śruby. Jeśli to ori BMW to zobaczysz dwie cyfry. Jedziesz do Aso dla bauer-ów podajesz te cyfry i zamawiają ci odpowiednią końcówkę. Nie drogi temat kolega zamawiał do rorzutnika gnoju kiedyś

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanie końcówki ciąg dalszy, zastanawiam się czy dobre stacje wulkanizacyjne nie potrafili by odkręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanie końcówki ciąg dalszy, zastanawiam się czy dobre stacje wulkanizacyjne nie potrafili by odkręcić

TAK tylko uszkodzą Ci śrubę .Dlaczego nie podjedziesz do BMW i nie zamówisz tak jak Ci proponował nasz profesor :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkrecone a śruby poszły w kosz i święty spokój hehe, magik dał radę wbił trzpien swój na hama i poszło

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

Dante czyli jednak nie kupujesz paska

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Dziś już nie kradną felg przynajmniej nie takich jak ja mam a przynajmniej mam spokój a śruby nadają się do użytku jak się końcówka znajdzie a zapewne tak będzie to zobaczymy może założę jeszcze

Aha Dziękuję wszystkim za pomoc, Profesorze Tomku Tobie w szczególności ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...