Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To jak Ty wychodzisz, a koleżanki przychodzą, to może i my wpadniemy :-)

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

:polew:Ja też wpadne

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie Boseron, wiec jak wychodzisz to powiedz Swojej ze koledzy wpadną urozmaicić im wieczór skoro na Ciebie nie mogą liczyć :decayed:

Opublikowano

Dzieki Panowie za zyczenia :thumbup1: Oby sie wszystkie spelnily.

To co? Ma ktos A3 do sprzedania?? Albo Golfa IV??

Opublikowano

:hi:siemka

Transit wszystkiego najlepszego!

Opublikowano

Panowie... Nie przeceniajcie się tak Orły,

Ramzes Ty już zalałes formę ;-)

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Mariusz :wink:

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

20130920_145326.jpg

Fanta też tu był :naughty:

Opublikowano

Tranzolku wszystkiego Naj Naj Naj.

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

Panowie... Nie przeceniajcie się tak Orły,

Ramzes Ty już zalałes formę ;-)

To ze Ramzes jest juz pojedzony to nie znaczy ze nie może spojrzeć do Menu :-)

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

:hi:Tranzit najlepszego :drunk:

Opublikowano
Tranzolku wszystkiego Naj Naj Naj.

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

Panowie... Nie przeceniajcie się tak Orły,

Ramzes Ty już zalałes formę ;-)

To ze Ramzes jest juz pojedzony to nie znaczy ze nie może spojrzeć do Menu :-)

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

:oklasky::oklasky::oklasky:

Opublikowano

Przed chwilą kolejna kontrola i przy okazji sprawdzanie czy w becie nie ma zbiega :facepalm:

:grin:

Opublikowano

Pablo u mnie GTA 5 działa :-) kox niesamowity, dzięki, jutro pojadę do Przemka to Młodemu na dysk zrzuci, wiem już jak to trzeba ale nie mam takiej nagrywarki

---------- Post dopisany at 01:48 ---------- Poprzedni post napisany at 01:47 ----------

No niech będzie menu można zobaczyć ale tylko oblizać się smakiem

Opublikowano

No ja właśnie skończyłem grać, najwyzszy szczyt w grze z widokami i ścieżki rowerowe to mistrzostwo jednym słowem.

Opublikowano

Będę Ci wynajmować, trochę mnie on kosztował ale niedługo się zwróci :wink:

:siema:

Opublikowano

Nic tylko brać!

Panowie w moim garażu pojawiła się zabawka. Modzenie wkrótce się zacznie :decayed: W pierwszej kolejności szachownica na dach i lusterka oraz felgi z Abartha :naughty:

2013_09_15_20_10_45.jpg

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ----------

2013_09_15_20_10_17.jpg

Opublikowano

Fajny:kox:

Opublikowano

Idealny dla kobiety

Opublikowano
Idealny dla kobiety

No dla kobiety został kupiony. Ja w nim wyglądam troche dziwnie

Opublikowano
Idealny dla kobiety

No dla kobiety został kupiony. Ja w nim wyglądam troche dziwnie

To dla niej nie musisz modzić, pewnie wolałaby nowy komplet butów niż szachownicę na dach :grin:

Opublikowano

A zdziwiłbyś się. Nawet zapytała czy jest jakiś klub Fiata 500. Szachownicę i felgi sama chce więc na własnej skórze pozna co to jest "modzenie". Teraz już nie będzie mówiła, iż w kwestii samochodu jestem chory psychicznie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.