Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zna któryś z Forumowiczów dobrego diagnostę w Krakowie ? Może któryś z Was nim jest ? :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ładne oba te paski b5 od b6 wnętrzem się różni bardzo? Bo z zew lampy tył inne i trochę przód reszta to samo nie?

Opublikowano
Odkrecone a śruby poszły w kosz i święty spokój hehe, magik dał radę wbił trzpien swój na hama i poszło

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

Dante czyli jednak nie kupujesz paska

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Dziś już nie kradną felg przynajmniej nie takich jak ja mam a przynajmniej mam spokój a śruby nadają się do użytku jak się końcówka znajdzie a zapewne tak będzie to zobaczymy może założę jeszcze

Aha Dziękuję wszystkim za pomoc, Profesorze Tomku Tobie w szczególności ;-)

mi za***ali felgi ze sportbacka miesiąc temu

Opublikowano
Ładne oba te paski b5 od b6 wnętrzem się różni bardzo? Bo z zew lampy tył inne i trochę przód reszta to samo nie?

to jest b5 i b5 po lifcie, a nie b5 i b6

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

tu masz b6:

VW PASSAT B6 2.0TDI 140KM 100% BEZWYPADKOWY ... (3547573601) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Myślałem że to b7, ok

Opublikowano
Ładne oba te paski b5 od b6 wnętrzem się różni bardzo? Bo z zew lampy tył inne i trochę przód reszta to samo nie?

zegarami, w tym poliftowym bardziej podobne do CCCO B6/B7 tylko podświetlenie niebieskie

przedlift ma podświetlenie zielone i zegary bardziej podobne do B5

climatronik niebieski,

kierunki w lusterkach,

silniki chyba AVF ten 131KM jest tylko w polifcie, w przedliftach są najmocniejsze 110KM

reszty różnic nie kojarzę za bardzo.... :wink:

Opublikowano
Odkrecone a śruby poszły w kosz i święty spokój hehe, magik dał radę wbił trzpien swój na hama i poszło

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Dziś już nie kradną felg

mi za***ali felgi ze sportbacka miesiąc temu

Pytał Cię ktoś o zdanie

Opublikowano
Zna któryś z Forumowiczów dobrego diagnostę w Krakowie ? Może któryś z Was nim jest ? :)
wal do Gruszki :wink:

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

Sprzedam audi quattro urquattro coupe 20v turbo Tarnowskie Góry ? Tablica.pl :decayed:

Opublikowano
Ładne oba te paski b5 od b6 wnętrzem się różni bardzo? Bo z zew lampy tył inne i trochę przód reszta to samo nie?

zegarami, w tym poliftowym bardziej podobne do CCCO B6/B7 tylko podświetlenie niebieskie

przedlift ma podświetlenie zielone i zegary bardziej podobne do B5

climatronik niebieski,

kierunki w lusterkach,

silniki chyba AVF ten 131KM jest tylko w polifcie, w przedliftach są najmocniejsze 110KM

reszty różnic nie kojarzę za bardzo.... :wink:

Przedlifty mają podświetlenie niebieskie, dwóch kumpli ma takie i na 1000% mają oryginalne podświetlenie...

Opublikowano
Opublikowano

Tylko z ceną przesadzili trochę 45zeta to dużo według mnie, z licencją lepiej

Opublikowano

Tylko Poziu chce czerwony burdelowy

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Dzień dobry, dziś spocik ;-)

Opublikowano

Bry All

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Siema :hi: ja dzisiaj będę testował boserona bmw na spocie :jerk:

Opublikowano

Powitać poranne ptaszki :decayed:

Opublikowano

:hi:

dzień doberek po kilku dniowej nieobecności :wink:

:naughty::naughty: wpadnę na myjnie jak dostarczą miernik :decayed:

Jak fantowskiego nie będzie do 18:00 w domu to podrzucę miernik na myjkę bo pracuje i nie dam rady na spota zajechać.

fantowski wczoraj wieczorem wrócił do rodu kraka i dzisiaj go raczej na spocie nie będzie.. :wink:

Opublikowano

Panowie jak ktoś chce to mogę sprzedać mojego samsunga s4 igła folia na wyświetlaczu za 1500

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Panowie jak ktoś chce to mogę sprzedać mojego samsunga s4 igła folia na wyświetlaczu za 1500

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

za S3 :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.