Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo poczytaj forum bmw to się dowiesz ze w Krakowie nie ma fachowca z prawdziwego zdarzenia a Ci co się za takich uważają liczą jak za woły, poza tym chce się czegoś nauczyć

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie wiecie gdzie jest w krakowie jakas dobra myjnia automatyczna(sprawadzona)???

W Toyocie na al.Pokoju

ona rzeczywiscie nie rysuje auta??

ANWA TOYOTA Auto Myjnia, Kraków - Mapa Polski w Zumi.pl

Opublikowano
Pablo poczytaj forum bmw to się dowiesz ze w Krakowie nie ma fachowca z prawdziwego zdarzenia a Ci co się za takich uważają liczą jak za woły, poza tym chce się czegoś nauczyć

tak samo uważam o VAG :naughty:

Opublikowano
Pablo poczytaj forum bmw to się dowiesz ze w Krakowie nie ma fachowca z prawdziwego zdarzenia a Ci co się za takich uważają liczą jak za woły, poza tym chce się czegoś nauczyć

jak to nie ma znasz np. Kubę z Sieprawia ?

Opublikowano
.....poza tym chce się czegoś nauczyć

Trasy i rozkładu jazdy busów do Wrocławia ;-)

Łukasz po co sobie życie komplikujesz?

Soft w silniku to nie problem ; problemem jest twoja prawa noga ;-)

Opublikowano
Panowie wiecie gdzie jest w krakowie jakas dobra myjnia automatyczna(sprawadzona)???

W Toyocie na al.Pokoju

ona rzeczywiscie nie rysuje auta??

ANWA TOYOTA Auto Myjnia, Kraków - Mapa Polski w Zumi.pl

Twoje auto było tam myte przez 5lat a może i dłużej

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ----------

Pablo poczytaj forum bmw to się dowiesz ze w Krakowie nie ma fachowca z prawdziwego zdarzenia a Ci co się za takich uważają liczą jak za woły, poza tym chce się czegoś nauczyć

tak samo uważam o VAG :naughty:

Nex słuchać tego nie mogę... Sam mam w domu 6 samochodów VAG przeróżnych i jakoś normalnie serwisuje auto w KRK

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ----------

Pablo poczytaj forum bmw to się dowiesz ze w Krakowie nie ma fachowca z prawdziwego zdarzenia a Ci co się za takich uważają liczą jak za woły, poza tym chce się czegoś nauczyć

j. w.

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Panowie wiecie gdzie jest w krakowie jakas dobra myjnia automatyczna(sprawadzona)???

W Toyocie na al.Pokoju

ona rzeczywiscie nie rysuje auta??

ANWA TOYOTA Auto Myjnia, Kraków - Mapa Polski w Zumi.pl

Twoje auto było tam myte przez 5lat a może i dłużej

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ----------

Pablo poczytaj forum bmw to się dowiesz ze w Krakowie nie ma fachowca z prawdziwego zdarzenia a Ci co się za takich uważają liczą jak za woły, poza tym chce się czegoś nauczyć

tak samo uważam o VAG :naughty:

Nex słuchać tego nie mogę... Sam mam w domu 6 samochodów VAG przeróżnych i jakoś normalnie serwisuje auto w KRK

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ----------

Pablo poczytaj forum bmw to się dowiesz ze w Krakowie nie ma fachowca z prawdziwego zdarzenia a Ci co się za takich uważają liczą jak za woły, poza tym chce się czegoś nauczyć

j. w.

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

nie zgodzę się

Opublikowano

A co na to Twoje córki?

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

:hi: bry

Panowie może jakiś większy spocik połączony z grillem i/lub innymi atrakcjami :naughty: na koniec sezonu?

Wąski kiedyś wstępnie deklarował że można u niego coś wymodzić :wink:

Opublikowano

No właśnie :decayed:

:naughty:

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

Fanta kupuj

Fiat 125p 6900.00 PLN. Poznań - otoMoto.pl

Opublikowano
A co na to Twoje córki?

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Ty lepiej mi podziękuj, że wniosłem wczoraj element bajkowy do tych smętnych ja pi.da rybitw

Sent from my Voyager

Opublikowano
:hi: bry

Panowie może jakiś większy spocik połączony z grillem i/lub innymi atrakcjami :naughty: na koniec sezonu?

Wąski kiedyś wstępnie deklarował że można u niego coś wymodzić :wink:

widział zdjęcie i kubek pożegnalny

Cuber oficjalnie zamknął już sezon grillowy

Opublikowano

Panowie potrzebuje Kargowa, kiegowego. Jest ktos od nas zaufany albo polecany ?

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

Witam wszystkich :bry:

Opublikowano
:bry: dzień :hi:
Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Transit dzięki za odwiedziny :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wąski znam Kubę dobrze i o nim nie pomyślałem, dzwonie do Niego ;-)

Opublikowano

Krucafiks..

Miałem dzis nowe BMW 3 2.0D 184 KM do testów...dobite grubo bo cena katalogowa 238tys.

Ten Harman Kardon tam zabija Banga z A4 B8 i z A5 w przedbiegach.

To w ogóle inna liga.Pieprzone Audi mogło by coś z tym zrobić.

Opad kopary jak to gra.Czystość,dokładność,bas no masakra.

W ogóle prze w pyte auto.

Idac teraz do salonu leje na A4 ciepłym moczem.Sorry ja wiem ze to nowy model a A4 juz pare lat ale jak tak sp***dolą A4 wizualnie jak nowe A3 to nie bedzie wyboru.

Ta trojka w M pakiecie w kombi jest za***ista.

Jedyne co przy Audi teraz daje do myslenia to quattro.

Szczerze to się tym BMW 3 po dłuższej zabawie naprawdę zachwyciłem.Mocno bym się zastanawiał gdybym rodzinnego dupowozu potrzebował...

A paliwo to to wącha..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.