Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wybaczcie, nie mogłem sie oprzeć !

(chwile temu chwaliliscie jakies BMW z przed 15 lat )

p_aka.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
to co? nie ma chetnych na wyprawe na złombol?

A o so chodzi zomb cie boli

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

hahah...ta....dlatego trzeba jechac do LORET DE MAR...tam w pamietnikach z wakacji mowili co zrobic jak boli...

Opublikowano
to co? nie ma chetnych na wyprawe na złombol?

chętny to ja jestem tylko te BABARUCHY :wink:

Opublikowano

Do Września bedą dobre Babaruchy juz

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Jutro zapowiada się duża frekwencja na kartach :banan:

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

pewnie na polskich blachach :)
odbieraj telefon :kwasny: Kolega :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

Do Września bedą dobre Babaruchy juz

Wysłane z mojego urQuattro

a świstak .....

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

602 320 187 dla błądzących na karty :decayed:

Opublikowano

Nie bedzie problemu jak bedzie nas duzo?

Opublikowano

O której jutro te wyścigi

Opublikowano
Nie bedzie problemu jak bedzie nas duzo?

NIE zamówimy kolejną godzinę :wink: luz jest dużo kartów o godzinie 11

Opublikowano
Fantowski kurva myslalem ze Ty w tym stroju po mojej Komendzie latasz ;-) ja pier.. e, dobry mundurek

Wysłane z mojego GT-I9300

wtedy to było szaleństwo.. ostatni mój rok studiów i ostatnie juwenalia.. pomyślałem że przebiore się za kaczora.. zatem troche przygotowań dzień wcześniej i w dzień pochodu z samego rana jazda z klejem do tapet i poduszką z piór :decayed: szkoda że nie mam zdjęcia jak wyglądało miejsce w którym przybierałem pióra :decayed: beka na mieście była dobra i oczywiście wielki szacunek :grin:

Opublikowano
Nie bedzie problemu jak bedzie nas duzo?

NIE zamówimy kolejną godzinę :wink: luz jest dużo kartów o godzinie 11

to super :thumbup1:

numer zapisalem, jak sie zgubie, to bede dzwonil :decayed:

do zobaczenia jutro

Opublikowano
Jutro zapowiada się duża frekwencja na kartach :banan:

ja też będę :wink::naughty:

Opublikowano

czesc,

czy ta stara płyta lotniska obok CH Krokus jest ogólnie dostępna - czy to "private" i jest "closed for Citizens"

Opublikowano

Jest już zamknięta i oddana jako muzeum, wjazd = mandat.

Druga część otwarta jak jest dywizjonu 303 / 2 pułku lotniczego.

Opublikowano

Zaś mi się wjebali do auta :facepalm: CB nie ruszone ale za to ze schowka poszło DVD warte 20zł :facepalm: Wkładka cała nie naruszona ale wyrwany zatrzask w tej metalowej obramówce klamki... Tym razem na Wielopolu:wallbash:

Opublikowano

Współczuję :thumbdown:

Panowie może ktoś takie coś:

siescigam.pl - Porsche 928 4.7 S 310KM

Opublikowano

:hi:

Zaś mi się wjebali do auta :facepalm: CB nie ruszone ale za to ze schowka poszło DVD warte 20zł :facepalm: Wkładka cała nie naruszona ale wyrwany zatrzask w tej metalowej obramówce klamki... Tym razem na Wielopolu:wallbash:

Ehhh ,co za kraj....

wysłane z one v

Opublikowano
  • Autor

kurde jak by karty były o 12-stej to bym się wyrobił :decayed:

Opublikowano

Ja też :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.