Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wracaj się... masz w linii prostej praktycznie :) - mapa

Jak coś to ja mogę podjechać pod bonarkę na stację paliw i pojedziemy razem...

możesz jechać przez małą górę i razem pojedziemy... ja będę musiał od razu wracać

ja tak jeżdżę

a jak lepiej Ci jechać przez S7 to możemy się umówić na tym przystanku - street view

:thumbup1: dzieki za wskazowki

ja bede jechal z okolic bonarki/matecznego i zastanawiam sie jak wtedy najlepiej.

ewentualnie moge sie wrocic troche i pojechac razem z Toba :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to co? nie ma chetnych na wyprawe na złombol?

Opublikowano

ni ma piniendzy Panie...:)

Opublikowano

aaa pitolicie.....to znowu nie takie koszty

Opublikowano

no Panie... moge dac 100zl :wink:

Opublikowano

hehehhe....zamknijcie mnie odrazu

Opublikowano
Jego love to tylko audi A4 :decayed:

Może przyjedzie na spota to da Ci autograf :grin:

oj pablo pablo jak ty malo wiesz :grin:

Opublikowano
nie wracaj się... masz w linii prostej praktycznie :) - mapa

Jak coś to ja mogę podjechać pod bonarkę na stację paliw i pojedziemy razem...

alez Ty mnie bardzo chcesz przewiezc :wink:

Opublikowano

nie chcę! :) pojedziesz swoim, jak wspomniałem muszę od razu wracać po drugim przejeździe

pomogłeś mi to się odwdzięczam:P

nie wracaj się... masz w linii prostej praktycznie :) - mapa

Jak coś to ja mogę podjechać pod bonarkę na stację paliw i pojedziemy razem...

alez Ty mnie bardzo chcesz przewiezc :wink:

Opublikowano
Pablo zebym ja czasem sobie nie ustawil na TWoim profilowym zdjecia el pomidore :whistling:

Ciekawe jakie i gdzie nie przypominam sobie żebym miał takie zdjęcie :whistling:

Jesteś pewien??

62m8.jpg

Opublikowano
Pablo zebym ja czasem sobie nie ustawil na TWoim profilowym zdjecia el pomidore :whistling:

Ciekawe jakie i gdzie nie przypominam sobie żebym miał takie zdjęcie :whistling:

Jesteś pewien??

http://img829.imageshack.us/img829/3989/62m8.jpg

:grin::grin::grin:

Opublikowano
oj pablo pablo jak ty malo wiesz :grin:

Możesz rozwinąć bo nie wiem o czym mówisz, michail jesteś jego sąsiadem ze tak dużo wiesz :grin: A raczej nie jesteś bo nie mieszkasz na prokocimiu.

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ----------

nex ty dalej w przedszkolu widzę :facepalm:

chcesz to zaraz zrobię animację z Tobą że pół roku się nie pojawisz na forum :naughty:

Opublikowano
:grin::grin:
Opublikowano

k**wa tylko na krakowskich taka szydera :polew:

Opublikowano
nie chcę! :) pojedziesz swoim, jak wspomniałem muszę od razu wracać po drugim przejeździe

pomogłeś mi to się odwdzięczam:P

jak chcesz sie odwdzieczyc, to albo skrzynia Sekwencyjna skrzynia biegów Quaife z przełożeniami prostymi | Przeniesienie napędu \ Skrzynia biegów | TOMSON Motorsport *** RAJDY - WYŚCIGI - DRIFTING - TUNING

albo msza :grin:

Opublikowano
oj pablo pablo jak ty malo wiesz :grin:

Możesz rozwinąć bo nie wiem o czym mówisz, michail jesteś jego sąsiadem ze tak dużo wiesz :grin: A raczej nie jesteś bo nie mieszkasz na prokocimiu.

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ----------

nex ty dalej w przedszkolu widzę :facepalm:

chcesz to zaraz zrobię animację z Tobą że pół roku się nie pojawisz na forum :naughty:

rozwine ale nie na forum he

Opublikowano
nie pomyliłeś się czasem? :P

trochę inaczej to wyglądało w 2 wyścigu :)

Na allegro taka kolejność została ustalona i to się liczy :wink:

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ----------

to co? nie ma chetnych na wyprawe na złombol?

Ja bym był gdyby nie to że ciężko mi powiedzieć czy w tym terminie dam radę

Opublikowano

Fantowski kurva myslalem ze Ty w tym stroju po mojej Komendzie latasz ;-) ja pier.. e, dobry mundurek

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

993477_427241384071132_1599727103_n.jpg

:quattro::decayed:

Opublikowano

pewnie na polskich blachach :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.