Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro o 20 jest rezerwacja 30 min na karty chętnych zapraszamy serdecznie.Warunki finansowe jak w niedzielę :wink:

ewentualnych chętnych proszę o głos :wink:

Fanta ,Kerczi Gabriel Redjasper i

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jutro o 20 jest rezerwacja 30 min na karty chętnych zapraszamy serdecznie.Warunki finansowe jak w niedzielę :wink:

Yeeeah!! wypas! dzieki:good:

Opublikowano
Jutro o 20 jest rezerwacja 30 min na karty chętnych zapraszamy serdecznie.Warunki finansowe jak w niedzielę :wink:

ewentualnych chętnych proszę o głos :wink:

Fanta ,Kerczi Gabriel Redjasper i

super partia ! :decayed:

Opublikowano

jak sie uda, to ze mna jeszcze jeden kolega pojedzie - jesli nie bedzie problemu :wink:

Opublikowano

nie bedzie problemu :wink: ja moze tez kogos zabiore :wink:

Opublikowano

Ja sie piszę rękami i nogami :banan2:

Opublikowano

Żeby nie było... Jeśli komuś nie odpowiada jazda na spot do Sulechowa na tor gokartowy, to niech przyjedzie tam gdzie zawsze, do Galerii...

Mnie na przykład po 12h pracy nie bardzo uśmiecha się jechać 25km w jedną strone, żeby gokartowych spalin powąchać :kwasny:

Ktoś oprócz mnie będzie w Galerii?? Bo nie wiem czy w ogóle się tam wybierać...

Opublikowano

Mnie na przykład po 12h pracy nie bardzo uśmiecha się jechać 25km w jedną strone, żeby gokartowych spalin powąchać :kwasny:

Nie smęć bo każdy pracuje ja dziś robię nockę i za kolegę zostanę na pierwsza zmianę więc będę walił 16h nie licząc dojazdu do pracy i takie gokarty traktuje jako luzzziiiik i odstres.

Gokarty to tylko dodatek do spotkania ze znajomymi z klubu, ja zrobie jak pewnie czytałeś 100km.

ot:

prawdopodobnie będę ja i jeszcze dwie osoby

Opublikowano

Transit, luknij w PW

Opublikowano
Transit, luknij w PW

Luknąłem :whistling: Ty też luknij :naughty:

Opublikowano

To gdzie sie jutro spotykacie w galerii czy kocmyrzowie?

Opublikowano
  • Autor

Jak sie wyrobię czasowo to się melduje na kartach :)

Opublikowano

Transit nie grymaś. Co prawda ja nie pracuje ale musze z Tata tez sie niezle nameczyc zeby sypnal kasa.

A na karty przyjade poogladac jak sie szlachta bawi

Opublikowano

Ja będę od 19:30 do 20:00 czekał na parkingu w Galerii. Jeśli ktoś przyjedzie, to fajnie. Jeśli nie - to do domku :jerk:

Opublikowano

Może ktoś VAG'a zabrać?

Opublikowano

Tez sie pod vaga chetnie podepne by testowanie zegarów odpalić :)

Opublikowano

jeszcze by mu sie przydalo czyszczenie, bo przy takim przebiegu to ma pewnie okolo 250PS :wink:

Opublikowano

witam kolegów po dłuższej przerwie :hi:

przez wykańczanie domu i przeprowadzkę nie było czasu na forum, ale po nadrobieniu ponad 50 stron Krakowskich już jestem na bieżąco :decayed:

ogólnie to fajnie się czytało o telenoweli z białą B8 w roli głównej w reżyserii PABLO, o lodówkach z neta i MM oraz o problemie z olejem w TFSI :grin:

pozdrówka :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.