Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mariusz ul.Mierzei Wislanej 6

Tel: +48 533 466 423

Powiedz ze jestes od Karola

Wysłane z mojego urQuattro

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a skoro nowy to kubelek KFC do tego :kox:

+1 :decayed:

wysłane z one v

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

Mariusz ul.Mierzei Wislanej 6

Tel: +48 533 466 423

Powiedz ze jestes od Karola

Wysłane z mojego urQuattro

Jest coś czego nie ogarniasz i gdzie nie masz znajomych ? .....

:wink:

wysłane z one v

Opublikowano
Mariusz ul.Mierzei Wislanej 6

Tel: +48 533 466 423

Powiedz ze jestes od Karola

Wysłane z mojego urQuattro

dzięki za namiar, niestety on nie ogarnie tematu, jutro ma mi podrzucić tel. do kumpla który moze da rade

szukam dalej :)

Opublikowano

dziwi mnie dobra postawa Kercziego, toż to jeźzi z podtlenkiem azotu czy jak, grubas jeden

On jest mistrzem rozkładu mas i zawsze i wszędzie ma 50/50 to jego sekret

Miejsce na spota na kartach jest ok. Cieplo. Mozna klapnac na fotelu i poogladac jak inni jezdza

dziadzia :decayed:

jak byś miał tyle kraników do odkręcenia żeby piec włączyć i tyle mebli w domu co on to też byś tak pisał :wink:

Opublikowano
Mariusz ul.Mierzei Wislanej 6

Tel: +48 533 466 423

Powiedz ze jestes od Karola

Wysłane z mojego urQuattro

dzięki za namiar, niestety on nie ogarnie tematu, jutro ma mi podrzucić tel. do kumpla który moze da rade

szukam dalej :)

Jaglarz Wieliczka

+48 601 455 045

Powiedz ze jestes od KarolaKolodzieja

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Mariusz ul.Mierzei Wislanej 6

Tel: +48 533 466 423

Powiedz ze jestes od Karola

Wysłane z mojego urQuattro

dzięki za namiar, niestety on nie ogarnie tematu, jutro ma mi podrzucić tel. do kumpla który moze da rade

szukam dalej :)

Jaglarz Wieliczka

+48 601 455 045

Powiedz ze jestes od KarolaKolodzieja

Wysłane z mojego urQuattro

Sypiesz kontaktami z rekawa :)

on też mi tego nie zrobi :facepalm:

Opublikowano

Co za łajzy, nie chce im sie albo złe im tlumaczysZ co Ci potrza. Bo każdy z nich to robił.

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

jak tam na komendzie?

Opublikowano

Podano mi zarzut. Pani powiedziała ze albo odmawiam wyjaśnień i robię to w sadzie albo wyjaśniam ale w sadzie i tak będę musiał . Wiec złożyłem zeznania i czekam albo na wyrok zaoczny albo wezwanie do sadu

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Ale w Krk są same lenie. Założę się, że kilka osób, które regularnie się udzielają w tym temacie mogłoby się podjąć takiej roboty bez problemu, ale za kilka groszy się nie chce ruszyć dupska. A potem narzekają, że za duża waga na dobre wyniki w kartach :facepalm:

Opublikowano
Co za łajzy, nie chce im sie albo złe im tlumaczysZ co Ci potrza. Bo każdy z nich to robił.

Wysłane z mojego urQuattro

a co tu do tłumaczenia - kalibracja kierownicy po zmianie na multifunkcję i wykasowanie błędów po stłuczce :dontknow:

pewnie im się nie chce :)

Opublikowano
Podano mi zarzut. Pani powiedziała ze albo odmawiam wyjaśnień i robię to w sadzie albo wyjaśniam ale w sadzie i tak będę musiał . Wiec złożyłem zeznania i czekam albo na wyrok zaoczny albo wezwanie do sadu

Wysłane z mojego urQuattro

czyli przesluchiwali Cie jako swiadka, bo podejrzanemu nie przysluguje prawo do odmowy skladania zeznan.

daj znac, jak sprawa sie potoczy.

Opublikowano
Mariusz ul.Mierzei Wislanej 6

Tel: +48 533 466 423

Powiedz ze jestes od Karola

Wysłane z mojego urQuattro

dzięki za namiar, niestety on nie ogarnie tematu, jutro ma mi podrzucić tel. do kumpla który moze da rade

szukam dalej :)

Jaglarz Wieliczka

+48 601 455 045

Powiedz ze jestes od KarolaKolodzieja

Wysłane z mojego urQuattro

Sypiesz kontaktami z rekawa :)

on też mi tego nie zrobi :facepalm:

zadzwoń jeszcze raz ale nie mów że jesteś od Karola

powinni zmienić zdanie

Opublikowano

Nie, jako podejrzanego

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

Mariusz ul.Mierzei Wislanej 6

Tel: +48 533 466 423

Powiedz ze jestes od Karola

Wysłane z mojego urQuattro

dzięki za namiar, niestety on nie ogarnie tematu, jutro ma mi podrzucić tel. do kumpla który moze da rade

szukam dalej :)

Jaglarz Wieliczka

+48 601 455 045

Powiedz ze jestes od KarolaKolodzieja

Wysłane z mojego urQuattro

Sypiesz kontaktami z rekawa :)

on też mi tego nie zrobi :facepalm:

zadzwoń jeszcze raz ale nie mów że jesteś od Karola

powinni zmienić zdanie

To jeszcze

+48 514 477 131

BARTEK, ul.Groickiego

Powiedz ze jestes od Karola

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

a czy ten bartek handluje owocami? :wink:

Opublikowano

Kiedyś tak, teraz ma warsztat

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
zadzwoń jeszcze raz ale nie mów że jesteś od Karola

powinni zmienić zdanie

:decayed:

Opublikowano

Znając KERCZIEGO to podał najpierw numer do cukiernika, później do kwiaciarni a następnie do zakładu pogrzebowego, teraz spodziewaj się numeru na koniec do siostry gruszki która jest kierownikiem na Małopolskę w UPC :naughty:

:siema:

Opublikowano

PABLO!, przecież Ciebie nikt nie pytał o zdanie ani poradę, przestań się wtrącać i zajmij swoimi sprawami :facepalm:

Opublikowano
Znając KERCZIEGO to podał najpierw numer do cukiernika, później do kwiaciarni a następnie do zakładu pogrzebowego, teraz spodziewaj się numeru na koniec do siostry gruszki która jest kierownikiem na Małopolskę w UPC :naughty:

:siema:

szkoda ze nie podał jeszcze numeru do el pomidore ktory wszystkich zna i ma mnóstwo kolegów :decayed::grin::nabijasie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.