Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Znając KERCZIEGO to podał najpierw numer do cukiernika, później do kwiaciarni a następnie do zakładu pogrzebowego, teraz spodziewaj się numeru na koniec do siostry gruszki która jest kierownikiem na Małopolskę w UPC :naughty:

:siema:

No! ten ostatni przynajmniej powiedział, że to zrobi, ale musi się zastanowić, zobaczyć, pomyśleć...

masakra

może faktycznie zadzwonię jeszcze raz incognito :decayed:

Przyjedź do Gliwic w piątek na spota....ogarnie sie temat....

wysłane z one v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ja jestem elektrykiem

samochodowego :decayed:

Ale po co mowisz ze dzowniles i ze zrobi jak ku.wa nie dzowniles bo to moj numer i nie rozmaiwales ze mna. Jak mamy Ci pomoc jak na dzien dobry robisz nas w uja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem elektrykiem

samochodowego :decayed:

aaaaa to dzwoń do siemiana, z tego co pamiętam to on od takiego kupił B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem elektrykiem

samochodowego :decayed:

Ale po co mowisz ze dzowniles i ze zrobi jak ku.wa nie dzowniles bo to moj numer i nie rozmaiwales ze mna. Jak mamy Ci pomoc jak na dzien dobry robisz nas w uja

sory, faktycznie pomyłka, w moim wątku ktoś podał mi jeszcze jeden namiar i stąd pomyłka

w sumie i tak nic byśmy nie załatwili skoro telefon masz rozładowany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podano mi zarzut. Pani powiedziała ze albo odmawiam wyjaśnień i robię to w sadzie albo wyjaśniam ale w sadzie i tak będę musiał . Wiec złożyłem zeznania i czekam albo na wyrok zaoczny albo wezwanie do sadu

Wysłane z mojego urQuattro

czyli przesluchiwali Cie jako swiadka, bo podejrzanemu nie przysluguje prawo do odmowy skladania zeznan.

daj znac, jak sprawa sie potoczy.

Bardzo dużo nowych zagadnień prawnych można się od Ciebie dowiedzieć :whistling:

Ciekawe od kiedy PODEJRZANEMU nie przysługuje prawo do odmowy składania zeznań? Szczególnie jeśli te zeznania miałyby tego samego podejrzanego pogrążyć...

Otóż podejrzanemu ZAWSZE przysługuje to prawo a świadkom takie prawo NIE PRZYSŁUGUJE (wyjątkiem jest sytuacja w której swoimi zeznaniami mogłyby zaszkodzić PODEJRZANEMU który jest rodziną najbliższą - w tym konkubinaty - ale o tym decyduje sąd)

Z resztą poczytaj sobie: art. 182 § 1 i 2 k.p.k

art. 261 § 1 k.p.c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podano mi zarzut. Pani powiedziała ze albo odmawiam wyjaśnień i robię to w sadzie albo wyjaśniam ale w sadzie i tak będę musiał . Wiec złożyłem zeznania i czekam albo na wyrok zaoczny albo wezwanie do sadu

Wysłane z mojego urQuattro

czyli przesluchiwali Cie jako swiadka, bo podejrzanemu nie przysluguje prawo do odmowy skladania zeznan.

daj znac, jak sprawa sie potoczy.

Bardzo dużo nowych zagadnień prawnych można się od Ciebie dowiedzieć :whistling:

Ciekawe od kiedy PODEJRZANEMU nie przysługuje prawo do odmowy składania zeznań? Szczególnie jeśli te zeznania miałyby tego samego podejrzanego pogrążyć...

Otóż podejrzanemu ZAWSZE przysługuje to prawo a świadkom takie prawo NIE PRZYSŁUGUJE (wyjątkiem jest sytuacja w której swoimi zeznaniami mogłyby zaszkodzić PODEJRZANEMU który jest rodziną najbliższą - w tym konkubinaty - ale o tym decyduje sąd)

A gdzie dzien dobry?

Ktos tu znow wstal lewa noga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałeś mu numer do gruszki?? :grin::grin:

I tak z ciekawych rzeczy to mam rozladowany telefon

kolega :thumbdown:

powiedz że nie chcesz mu zrobić i uj a nie migasz się że masz rozładowany telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja padnę kiedyś przy Was...

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dzien dobry?

Ktos tu znow wstal lewa noga

Przepraszam :cry:

:bry:

---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

czyli przesluchiwali Cie jako swiadka, bo podejrzanemu nie przysluguje prawo do odmowy skladania zeznan.

daj znac, jak sprawa sie potoczy.

Jeszcze jedno:

http://www.warszawapraga.po.gov.pl/tl_files/strony-postepowania/POUCZENIE.podejrzany.pdf

Prawa i obowiązki świadka - Adwokat Warszawa - Kraków. Żakiewicz Adwokaci | Kancelaria Prawa Karnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo nowych zagadnień prawnych można się od Ciebie dowiedzieć :whistling:

Ciekawe od kiedy PODEJRZANEMU nie przysługuje prawo do odmowy składania zeznań? Szczególnie jeśli te zeznania miałyby tego samego podejrzanego pogrążyć...

Otóż podejrzanemu ZAWSZE przysługuje to prawo a świadkom takie prawo NIE PRZYSŁUGUJE (wyjątkiem jest sytuacja w której swoimi zeznaniami mogłyby zaszkodzić PODEJRZANEMU który jest rodziną najbliższą - w tym konkubinaty - ale o tym decyduje sąd)

Z resztą poczytaj sobie: art. 182 § 1 i 2 k.p.k

art. 261 § 1 k.p.c.

Co do pierwszego sie zgodze - masz racje - nie wiem dlaczego caly czas patrzylem na role OSKARZONEGO.

tak jak piszesz, podejrzany ma prawo do odmowy skladania zeznan.

a teraz sprawa swiadka,

prawo do odmowy skladania zeznan przysluguje mu jak najbardziej, nie chodzi o kwestie pokrewienstwa, ale takze o dobro jego samego

w praktyce dziala to tak, ze na kazde pytania masz prawo nie odpowiadac, jesli jestes swiadkiem korzystajac z:

Art. 183. § 1. Świadek może uchylić się od odpowiedzi na pytanie, jeżeli udzielenie odpowiedzi mogłoby narazić jego lub osobę dla niego najbliższą na odpowiedzialność za przestępstwo/wykrocznie lub przestępstwo skarbowe.

Jestes swiadkiem i nie masz zadnego obowiazku pomagac w rozwiazaniu sprawy. Nic Ci nie grozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasimujac uja istotne czy jestem świadkiem, czy oskarżonym, czy Transit wstał lewa noga, czy w ogóle dzisiaj wyraził z łóżka, nie istotne czy cieknie mi olej bo jadę benzyna, nie ważne czy moim Tesciem jest Gruszka a kuzynem BOSERON od niezawodnej x3 z malutkim przebiegiem...nie ważny jest rozkład mas na kartach i ostatecznie to ze Cuber myje stare płytki u Wąskiego na myjni i potem Fantomas kupuje je przez internet jako nowe a Lenoxx jeździ na pełnym baku ale bez oświetlenia bo tak ma byc skoro WPIERDOLA mi mandat aż miło :)

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasimujac uja istotne czy jestem świadkiem, czy oskarżonym, czy Transit wstał lewa noga, czy w ogóle dzisiaj wyraził z łóżka, nie istotne czy cieknie mi olej bo jadę benzyna, nie ważne czy moim Tesciem jest Gruszka a kuzynem BOSERON od niezawodnej x3 z malutkim przebiegiem...nie ważny jest rozkład mas na kartach i ostatecznie to ze Cuber myje stare płytki u Wąskiego na myjni i potem Fantomas kupuje je przez internet jako nowe a Lenoxx jeździ na pełnym baku ale bez oświetlenia bo tak ma byc skoro WPIERDOLA mi mandat aż miło :)

Wysłane z mojego urQuattro

no dotarło wreszcie :) a wszystko dlatego ze zabrałeś chleb powszedni złodziejom samochodowym i parkujesz A4 w firmie zamiast pod blokiem

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

cześć Złociutka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak powiem...połowe policji :)

---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ----------

Życie według Cygana cz. 1 albo 2 ....jak kto woli - YouTube

od 7:45 - 9:00 padłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak powiem...połowe policji :)

Wy^ebał w piździec :)

Karol ale jesteś wylewny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasimujac uja istotne czy ..................WPIERDOLA mi mandat aż miło :)

Karol taki lajf

jak to mówili starożytni czechosłowacy zawsze musi się wypiąć ktoś aby mógł zapiąć ktoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym słowem Zostalem wpierdolony w dlugi

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...