Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

transit dzięki za odwiedziny :hi:

Opublikowano

Pablo a jakie robią ceny za przyciemnianie szybek, pasuje mi zrobic w a6-ce tylną i boczne, bez przednich.

Opublikowano

za paska około 500zł za 7 szyb. Operacja bez rozbierania czegokolwiek, czas dostarczasz rano i odbierasz przed południem

---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

ozzi kiedy chcesz robić?? może by taniej policzył

Opublikowano

to ja mam 5 szyb do zrobienia to pewnie cos mniej bedzie, macie jakis namiar tj. telefon i na kogo sie powoływać

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

z tego co słyszałem to wkurwili się w momencie jak PABLO zaczął im podsyłać takie auta

fnp29.jpg

Opublikowano

Przyjedź nim na spota :decayed:

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ----------

BMW X3 3.0D PRYWATNE , ZAREJESTROWANY STAN SUPER (3864671302) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

boseron na fali byłeś jak to pisałeś?

:decayed:

Opublikowano

boseron

Auto sprzedaje tylko i wyłącznie z powodu pilnego wyjazdu na szkołe oficerską na dłuższy okres czasu stąd taka decyzja, dostaje auto służbowe

Jak ma być dobrze jak nawet stróże prawa takie wałki robią :grin:

Opublikowano

Panowie, ale chyba nie trzeba wszystkich rzeczy tutaj wypisywac.

Pogadacie sobie na spocie.

Znowu wyjdzie z tego jakas nieprzyjemna sytuacja, ktora nie jest nikomu do szczescia potrzebna

Opublikowano

i dobrze sam pisałem takie sciemy tak sprzedawalem b6 powodem byl wyjazd poniewaz auto sprzedawac w poslce po roku czasu to TABU :facepalm:

Opublikowano
to ja mam 5 szyb do zrobienia to pewnie cos mniej bedzie, macie jakis namiar tj. telefon i na kogo sie powoływać

ja też w a6 muszę zrobić to samo

Opublikowano

Każdy pisze co mu się podoba i tyle w temacie :wink:

Opublikowano

Ja tez w a4 mam 7szyb

Wysłane z urPada

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

Może zrobimy grupowe oklejanie ?

Wysłane z urPada

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

Trzeba podbić do chłopa ze mamy np. 5 samochodów i po ile policzy

Wysłane z urPada

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

Całkiem sensownie mi tez powiedzieli w Radio Manie na 29listopada aż się zdziwiłem ze nie dużo jak na nich

Wysłane z urPada

Opublikowano

Ja w sumie tez mialem oklejac, wiec jest 6 aut. ?

Wysłane z konserwy

Opublikowano

jeżeli piszecie serio to dzwonie jutro do gościa i pytam jaką zrobi cene. Kto jest chętny na 100% na ścieme w najbliższych dniach?? Pisać auto i ile szyb

Opublikowano

wszyscy beda teraz miec scieme szyb :whistling:

Opublikowano

Kurva, jade na szkole oficerska na 7 miesięcy wiec to nie sciema, bez takich mi tu..... Szydercy autko jest miód malina i dobrze o tym wiecie ;-)

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

zrob boseron tez scieme szyb

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.