Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: ale aferę rozkręciłem z tym wtorkiem :naughty:
Opublikowano

Witam nie ma ktoś namiarów na firmę która w Krakowie lub okolicach obszywa kierownicę skórą? W normalnych pieniądzach i oczywiście wykonanie na odpowiednim poziomie ;) na forum ktoś się ogłasza ale trzeba wysyłkę robić lub podmieniać kierownicę, a ja chcę swoją dać do obszycia.

Opublikowano

:hi:Dobry

Opublikowano
  • Autor
Witam nie ma ktoś namiarów na firmę która w Krakowie lub okolicach obszywa kierownicę skórą? W normalnych pieniądzach i oczywiście wykonanie na odpowiednim poziomie ;) na forum ktoś się ogłasza ale trzeba wysyłkę robić lub podmieniać kierownicę, a ja chcę swoją dać do obszycia.

Najlepiej robi to Raggaman od Nas z forum , a w czym problem zeby wysłac kierę ?

Opublikowano
Witam nie ma ktoś namiarów na firmę która w Krakowie lub okolicach obszywa kierownicę skórą? W normalnych pieniądzach i oczywiście wykonanie na odpowiednim poziomie ;) na forum ktoś się ogłasza ale trzeba wysyłkę robić lub podmieniać kierownicę, a ja chcę swoją dać do obszycia.

Najlepiej robi to Raggaman od Nas z forum , a w czym problem zeby wysłac kierę ?

Autem do pracy jeżdżę, musiałbym skołować coś na podmiankę na ten czas co moja będzie obszywana. Nie mogę namierzyć nikogo o nicku Raggaman

Opublikowano

Reflektuje ktoś na austriacki płyn do płukania tkanin? Poj. 1,2l cena 15 PLN. Zapach zielony, niebieski lub żółty.

2014_01_12_334.jpg

Opublikowano

Bo teraz zmienił nick na Reggi

Opublikowano
Witam nie ma ktoś namiarów na firmę która w Krakowie lub okolicach obszywa kierownicę skórą? W normalnych pieniądzach i oczywiście wykonanie na odpowiednim poziomie ;) na forum ktoś się ogłasza ale trzeba wysyłkę robić lub podmieniać kierownicę, a ja chcę swoją dać do obszycia.

Najlepiej robi to Raggaman od Nas z forum , a w czym problem zeby wysłac kierę ?

Autem do pracy jeżdżę, musiałbym skołować coś na podmiankę na ten czas co moja będzie obszywana. Nie mogę namierzyć nikogo o nicku Raggaman

postawisz dobre piwo to Ci kiere seryjke pożyczę na czas obszycia :wink: lub jeszcze mam inny plan ale o tym może na spocie co??

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

Może miejsce dobre dla Ciebie i ludzi mieszkających w Hucie... Ja mam do przejechania 25 km w jedną stronę więc jechać taki kawał mi się nie uśmiecha, szczególnie że nie będę jeździł kartami. Poza tym w galerii też zawsze chodzimy do KFC. Tam też jest gdzie dupke posadzić, zjeść można i ciepło jest.

Na karty masz czas cały boży tydzień. Mógłbyś ten jeden dzien cholera odpuścić :kwasny:

i jak mam 25km w jedną stronę i nie płacze jak baba z tego powodu.. :facepalm:

spoko chcecie spoty we wtorek w GK ok.. :wink:

Kerczi ja nie wiedze problemu zeby karty zrobic np w srode lub czwartek :wink: i oczywiście w niedziele :wink:

Opublikowano

Fanta tu nie chodzi o płacz tylko jak zaczniemy jeździć na karty a reszta bedzie pod GK to sie najzwyczajniej spoty krakowskie rozwalą z czasem a tego nie chcemy :wink:

ustalmy sobie jakiś dzień tygodnia strikte na karty wieczór i juz po problemie, niedziela zostaje jak mówisz, mi to nawet dwa dni w tygodniu odpowiada bo nie zawsze jak widac moge dzis np jestem w pracy.

Opublikowano

:hi:

Fanta dzięki za miłe towarzystwo :wink:

Opublikowano
Fanta tu nie chodzi o płacz tylko jak zaczniemy jeździć na karty a reszta bedzie pod GK to sie najzwyczajniej spoty krakowskie rozwalą z czasem a tego nie chcemy :wink:

ustalmy sobie jakiś dzień tygodnia strikte na karty wieczór i juz po problemie, niedziela zostaje jak mówisz, mi to nawet dwa dni w tygodniu odpowiada bo nie zawsze jak widac moge dzis np jestem w pracy.

napisałem przecież że wtorek niech bedzie spot na GK a w inny dzień tygodnia karty.. tak jak i Tobie tak i mnie nie zawsze w niedziele odpowiada i nie zawsze moge :wink:

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

:hi:

Fanta dzięki za miłe towarzystwo :wink:

ja również dziękuje :wink:

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

Panowie i Panie:

BUKOWINA ZAPISY :whistling::wink::naughty:

Opublikowano
Może miejsce dobre dla Ciebie i ludzi mieszkających w Hucie... Ja mam do przejechania 25 km w jedną stronę więc jechać taki kawał mi się nie uśmiecha, szczególnie że nie będę jeździł kartami. Poza tym w galerii też zawsze chodzimy do KFC. Tam też jest gdzie dupke posadzić, zjeść można i ciepło jest.

Na karty masz czas cały boży tydzień. Mógłbyś ten jeden dzien cholera odpuścić :kwasny:

i jak mam 25km w jedną stronę i nie płacze jak baba z tego powodu.. :facepalm:

Weż ty sie raz na zawsze ode mnie odpier**l, bo widze że kolejny raz ostatnio coś cie boli. Nie pisz do mnie, nie komentuj moich postów ani nawet nie podawaj mi ręki na spocie.

Opublikowano
Może miejsce dobre dla Ciebie i ludzi mieszkających w Hucie... Ja mam do przejechania 25 km w jedną stronę więc jechać taki kawał mi się nie uśmiecha, szczególnie że nie będę jeździł kartami. Poza tym w galerii też zawsze chodzimy do KFC. Tam też jest gdzie dupke posadzić, zjeść można i ciepło jest.

Na karty masz czas cały boży tydzień. Mógłbyś ten jeden dzien cholera odpuścić :kwasny:

i jak mam 25km w jedną stronę i nie płacze jak baba z tego powodu.. :facepalm:

Weż ty sie raz na zawsze ode mnie odpier**l, bo widze że kolejny raz ostatnio coś cie boli. Nie pisz do mnie, nie komentuj moich postów ani nawet nie podawaj mi ręki na spocie.

:facepalm:

Opublikowano

Pogrzalo Was?!? Transit wyluzuj...bo jak przyjadę we wtorek to Ci podrzucę landrynke spod szafy do auta...

Opublikowano
:decayed:....ostygnijcie.....tym bardziej , że temp. jest ku temu sprzyjająca :decayed:
Opublikowano

Ja jestem ostygnięty, ale nie lubie jak ktoś sobie robi po mnie wycieczki. Szczególnie że to kolejny raz w niedługim odstępie czasu... Tyle w temacie. Przepraszam, że musicie to czytać.

Opublikowano

czasami sobie trzeba dac po razie i bedzie dobrze :wink:

Opublikowano
  • Autor

Fanta i Ford Transit dajcie sobie na luuzzz eaaasy Panowie :)

Opublikowano

[/color]Panowie i Panie:

BUKOWINA ZAPISY :whistling::wink::naughty:

Nie mam uprawnień do przeglądania :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.