Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Może miejsce dobre dla Ciebie i ludzi mieszkających w Hucie... Ja mam do przejechania 25 km w jedną stronę więc jechać taki kawał mi się nie uśmiecha, szczególnie że nie będę jeździł kartami. Poza tym w galerii też zawsze chodzimy do KFC. Tam też jest gdzie dupke posadzić, zjeść można i ciepło jest.

Na karty masz czas cały boży tydzień. Mógłbyś ten jeden dzien cholera odpuścić :kwasny:

i jak mam 25km w jedną stronę i nie płacze jak baba z tego powodu.. :facepalm:

Poczekaj znajdziesz sobie żonę, zrobisz dzieci i wtedy zobaczymy jaki będziesz mądry :grin::grin:

a tak btw to masz koze :decayed:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

i nie wkurwiaj mi tu Tranzola!

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Może miejsce dobre dla Ciebie i ludzi mieszkających w Hucie... Ja mam do przejechania 25 km w jedną stronę więc jechać taki kawał mi się nie uśmiecha, szczególnie że nie będę jeździł kartami. Poza tym w galerii też zawsze chodzimy do KFC. Tam też jest gdzie dupke posadzić, zjeść można i ciepło jest.

Na karty masz czas cały boży tydzień. Mógłbyś ten jeden dzien cholera odpuścić :kwasny:

i jak mam 25km w jedną stronę i nie płacze jak baba z tego powodu.. :facepalm:

Poczekaj znajdziesz sobie żonę, zrobisz dzieci i wtedy zobaczymy jaki będziesz mądry :grin::grin:

a tak btw to masz koze :decayed:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

i nie wkurwiaj mi tu Tranzola!

ale do czego bijesz bo nie rozumiem? czy zona i dzieci to jakies ograniczenie? chyba nie skoro część tego grona co kartuje posiada swoje rodziny czy tez zalazki rodzin i jakos nie ma problemu.. nie sprowadzaj tego tematu na droge argumentow o zonie i dzieciach..

koze? eee ja mialem ale poszedłem w strone nisko i szeroko:

images?q=tbn:ANd9GcRYXEKA9F8N7fPx14iHN_65NuEMQV8ExtBHBzwPGJsSOFN3Bp0C8A

widziałem że Ty też coś probowałeś z kozą zrobić no ale chyba Ci nie wyszlo:

chart_perski.JPG

:decayed::grin::wink:

kiedy przyjedziesz na spota?? :wink:

Opublikowano

fanta przyjadę kiedyś, póki co chce jechać ściemnić szybę co by kapelusz nie raził innych w oczy

Opublikowano

super! wszystkie przyciemniasz? tylko smoły nie zakładaj :wink:

Opublikowano

wszystkie tak samo i najdelikatniej jak się da. Ma dziecka nie razić w oczy (i zasłaniać mój :hi:)

Opublikowano
Witam nie ma ktoś namiarów na firmę która w Krakowie lub okolicach obszywa kierownicę skórą? W normalnych pieniądzach i oczywiście wykonanie na odpowiednim poziomie ;) na forum ktoś się ogłasza ale trzeba wysyłkę robić lub podmieniać kierownicę, a ja chcę swoją dać do obszycia.

Najlepiej robi to Raggaman od Nas z forum , a w czym problem zeby wysłac kierę ?

Autem do pracy jeżdżę, musiałbym skołować coś na podmiankę na ten czas co moja będzie obszywana. Nie mogę namierzyć nikogo o nicku Raggaman

postawisz dobre piwo to Ci kiere seryjke pożyczę na czas obszycia :wink: lub jeszcze mam inny plan ale o tym może na spocie co??

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

Będe we wtorek na spocie w GK to pogadamy :)

Opublikowano
wszystkie tak samo i najdelikatniej jak się da. Ma dziecka nie razić w oczy (i zasłaniać mój :hi:)

no i tak ma być :thumbup:

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

Będe we wtorek na spocie w GK to pogadamy :)

luuuuzik :wink:

Opublikowano

fanta robiłeś na światowida?

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

teraz widzę że tak. Ile płaciłeś??

Opublikowano

tak na światowida robiłem :wink: ale juz nie pamietam ile placilem :wink:

Opublikowano

to sobie k**wa przypomnij??

:naughty:

bo mi powiedział 500 jak powiedziałem że od PABLO, ponoć dla obcych 450..

Opublikowano

a ja tam uważam że żona i dzieci mają wpływ na nasz wolny czas bo nie zawsze moge wyskoczyć z domu na jednego czy spotkać sie z kolegami tak jak to miało miejsce za kawalera..... trzeba dobrze kombinować, pewnie ze sie da ale to nie to samo :wink:

Fanta bo Cie Tranzit podrzuci do celi wydymaczy zabójców :wink: i będzie płacz i zgrzytanie zębami dopiero ,

a tak na poważnie to Panowie znacie sie nie od wczoraj i nie ma co sobie ciśnienia podnosić bo to głupota o takie pierdoły :facepalm:

Opublikowano
:siema: późną porą :hi:
Opublikowano
to sobie k**wa przypomnij??

:naughty:

bo mi powiedział 500 jak powiedziałem że od PABLO, ponoć dla obcych 450..

Ma pochytane gościu :naughty: .....:decayed:

Opublikowano

powitać z rańca :hi:

Opublikowano

Siemanko :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Pancie pamietac...dzisiaj Karty o 18

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.