Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Fanta tu nie chodzi o płacz tylko jak zaczniemy jeździć na karty a reszta bedzie pod GK to sie najzwyczajniej spoty krakowskie rozwalą z czasem a tego nie chcemy :wink:

ustalmy sobie jakiś dzień tygodnia strikte na karty wieczór i juz po problemie, niedziela zostaje jak mówisz, mi to nawet dwa dni w tygodniu odpowiada bo nie zawsze jak widac moge dzis np jestem w pracy.

napisałem przecież że wtorek niech bedzie spot na GK a w inny dzień tygodnia karty.. tak jak i Tobie tak i mnie nie zawsze w niedziele odpowiada i nie zawsze moge :wink:

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

:hi:

Fanta dzięki za miłe towarzystwo :wink:

ja również dziękuje :wink:

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

Panowie i Panie:

BUKOWINA ZAPISY :whistling::wink::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Może miejsce dobre dla Ciebie i ludzi mieszkających w Hucie... Ja mam do przejechania 25 km w jedną stronę więc jechać taki kawał mi się nie uśmiecha, szczególnie że nie będę jeździł kartami. Poza tym w galerii też zawsze chodzimy do KFC. Tam też jest gdzie dupke posadzić, zjeść można i ciepło jest.

Na karty masz czas cały boży tydzień. Mógłbyś ten jeden dzien cholera odpuścić :kwasny:

i jak mam 25km w jedną stronę i nie płacze jak baba z tego powodu.. :facepalm:

Weż ty sie raz na zawsze ode mnie odpier**l, bo widze że kolejny raz ostatnio coś cie boli. Nie pisz do mnie, nie komentuj moich postów ani nawet nie podawaj mi ręki na spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może miejsce dobre dla Ciebie i ludzi mieszkających w Hucie... Ja mam do przejechania 25 km w jedną stronę więc jechać taki kawał mi się nie uśmiecha, szczególnie że nie będę jeździł kartami. Poza tym w galerii też zawsze chodzimy do KFC. Tam też jest gdzie dupke posadzić, zjeść można i ciepło jest.

Na karty masz czas cały boży tydzień. Mógłbyś ten jeden dzien cholera odpuścić :kwasny:

i jak mam 25km w jedną stronę i nie płacze jak baba z tego powodu.. :facepalm:

Weż ty sie raz na zawsze ode mnie odpier**l, bo widze że kolejny raz ostatnio coś cie boli. Nie pisz do mnie, nie komentuj moich postów ani nawet nie podawaj mi ręki na spocie.

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzalo Was?!? Transit wyluzuj...bo jak przyjadę we wtorek to Ci podrzucę landrynke spod szafy do auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:....ostygnijcie.....tym bardziej , że temp. jest ku temu sprzyjająca :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ostygnięty, ale nie lubie jak ktoś sobie robi po mnie wycieczki. Szczególnie że to kolejny raz w niedługim odstępie czasu... Tyle w temacie. Przepraszam, że musicie to czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanta i Ford Transit dajcie sobie na luuzzz eaaasy Panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może miejsce dobre dla Ciebie i ludzi mieszkających w Hucie... Ja mam do przejechania 25 km w jedną stronę więc jechać taki kawał mi się nie uśmiecha, szczególnie że nie będę jeździł kartami. Poza tym w galerii też zawsze chodzimy do KFC. Tam też jest gdzie dupke posadzić, zjeść można i ciepło jest.

Na karty masz czas cały boży tydzień. Mógłbyś ten jeden dzien cholera odpuścić :kwasny:

i jak mam 25km w jedną stronę i nie płacze jak baba z tego powodu.. :facepalm:

Poczekaj znajdziesz sobie żonę, zrobisz dzieci i wtedy zobaczymy jaki będziesz mądry :grin::grin:

a tak btw to masz koze :decayed:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

i nie wkurwiaj mi tu Tranzola!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może miejsce dobre dla Ciebie i ludzi mieszkających w Hucie... Ja mam do przejechania 25 km w jedną stronę więc jechać taki kawał mi się nie uśmiecha, szczególnie że nie będę jeździł kartami. Poza tym w galerii też zawsze chodzimy do KFC. Tam też jest gdzie dupke posadzić, zjeść można i ciepło jest.

Na karty masz czas cały boży tydzień. Mógłbyś ten jeden dzien cholera odpuścić :kwasny:

i jak mam 25km w jedną stronę i nie płacze jak baba z tego powodu.. :facepalm:

Poczekaj znajdziesz sobie żonę, zrobisz dzieci i wtedy zobaczymy jaki będziesz mądry :grin::grin:

a tak btw to masz koze :decayed:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

i nie wkurwiaj mi tu Tranzola!

ale do czego bijesz bo nie rozumiem? czy zona i dzieci to jakies ograniczenie? chyba nie skoro część tego grona co kartuje posiada swoje rodziny czy tez zalazki rodzin i jakos nie ma problemu.. nie sprowadzaj tego tematu na droge argumentow o zonie i dzieciach..

koze? eee ja mialem ale poszedłem w strone nisko i szeroko:

images?q=tbn:ANd9GcRYXEKA9F8N7fPx14iHN_65NuEMQV8ExtBHBzwPGJsSOFN3Bp0C8A

widziałem że Ty też coś probowałeś z kozą zrobić no ale chyba Ci nie wyszlo:

chart_perski.JPG

:decayed::grin::wink:

kiedy przyjedziesz na spota?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fanta przyjadę kiedyś, póki co chce jechać ściemnić szybę co by kapelusz nie raził innych w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie tak samo i najdelikatniej jak się da. Ma dziecka nie razić w oczy (i zasłaniać mój :hi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie ma ktoś namiarów na firmę która w Krakowie lub okolicach obszywa kierownicę skórą? W normalnych pieniądzach i oczywiście wykonanie na odpowiednim poziomie ;) na forum ktoś się ogłasza ale trzeba wysyłkę robić lub podmieniać kierownicę, a ja chcę swoją dać do obszycia.

Najlepiej robi to Raggaman od Nas z forum , a w czym problem zeby wysłac kierę ?

Autem do pracy jeżdżę, musiałbym skołować coś na podmiankę na ten czas co moja będzie obszywana. Nie mogę namierzyć nikogo o nicku Raggaman

postawisz dobre piwo to Ci kiere seryjke pożyczę na czas obszycia :wink: lub jeszcze mam inny plan ale o tym może na spocie co??

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

Będe we wtorek na spocie w GK to pogadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie tak samo i najdelikatniej jak się da. Ma dziecka nie razić w oczy (i zasłaniać mój :hi:)

no i tak ma być :thumbup:

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

Będe we wtorek na spocie w GK to pogadamy :)

luuuuzik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fanta robiłeś na światowida?

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

teraz widzę że tak. Ile płaciłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sobie k**wa przypomnij??

:naughty:

bo mi powiedział 500 jak powiedziałem że od PABLO, ponoć dla obcych 450..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam uważam że żona i dzieci mają wpływ na nasz wolny czas bo nie zawsze moge wyskoczyć z domu na jednego czy spotkać sie z kolegami tak jak to miało miejsce za kawalera..... trzeba dobrze kombinować, pewnie ze sie da ale to nie to samo :wink:

Fanta bo Cie Tranzit podrzuci do celi wydymaczy zabójców :wink: i będzie płacz i zgrzytanie zębami dopiero ,

a tak na poważnie to Panowie znacie sie nie od wczoraj i nie ma co sobie ciśnienia podnosić bo to głupota o takie pierdoły :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...