Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Słynna biała b8ka sąsiada dzisiaj była pakowana na lawetę pod blokiem :decayed:

Nie wiem co się stało i nie mam zamiaru wiedzieć :whistling:

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/1549554_599664823420673_2003020229_n.jpg?oh=a54e6dc5f6ff5a9841d053474b610926&oe=52D66575

To ten "rodzyn" co tak głośno tutaj o nim było ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

polecicie gdzie ustawić zbieżność i geometrię kół w KRK?

Opublikowano
polecicie gdzie ustawić zbieżność i geometrię kół w KRK?

Autokomputer na ul. Makuszyńskiego

Opublikowano

Karol już załamany że nie ma lepszego od niego

rrc6.jpg

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ----------

n9c1.jpg

Opublikowano

:siema:

Słynna biała b8ka sąsiada dzisiaj była pakowana na lawetę pod blokiem :decayed:

Nie wiem co się stało i nie mam zamiaru wiedzieć :whistling:

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/1549554_599664823420673_2003020229_n.jpg?oh=a54e6dc5f6ff5a9841d053474b610926&oe=52D66575

To ten "rodzyn" co tak głośno tutaj o nim było ?

Tak.

Opublikowano

Siema, trzeba mieć jakieś specjalne zaproszenie na zlocik? albo są jakies wymogi? pozdrawiam

Opublikowano
Siema, trzeba mieć jakieś specjalne zaproszenie na zlocik? albo są jakies wymogi? pozdrawiam

Duży kubełek z KFC i może Cię zbyt szybko nie przegonią z parkingu

Opublikowano
Siema, trzeba mieć jakieś specjalne zaproszenie na zlocik? albo są jakies wymogi? pozdrawiam

Zapraszamy z StNDMwMi0xMTg3MTEtS0ZDLmpwZw%3D%3D.jpg

Opublikowano
Siema, trzeba mieć jakieś specjalne zaproszenie na zlocik? albo są jakies wymogi? pozdrawiam

Zapraszamy z http://www.galeriehandlowe.pl/data/cataloguek/StNDMwMi0xMTg3MTEtS0ZDLmpwZw%3D%3D.jpg

Widzę Pablo, że bilet wstępu dla "nowych" masz zawsze pod ręką ;)

Opublikowano

Nowi nie mogą być gorsi od starszych :wink:

Opublikowano

Hello

Opublikowano

Witam

Fantowski musimy odłożyć rozmowę na temat kierownicy, obszycia skórą itd. nie będzie mnie niestety dzisiaj na spocie dzieciak ma od kilku godzin temperature 39-40 stopni muszę z nim do szpitala jechać nie mogę niczym zbić gorączki. Pozdrawiam

Opublikowano

Jak male dziecko to kroplowka zeby sie nie odwodnił

Opublikowano
1526139_620470517989589_1703180370_n.jpg
Opublikowano

Lukas nie wybieraaz sie do BT?

Opublikowano
Witam

Fantowski musimy odłożyć rozmowę na temat kierownicy, obszycia skórą itd. nie będzie mnie niestety dzisiaj na spocie dzieciak ma od kilku godzin temperature 39-40 stopni muszę z nim do szpitala jechać nie mogę niczym zbić gorączki. Pozdrawiam

spoko mnie też nie było na spocie :wink:

pisz pw jak coś

Opublikowano

Dzięki Panowie za spota...

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

raczej powinno być - przewaga dzięki kilogramom :)

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

Karol już załamany że nie ma lepszego od niego

http://img809.imageshack.us/img809/9281/rrc6.jpg

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ----------

http://img823.imageshack.us/img823/1595/n9c1.jpg

raczej załamany jakie wciry dostaniemy jak przyjdą po spadku z Ekstraklasy...

Opublikowano
Siema, trzeba mieć jakieś specjalne zaproszenie na zlocik? albo są jakies wymogi? pozdrawiam

Zapraszamy z http://www.galeriehandlowe.pl/data/cataloguek/StNDMwMi0xMTg3MTEtS0ZDLmpwZw%3D%3D.jpg

Wystraszyłeś gościa i pojedzone...

Karpia nie kupisz :grin:

Dzięki za spota :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.