-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Panowie, chcialem wymienic zaroweczki zwykle na led podswietlające lusterka dla kierowcy i pasażera kupilem ledy idelanie pasują ale nie świecą, zmienialem tez na inną strone ale to samo, możecie doradzić o co kaman?
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Panowie, powiedzcie mi bo na yt znalazlem filmik z wymianą tych zarowek i koles nic nie kombinowal tylko wymienil lampki filmik
-
[B6 AVJ] Moja pierwsza srebrna audiczka 1.8t
Tak błyszczą troche, jak masz wątpliwości do tych pierwszych to bierz te drugie bo tez za***iste
-
[B6 AVJ] Moja pierwsza srebrna audiczka 1.8t
Powiem Ci że oba są fajne, trudny wybór:cool:
-
[B6 AVJ] Moja pierwsza srebrna audiczka 1.8t
piekna audiczka, sam mam taką tyle tylko ze z silnikiem 2.0 ale widze ze masz dobre wyposażenie. mieszkasz w kch czy kr? podobne okolice zatem namawiam na jakis spocik by oglądniąc pozdrawiam
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
sliczna audiczka, powiedz mi te lampki ledowe co w środku wymieniłeś jaki to model bo tez chce wymienic i powiedz mi czy ledowe mniej pobierają energii od takich zwykłych? z góry dzięki i pozdrawiam
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Piękne autko dużo zachodu Ci wyszło z przerobieniem wydechu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema, trzeba mieć jakieś specjalne zaproszenie na zlocik? albo są jakies wymogi? pozdrawiam
-
Sedan przyciemnianie szyb
ja rok temu we wczesniejszym aucie (vw bora sedan) tyle samo zaplacilem 360 za sam tył, ale przod tez chcialem to powiedzial mi ze fabrycznie sa juz przyciemnione i to jest max bo psiaki sie mogą doczepic jak przyciemni sie, odradzam najciemniejszą folie, pozniej przeklinalem jak mialem cofać w nocy autem, nic nie widać. Przyciemnialem w Krakowie na ul. Samuela Bogumiła Lindego, pozdro
-
moduł abs w b6, pomocy
Nie zanm sie na elektronice, ale elektryk polowe juz zrobil, szuka jakąś cześć ale musi znalesc taniej bo ktos mu oferowal za 300 powiedzial ze tyle za to nie da bo nie jest tyle warte, tez jakis moduł. Polowe zrobil czyli nie swieci juz airbag i czujnik konta skrętu, jeszcze tylko abs i wykrzyknik.
-
moduł abs w b6, pomocy
Dzięki, ale byłem dziś u elektryka i coś tam poszperał i powiedział że kody nie wchodzą, trzeba na nowo kodować
-
moduł abs w b6, pomocy
Witam, mam problem z moim audi a4 b6 a mianiowicie chodzi o moduł abs'u który steruje chyba wszystkim, znajduje sie pod kierownicą, z tego co mi mechanik mówił to nie przyjmuje jakiegoś kodu bo jego elektryk głowił sie z tym dwa tyg i kazdy moduł który kupował (uzywke) nie działał. Świecą mi kontrolki absu, kąta skrętu, air baga i czerwony wykrzyknik (tarcze i hamulce są ok) ponoć wszystko przez ten moduł wadliwy, mam pytanie czy ktoś miał podobny problem i czy zna ktoś może dobrego elektryka w krakowie, chrzanowie bądź okolicach?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 2.0, jest to moje pierwsze Audi (samochód już piąty), a zarazem pierwsze z instalacją gazową. Pozdrawiam