Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem czy plandekę można nazwać garażem..

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie wiem czy plandekę można nazwać garażem..

Mówisz o swoich 4 ścianach?:grin:

1598856_599852053401950_809745671_o.jpg?oh=396b54aef19614f6a9d00e23827677c8&oe=52D5D030

1493502_599852030068619_563068100_o.jpg?oh=1b33f1a2b7172d11255ff0676966f2e2&oe=52D64A43

Taka plandeka :decayed:

Opublikowano
Może miejsce dobre dla Ciebie i ludzi mieszkających w Hucie... Ja mam do przejechania 25 km w jedną stronę więc jechać taki kawał mi się nie uśmiecha, szczególnie że nie będę jeździł kartami. Poza tym w galerii też zawsze chodzimy do KFC. Tam też jest gdzie dupke posadzić, zjeść można i ciepło jest.

Na karty masz czas cały boży tydzień. Mógłbyś ten jeden dzien cholera odpuścić :kwasny:

i jak mam 25km w jedną stronę i nie płacze jak baba z tego powodu.. :facepalm:

Weż ty sie raz na zawsze ode mnie odpier**l, bo widze że kolejny raz ostatnio coś cie boli. Nie pisz do mnie, nie komentuj moich postów ani nawet nie podawaj mi ręki na spocie.

Ostatnio jak się widziałem z Fantowskim to też na Ciebie napierdlał,

mówił, że nie można na Ciebie liczyć, nazywał Cię staruchem, że brak Ci kultury pracy tylko nie pasowalo mi jak mowil ze śmierdzi w Tobie ropą

jak się tak teraz zastanawiam to chyba mówił o firmowym fordzie

:wink: Nie zdziwiłbym się

no to zdziw sie :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

taka z niej koza jak i z Ciebie osioł

:grin:

Opublikowano

PABLO, dajesz radę wysiąść w tak wąskim garażu?? bo z tego co pamiętam jak Cię ostatnio widziałem to zrobiłeś się taki pasibrzuś :naughty:

Opublikowano
PABLO, dajesz radę wysiąść w tak wąskim garażu?? bo z tego co pamiętam jak Cię ostatnio widziałem to zrobiłeś się taki pasibrzuś :naughty:

Kuźwa chciałem do 100KG dość to brakło 2KG:decayed: Teraz karnet 3 miesięczny w energy gym i wracamy do formy :wink:

Masz dalej to zdjęcie w tych gaciach jak prezentowałeś sylwetkę? :grin:

Opublikowano

hehe to było stare i fotomontaż :grin:

---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

100kg tłuszczu, niezłe ciele

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
Słynna biała b8ka sąsiada dzisiaj była pakowana na lawetę pod blokiem :decayed:

Nie wiem co się stało i nie mam zamiaru wiedzieć :whistling:

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/1549554_599664823420673_2003020229_n.jpg?oh=a54e6dc5f6ff5a9841d053474b610926&oe=52D66575

chcesz to Ci powiem

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:36 ----------

PABLO, dajesz radę wysiąść w tak wąskim garażu?? bo z tego co pamiętam jak Cię ostatnio widziałem to zrobiłeś się taki pasibrzuś :naughty:

cenna uwaga :grin: Pablo się upodabnia do Panów z BMW :wink: mówił mi że latem zawita u niego glaca do kompletu :decayed:

Opublikowano

Witam Panowie :hi:

Jak ktoś zainteresowany zlotem w BT i bardzo chciałby się zapisać to daję cynka: dzisiaj z wieczora wątek pojawi się na ogólnym :wink:

Pozdrawiam i miłego dzionka :)

Opublikowano

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje 52m garaż Mistrzejowice Nowe :wink: info na pv

Opublikowano
Do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje 52m garaż Mistrzejowice Nowe :wink: info na pv

nie bo tam odcinają ręce

Opublikowano
Do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje 52m garaż Mistrzejowice Nowe :wink: info na pv

nie bo tam odcinają ręce

pomyliłeś okolice tam jest spokój :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi: siema
Opublikowano
:hi: siema

:hi::wink:

Opublikowano

witam,

Pablo w tym roku może uda mi się do BT wybrać tylko muszę z żoną pogadać czy by jechała (może będzie chciała zostać w domu :decayed:).

Dziś zlot będzie normalnie w galerii czy znowu na karty jedziecie??

Opublikowano

w GK :wink:

Opublikowano

to do zobaczenia na zlocie, kurde trzeba coś w pracy jeszcze zrobić a mam lenia jak nigdy:facepalm:

Opublikowano

proszę :wink:m92h.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.