Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Arturoo Vosseny to już inna półka cenowa

jebiecie mnie tu jak burą suke :decayed: ale właśnie chce Waszej opinii.. :naughty:

tak jak Wąski napisał to nie koło na mój styl

Arturoo a może sliny takie jak miał Buła tylko w 19 :naughty:??

Mnie to sie nie podobało....jemu chyba też...bo już sprzedał brykę :polew:

wysłane z one v

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tomasson spoko koło..

nex lepsze takie niż Twoje które już stoi pod krzakami

91294829_2_644x461_passat-b5-lb6g-szyba-dach-cwiartka-czesci-rozne-dodaj-zdjecia.jpg

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

Arturoo Vosseny to już inna półka cenowa

jebiecie mnie tu jak burą suke :decayed: ale właśnie chce Waszej opinii.. :naughty:

tak jak Wąski napisał to nie koło na mój styl

Arturoo a może sliny takie jak miał Buła tylko w 19 :naughty:??

Mnie to sie nie podobało....jemu chyba też...bo już sprzedał brykę :polew:

wysłane z one v

wiem, że sprzedał (szwagrowi w końcu ? bo taki miał plan) ale jeśli miałbym wybierać między ori to chyba właśnie sline w polerce

Opublikowano

Zbieraj na vosseny....do wiosny daleko.....jeszcze przecież zimy nie było :grin:

wysłane z one v

Opublikowano

fantowski, myślę że pierwsza myśl była najlepsza:

DSC_0364.JPG

tylko nie wiem czy to znajdziesz w 19..

Opublikowano
fantowski, myślę że pierwsza myśl była najlepsza:

http://lh4.ggpht.com/_FoOw0LEUkm4/Swug6Jicy_I/AAAAAAAABdY/3OHGZp-P75s/s800/DSC_0364.JPG

tylko nie wiem czy to znajdziesz w 19..

heh ale CIebie i tak nie przebije

image.jpg

:grin:

Ty a co Ty ostatnio wymyśliłeś z tą swoją zawiechą? to że masz ciekawe pomysły to wiem ale tym mnie rozj.baleś

20131010041222.png

Kerczi Arturoo :naughty:

DSC_0081.JPG

Opublikowano

biala brzydka i za duza gleba.....to Glinka auto tak?

Opublikowano
biala brzydka i za duza gleba.....to Glinka auto tak?

tak tak glinka :wink:

ale chodzi mi o to ze w 19 fajnie by było :wink: polerka z czarną wnęką

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:59 ----------

Opublikowano

polerka?? przecież mówiłeś że to nie w modzie :grin::naughty:

Opublikowano

zależy na jakim kole :grin:

Opublikowano

nex lepsze takie niż Twoje które już stoi pod krzakami

91294829_2_644x461_passat-b5-lb6g-szyba-dach-cwiartka-czesci-rozne-dodaj-zdjecia.jpg

No widzę że NEX w końcu cię zawstydził glebą

Opublikowano

potrzebuje TAKIE DRZWI :naughty:

Opublikowano
fantowski, myślę że pierwsza myśl była najlepsza:

http://lh4.ggpht.com/_FoOw0LEUkm4/Swug6Jicy_I/AAAAAAAABdY/3OHGZp-P75s/s800/DSC_0364.JPG

tylko nie wiem czy to znajdziesz w 19..

heh ale CIebie i tak nie przebije

http://s30.postimg.org/bt809qvst/image.jpg

:grin:

Ty a co Ty ostatnio wymyśliłeś z tą swoją zawiechą? to że masz ciekawe pomysły to wiem ale tym mnie rozj.baleś

http://funshare.eu/img/upload/20131010041222.png

Kerczi Arturoo :naughty:

http://lh4.ggpht.com/_bOsn3GXsedg/THJWvPm1VkI/AAAAAAAAACo/J6kW2-E-Aco/s640/DSC_0081.JPG

Tak....ta felga tylko w ori kolorze i z dekielkiem normalnym...;)

wysłane z one v

Opublikowano

byłby dzisiaj ktoś chętny na karty w sulechowie?? :naughty:

Opublikowano

Ja mogę

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

ej... bo w niedziele nikt nie przyjedzie!! :grin:

a w ogole to mam piosenke dla Ciebie -

Opublikowano

no to spoko Kerczi :wink: ciekawe czy mają wolny tor

---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ----------

na którą pasowałoby CI? ja moge tak od 18 :wink:

Opublikowano

tez na nie patrzylem.. sam nie wiem.. niby ok ale brakuje czegos

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.