Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiem...ale chodzi mi o klase auta i podobne moce...bez wiekszego wglebiania sie w szczegoly....

Opublikowano
tutaj masz model ktory teoretycznie moze rownac sie z Twoim : Jaguar XF 298000.00 PLN. Dąbrowa Górnicza - otoMoto.pl

Racja, sam widzisz jaki spadek przy przebiegu ledwie 7500km , tyle że to pewnie tylko oferta "do sprowadzenia" itp. Natomiast salonowo patrzyłem to taki V8 na kompresorze kosztuje 489 tys.

A w co dokładniej celujesz, jakaś moc, marka czy po prostu szukasz co ciekawego wpadnie w ręce ?

Opublikowano

Taka glupia sprawa. Bardzo by sie przydal jakikolwiek gratek od soboty rano do niedzieli wieczorem by oddac zastepczy do nowego sacza i zrobic szybki trip do Sosnowca. Oddam w wodce, KFC i paliwie.

Jesli sie nie uda to jestem chetny na karty w niedziele. :)

Opublikowano

Ja Ci mogę pożyczyć a3 jak nie zepsujesz ;)

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

No tak motam sie, nie mam konkretu, na nowe audi mnie nie stać, jak mam zmienić na cos z podobnej gamy żeby tylko nazywało sie ze zmieniłem to bez sensu i chyba chce juz suva albo jakaś komfortowa limuzynę. Chodziły mi rożne opcje po głowie Cayenne, Jag, a8, a6, touareq, s4 b7, s6, rs6 oczywiście w c6 albo c5 a nawet BMW 5, BMW x5 i mazda 6 tak wiec jak widzisz jestem zachwiany emocjonalnie ;)

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

A żebyś wiedział ze tez juz patrzyłem i na clsa i na w klasę ale kurde włącza mi sie rozsądek... To prZeca buda z 2004roku ten sam motyw co z c6 wrażenia z jazdy i dźwięku bezcenne ale kurde to juz stare auta

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

W tych pieniądzach juz kupisz c7 tyle ze w 2.0 klekocie w osce

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

Tym optymistycznym akcentem dochodzimy do wniosku ze za mało zarabiamy...bo człowiek powinien iść i kupic takie AMG ale w nowej budzie :)

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

No jest jest

Wysłane z urPada

Opublikowano
  • Autor

Dlatego ja narazie nie zmieniam Auta :decayed:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

ps. kupiłem sobie COD Ghosts i k**wa mać nie chce mi się zainstalować a k**wa lapka nie mam dramatycznego :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Gabriel , kupujesz ? :decayed:

Opublikowano

...dla samego przedniego zderzaka!:grin:

waham sie...

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

instaluje tam, bo gra podobno jest MEGA!

Opublikowano

Lepiej kupcie grań turismo 6 na ps3 i posmigamy rsami po sieci...

Wysłane z urPada

Opublikowano

nie mam PS3 :(

bardzo sie rozni w stosunku do GT5?

zapros kolegow, to wszyscy pogramy :decayed:

Opublikowano

Nie wiem bo nie miałem gt5 , ale gra generalnie kozak straszny...

Wysłane z urPada

Opublikowano

tez slyszalem, ze gra jest niezla... :)

ale co zrobisz, jak taki Cuber woli w "scylonki" pograc:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja tam wolę w FIFKĘ porgrać :decayed:

Panowie był by ktoś chetny na cotygodniowe granie w piłkę pod balonem ? :wink:

ps. scylonka jednak ruszyła

Opublikowano

Jak są miejsca i chęci to ja powrotnie mogę grać

Wysłane z urPada

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.