Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie szukam ładnej A3 koniecznie 5 drzwiowa automat 2010r +

Jak ktoś cos słyszał to prosze o pw

Ramzes jutro dywanik i obniżka pensji...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie szukam ładnej A3 koniecznie 5 drzwiowa automat 2010r +

Jak ktoś cos słyszał to prosze o pw

Ramzes jutro dywanik i obniżka pensji...

OMG... Jaki Ty szlachetny jesteś... Obniżasz sobie pensje, żeby dać Ramzesowi na A3... Za 11,5 roku będę chciał u Ciebie pracować!!

ABG

Opublikowano

Kerczi co to za sms?

Opublikowano

:hi:

Nie chce ktoś fajnej A4 B6 2004r Avant Quattro w bdb stanie w Polsce od 5 lat z dobrych rąk etc....

Opublikowano
  • Autor

Kerczi lepiej sprawdz stan magazynowy bo Ja słyszałem ze kumpel kumpla słyszał ze niejaki Ramzes częsciami na lewo handluje ;)

:grin::grin::grin:

Opublikowano

...i ponoć ma login na allegro sezmaR...

Opublikowano

Cuber i jestem na tyle beszczelny ze te części przywiezie ci Kerczi

Opublikowano

Biahahahah

Opublikowano

Kerczi nie chce ci głowy zawracać takimi pierolami i tak juz jesteś w d....

Opublikowano

Kerczi co to za sms?

No bo byłem w galerii i ktos zostawił mi kartkę ze przedmuchalem w końcu filtry i podpisał sie KRZYSIEK

Kerczi nie chce ci głowy zawracać takimi pierolami i tak juz jesteś w d....

No....i nie wyjdę do wieczora...

Opublikowano

Kerczi co to za sms?

No bo byłem w galerii i ktos zostawił mi kartkę ze przedmuchalem w końcu filtry i podpisał sie KRZYSIEK

nie to nie ja

Opublikowano

:hi:

Nie było mnie kilka dni i nie wiedziałem o newsie nowej C7..

Jadę dzisiaj obok osiedla, patrze jedzie odpicowana C7 od bloku Cubra, myślę hmmm no w takiej właśnie by się zapewne woził :decayed:, po czym na skrzyżowaniu się mijamy ale nie widzę dokładnie bo za kierą mało go było widać, podjechałem pod sklep i kuzwa zadzwonię do niego bo nie daje mi to spokoju.. I wszystko się potwierdziło :D

Grześ fura jednym słowem :kox:

Jutro u Ciebie w firmie oblookam albo wieczorem na spocie ;-)

Opublikowano

:hi:

Nie chce ktoś fajnej A4 B6 2004r Avant Quattro w bdb stanie w Polsce od 5 lat z dobrych rąk etc....

coś więcej Pan napisz ....:)

Opublikowano

dać Kobiecie automat wydawało by sie słusznym wyjściem......

Pany do tych co mają Navi MMI 2G ktoś robił spolszczenie według opisu ? działa to to

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/196000-mmi-2g-high-wgrywanie-spolszczenia-polskie-menu/

Opublikowano

dać Kobiecie automat wydawało by sie słusznym wyjściem......

Pany do tych co mają Navi MMI 2G ktoś robił spolszczenie według opisu ? działa to to

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/196000-mmi-2g-high-wgrywanie-spolszczenia-polskie-menu/

podpinam się do tematu, u mnie też by się nadało :D

Opublikowano

dziala

Opublikowano

dziala

dzięki Gabriel :wink:

Opublikowano
  • Autor

Gabriel jestes na spocie jutro?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.