Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

a wiesz dlaczego ? Chyba nie do końca ...

zdaje sobie sprawe, ze nie wiem o wszystkim, bo z naszego grona to podejrzewam, że tylko Ty wiesz o wszelakich szczegolach zwiazanych z ostatnia zadymą

na spocie mogę rozwiać Twoje wątpliwości w tym temacie.......

trzymam Cie za slowo :wink4:

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wątki takie jak ten typu "luźne gatki w grupie znanych sobie" powinny mieć przed wejściem do wątku wyświetlane ostrzerzenie jak np top gear miało , że: "można się tu spotakać z wulgaryzmami szyderą i wypowiedziami obraźliwymi"

juz to proponowali uzytkownicy z dzialu b5b - nie przeszlo

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

To może wątki takie jak ten typu "luźne gatki w grupie znanych sobie" powinny mieć przed wejściem do wątku wyświetlane ostrzerzenie jak np top gear miało , że: "można się tu spotakać z wulgaryzmami szyderą i wypowiedziami obraźliwymi"

juz to proponowali 'battalionowcy' - nie przeszlo

było proponowane kilka razy ale właśnie ... nie przeszło czy nie dało się.

Edytowane przez OGr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos ktos chcial z Warszawy

Potrzebuje zerknąć na furę z wa-wy. Wybierasz się w tamte rejony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos ktos chcial z Warszawy

Potrzebuje zerknąć na furę z wa-wy. Wybierasz się w tamte rejony?
Bede w stolycy w sobote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wątki takie jak ten typu "luźne gatki w grupie znanych sobie" powinny mieć przed wejściem do wątku wyświetlane ostrzerzenie jak np top gear miało , że: "można się tu spotakać z wulgaryzmami szyderą i wypowiedziami obraźliwymi"

Wtedy ten kogo kole w oczko niech nie wchodzi i nie czyta :P

Trochę się robi tym kodeksem jakąś niezdrowo błyskawiczną cenzurę bo o ile rozumiem , że chamskie zachowanie i odzywki trzeba tępić o tyle sporadyczne przerywniki to nie jest dla mnie powód żeby kogoś zaraz piętnować jakimiś punktami itp. tak jak to miało miejsce z Transitem. Bawimy się tu praktycznie w zamkniętym kręgu znamy się od dawna i każdy wie jaki kto ma sposób bycia i wypowiedzi. Jedemu się wyrwie rzadziej innemu częściej (wiadomo posiadacze BMW i 2.0 TDi muszą klnąć z natury więcej) ale nie widziałem żeby się ktoś z tego tytułu krzywił i obruszał.

Jestem zdania , że powinna być kontrola wypowiedzi wulgarnych ale powinna być też chłodna ocena tego gdzie i w jakim wątku i kontekście pada jakieś kuhu a nie z bomby wrzucanie wszystkiego do jednego wora i tępienie każdego jak leci nie patrząc co i do kogo pisze bo o ile np. Cuber od razu wie czy ktoś komuś ubliża itp. o tyle inny zielony może z bomby potraktować zdanie do punktacji nie analizując co poeta chciał przekazać w swoim wierszu i o to mi chodzi żeby ktoś kto moderuje w takim temacie jak np. nasz robił to z pojęciem i wiedzą jakie tu u nas panują relacje między nami i co jest przegięciem a co luźną rozmową którą prowadzimy w taki sam sposób tu jak i w realu na spocie itp.

+100

Wszystko już zostało powiedziane a Ćwiara i tak wie lepiej :wink:

ABG

Edytowane przez Transitpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


FANTOMAS, dnia 15 Kwie 2015 - 16:50, napisał:

To może wątki takie jak ten typu "luźne gatki w grupie znanych sobie" powinny mieć przed wejściem do wątku wyświetlane ostrzerzenie jak np top gear miało , że: "można się tu spotakać z wulgaryzmami szyderą i wypowiedziami obraźliwymi"

A przepraszam, ale nie kumam co mają wspólnego z tematem "luźne gatki".

Przecież nikt nie wnika kto w czym chodzi i czy ma luźne, czy go uwierają?

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ma.

Np. Kerczi lubi jak mu się dres wpija miedzy poślad co pokazał na zlocie i generalnie jest przeciwny luźnym gatkom :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście koło ....... lata czy ktoś używa wulgaryzmów czy nie. Jest to jego osobistą sprawa a napewno nikogo z nas nie zgorszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakiś yeah bunniec dał mi ostrzeżenie, mimo że od kilku dni w żadnym poście nie napisałem żadnego wulgaryzmu... To co wiejscy (znaczy, że spoza Krakowa) moderatorzy wyprawiają woła o pomste do nieba :facepalm:

Co Wichajster... Zabolało, że dajemy sobie rade bez przeklinania?? Żałosny jesteś :facepalm:

Edytowane przez Transitpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede w stolycy w sobote

Fatalnie...

Te, wanna fight?

Znowu jakiś yeah bunniec dał mi ostrzeżenie, mimo że od kilku dni w żadnym poście nie napisałem żadnego wulgaryzmu... To co wiejscy (znaczy, że spoza Krakowa) moderatorzy wyprawiają woła o pomste do nieba :facepalm:

Co Wichajster... Zabolało, że dajemy sobie rade bez przeklinania?? Żałosny jesteś :facepalm:

Nie znam Cię chłopie ale weź wyluzuj bo wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit tobie się należy ostrzeżenie już za twarz więc nie szalej ☺☺☺☺☺☺, nie no żartuję nie obrażaj się, może też wylape jakieś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit tobie się należy ostrzeżenie już za twarz więc nie szalej ☺☺☺☺☺☺, nie no żartuję nie obrażaj się, może też wylape jakieś .

No widzisz... Gdyby jakiś moderator spoza Krakowa przeczytał Twojego posta, to ostrzeżenie miałbyś murowane... Miejmy nadzieje że pozakrakowscy w końcu się stąd wyniosą...

Edytowane przez Transitpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...