Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Transit tobie się należy ostrzeżenie już za twarz więc nie szalej ☺☺☺☺☺☺, nie no żartuję nie obrażaj się, może też wylape jakieś .

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie znam Cię chłopie ale weź wyluzuj bo wiesz...

Te... Bo moderator ma już numery Twoich wszystkich numerów VIN :ph34r:

Opublikowano

Cos ktos chcial z Warszawy

pączka od bliklego :wink:

Opublikowano

Transit tobie się należy ostrzeżenie już za twarz więc nie szalej ☺☺☺☺☺☺, nie no żartuję nie obrażaj się, może też wylape jakieś .

No widzisz... Gdyby jakiś moderator spoza Krakowa przeczytał Twojego posta, to ostrzeżenie miałbyś murowane... Miejmy nadzieje że pozakrakowscy w końcu się stąd wyniosą...

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano

Cos ktos chcial z Warszawy

Potrzebuje zerknąć na furę z wa-wy. Wybierasz się w tamte rejony?
Bede w stolycy w sobote

Chyba kapa bo już ktoś furę przyrezerwował :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Transit myślę że już wiesz co i jak i za co ☺

Opublikowano

Te, wanna fight?

Te, wanna dance ? :lol:

Opublikowano

Te, wanna fight?

Te, wanna dance ? :lol:

Z Toba zawsze :)

Opublikowano

Tylko wiesz, mnie się szybko film urywa :decayed:

Opublikowano

Te, wanna fight?

Te, wanna dance ? :lol:

Nie wolisz z Boseronem??

Opublikowano
  • Autor

To może wątki takie jak ten typu "luźne gatki w grupie znanych sobie" powinny mieć przed wejściem do wątku wyświetlane ostrzerzenie jak np top gear miało , że: "można się tu spotakać z wulgaryzmami szyderą i wypowiedziami obraźliwymi"

Wtedy ten kogo kole w oczko niech nie wchodzi i nie czyta :P

Trochę się robi tym kodeksem jakąś niezdrowo błyskawiczną cenzurę bo o ile rozumiem , że chamskie zachowanie i odzywki trzeba tępić o tyle sporadyczne przerywniki to nie jest dla mnie powód żeby kogoś zaraz piętnować jakimiś punktami itp. tak jak to miało miejsce z Transitem. Bawimy się tu praktycznie w zamkniętym kręgu znamy się od dawna i każdy wie jaki kto ma sposób bycia i wypowiedzi. Jedemu się wyrwie rzadziej innemu częściej (wiadomo posiadacze BMW i 2.0 TDi muszą klnąć z natury więcej) ale nie widziałem żeby się ktoś z tego tytułu krzywił i obruszał.

Jestem zdania , że powinna być kontrola wypowiedzi wulgarnych ale powinna być też chłodna ocena tego gdzie i w jakim wątku i kontekście pada jakieś kuhu a nie z bomby wrzucanie wszystkiego do jednego wora i tępienie każdego jak leci nie patrząc co i do kogo pisze bo o ile np. Cuber od razu wie czy ktoś komuś ubliża itp. o tyle inny zielony może z bomby potraktować zdanie do punktacji nie analizując co poeta chciał przekazać w swoim wierszu i o to mi chodzi żeby ktoś kto moderuje w takim temacie jak np. nasz robił to z pojęciem i wiedzą jakie tu u nas panują relacje między nami i co jest przegięciem a co luźną rozmową którą prowadzimy w taki sam sposób tu jak i w realu na spocie itp.

FANTOMAS masz w pewnym sensie racje I bedziemy do tego dążyć aby tak było ☺
Opublikowano

Te, wanna fight?

Te, wanna dance ? :lol:

Nie wolisz z Boseronem??

Oddasz go ?

Opublikowano

Te, wanna fight?

Te, wanna dance ? :lol:

Nie wolisz z Boseronem??

Oddasz go ?

Tobie zawsze ;))

Opublikowano

:lol1:

Opublikowano

Kerczi... Pewnie sobie o mnie zapomniałeś? :(

ABG

Transit myślę że już wiesz co i jak i za co [emoji5]

Tak. Już wszystko wiem. Jak brzmiał napis na nartach Jana Ziobro - LUZ W D...

A na serio - dzięki za wyjaśnienia. Już będe grzeczny.

ABG

Opublikowano

Kerczi... Pewnie sobie o mnie zapomniałeś? :(

ABG

Transit myślę że już wiesz co i jak i za co [emoji5]

Tak. Już wszystko wiem. Jak brzmiał napis na nartach Jana Ziobro - LUZ W D...

A na serio - dzięki za wyjaśnienia. Już będe grzeczny.

ABG

Kur...pewnie ze tak, ale i tak wróciłem dopiero teraz do domu ...przrepraszam...wyślij mi dane to wystawie sam

Opublikowano

Oj tam, nie przejmuj się... Zadzwonie jutro po pracy po 19-stej, to sie umówimy.

ABG

Opublikowano

brakło mnie i spinka jakaś..... nie ładnie, RELAX Chopy ;)

Kerczi nie ma odbijanych :) Poziek sorry, partnera juz mam.

Opublikowano

brakło mnie i spinka jakaś..... nie ładnie, RELAX Chopy ;)

Kerczi nie ma odbijanych :) Poziek sorry, partnera juz mam.

No to POZIEK sorry, taki mamy klimat

Opublikowano

brakło mnie i spinka jakaś..... nie ładnie, RELAX Chopy ;)

Kerczi nie ma odbijanych :) Poziek sorry, partnera juz mam.

Ja też mam partnera :decayed: Z podpisu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.