Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie mozna.... ☺

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wszyscy poszli na auditeam i na battalion pok***wować :D

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

dzien dobry w przerwie 20 minutowej.....

jak tam boseron naumiany??? Czacha dymi? :decayed:
dymi to mało..... prawo karne procesowe, sprawy o wykroczenia, zarzadzanie kryzysowe i 25 innych przedmiotów :/ zmiazdzony system..... a to dopiero początek :(
Opublikowano

Gość miażdży...

Sławek Zapała, chodziłem z nim do podstawówki :decayed: , wszyscy go bili, teraz on "bije"

Opublikowano

powitać

Opublikowano

siemka :hi:

Opublikowano

:hi::kawa: weekend a tu kurna pogoda w du... znaczy w pupę bo cenzura :facepalm::decayed: Człowiek sobie zaplanuje podłubać przy aucie a tu lać ma. Trzeba strzelić 6-kę w totka i kupić sobie dom z dużym garażem :grin:



dymi to mało..... prawo karne procesowe, sprawy o wykroczenia, zarzadzanie kryzysowe i 25 innych przedmiotów :/ zmiazdzony system..... a to dopiero początek

boseron ale popatrz jaki będziesz szycha potem... :P

Opublikowano

6 w totku rozwiązuje wiele problemow jak nie wszystkie.

Opublikowano

Cześć, jak co roku przed wakacjami zamierzam wywoskować auto, ale chce uniknąć 6 godzin machania rękami - czy ktoś ma na jeden weekend wypożyczyć przyzwoitą polerkę (kasa za wypożyczenie i jakaś kaucja)?

Nie wiem, czy inwestować w zakup, czy szkoda kasy na jednorazowe akcje w roku

pzdr i miłego piątku

Opublikowano

podjedź gdzieś ,gdzie to zrobią za Ciebie..zapłacisz i śpisz spokojnie ,że lakieru nie zdupałeś ;)...

siemka :hi: Pany

Opublikowano

Jak przez tapatalka usunąć wątek? Chciałem wrzucić tutaj link do ogłoszenia a przypadkiem założył mi się nowy wątek :/

http://olx.pl/oferta/audi-100-c3-quattro-2-2t-CID5-ID9CHz7.html

http://olx.pl/oferta/audi-80-b2-quattro-CID5-ID90SNx.html

Edytowane przez ruks

Opublikowano

Bardzo prosze :)

Opublikowano

Gość miażdży...

Sławek Zapała, chodziłem z nim do podstawówki :decayed: , wszyscy go bili, teraz on "bije"

Na Piastów? Taka znajoma mordka jakaś :decayed:

wszyscy poszli na auditeam i na battalion pok***wować :D

Nie wolno, regulamin tam tego zabrania :wink:

Opublikowano
  • Autor

wszyscy poszli na auditeam i na battalion pok***wować :D

To jak poszli to niech nie wracają ...........

Opublikowano

:)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Nie widziałem, słyszałem ;) Ale skoro potwierdzasz :)

Opublikowano

Nie widziałem, słyszałem ;) Ale skoro potwierdzasz :)

nie potwierdzam, w pospiechu zle przeczytalem Twojego posta ;)

zamiast "tam" przeczytalem "nam" i mylnie go zrozumialem :)

dlatego zedytowałem swojego posta :wink:

tez nie wiem co sie na auditeam dzieje

wszyscy poszli na auditeam i na battalion pok***wować :D

To jak poszli to niech nie wracają ...........

po pierwsze - zartowalem

a po drugie - jak sie czlowiek wypowiada na innym forum to na a4k nie ma juz dla niego miejsca? Bo tak wynika z Twojej wypowiedzi.

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
  • Autor

Jak ktoś gdzieś idzie na stałe to niech nie wraca ;) przeca A4K jest ten do bani i ten zły.......

Opublikowano

Jak ktoś gdzieś idzie na stałe to niech nie wraca ;) przeca A4K jest ten do bani i ten zły.......

No jak ktos ma takie zdanie na temat a4k to oczywiscie ze tu nie wroci, bo po co. :)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
  • Autor

Stad tez był mój post..... :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.