-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Czesc wszystkim, rowniez bede wdzieczny za wycene OC + pelne AC na 2014 B8 kombi, bialy kolor, TSI 1.8, przebieg 70 tys (roczny ok 10-15), Krakow. Dzieki
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Od kiedy zobaczyłem superba l&c w garażu, widziałem że r8 nie wygra tego pojedynku.. Co czeskie, to czeskie (prawie). Wysłane z z1c
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Zaklepuje trytytki, które dotykaly tej audziny! Wysłane z z1c
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Niemiecka finezji za 1m pln porównujesz do wozu za 200k pln? Rly? a co z bmw jest warte porownania? Wysłane z z1c
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
No i fajnie [emoji83] Wysłane z z1c
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć, jak co roku przed wakacjami zamierzam wywoskować auto, ale chce uniknąć 6 godzin machania rękami - czy ktoś ma na jeden weekend wypożyczyć przyzwoitą polerkę (kasa za wypożyczenie i jakaś kaucja)? Nie wiem, czy inwestować w zakup, czy szkoda kasy na jednorazowe akcje w roku pzdr i miłego piątku
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Czasem zajrzę tutaj z ciekawości i muszę zapytać, czy w oczekiwaniu na nową RS6 nie myślałeś Szymku o czymś egzotycznym, co nie niszczy budżetu jak inne europejskie top cary (więc może na czas oczekiwania jak znalazł - mam na myśli https://www.youtube.com/watch?v=MWMjR3r-nsI#t=1401 - Dodge challenger hellcat 60k USD za 707 koni na papierze wygląda ok, z wykonaniem pewnie też coraz lepiej u jankesów Nie mam natomiast pojęcia jak z dalszym modzeniem itp.. Uszanowanie
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Jaka cena komplet łożysk przód FAG / SKF do A4 2004 1.8T, BFB?
-
Smród spalonego oleju, kapie na kata - na pewno uszczelka pokrywy???
Wlasnie tak mi sie zdawalo, ze mnie ktos probuje wyru***ć.. Dzięki za nr uszczelki - warto przy okazji wymienić resztę uszczelek? Ich cena chyba nie jest duża, w porównaniu do świetego spokoju
-
Smród spalonego oleju, kapie na kata - na pewno uszczelka pokrywy???
Dzięki za filmik! Da się uszczelkę pod napinaczem wymienić bez wyjmowania wałka? Za robocizne usłyszałem 700 PLN (jak patrze na robote, to chyba sporo?), bo ponoć trzeba zdjąć nawet pasek z przodu, ale na filimie zdejmuja tylko jeden wałek i zastanawiam się, czy da się to zrobić nawet bez wyjmowania wałka? BTW potwierdzicie mi, że ta uszczelka pod napinaczem ma numer ASO 0580 198 0217? Nie moge tego nigdzie znalezc ,zeby zamowic
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Dobre foto wydechu - wygląda jak pół transformersa
-
Instrukcja demontazu tapicerki przedniego fotela pasazera?
Mam ten sam problem - grzeją tylko plecy na pasażerze - bede wdzieczny za zmaieszczenie tutaj info. dzieki
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Było o tym chyba nie raz - poczytaj temat od początku. W mojej B6 od dwóch miesięcy ta dioda działa bez zarzutu, ale chłopaki piszą czasem, że lubią się przepalać. Widzę, że masz natomiast B7, gdzie niestety bez jakichś dodatkowych bajerów się nie obejdzie, bo może Ci wyskoczyć błąd spalonej żarówy. No i potwierdziło się co było pisane wcześniej - po dwóch miechach zaczęły mrygać i teraz d*pa - jutro kupuję w ASO oryginały i done.
-
Obdarty zderzak i nadkole - jest winny
Wziąłem, mam dane, ale odpuszczę resztę zabawy, chociaż 500 PLN chyba gościa wyniesie więcej niż ew. zwyżki na jego OC.. Może ktoś z Was ma uczciwych lakierników, którzy zrobią dwa elementy za 500 pln?
-
Obdarty zderzak i nadkole - jest winny
opowiedz mi o tym ubezpieczeniu ze nie straci sie znizek nadkole masz na mysli blotnik ? dobry lakiernik wycieniuje ci te elementy bez malowania calosci Niektóre oferuję chyba ochronę zniżek, albo jakiś limit szkód do likwidacji bez utraty zniżek, ale moje niestety bidne pod tym względem. Wysłałem do gościa sms z kontem do kasy i poczekam. Myślę, czy warto dostać z AC kase kosztem zwyżki na polisie.. W przyszłym tygodniu mi to wycenią i zobaczę
peelos
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta