Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to są , jak dla Ciebie cena 35000zł - auto gratis :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za tanio. takich tanich nie chce. jak są takie tanie to pewnie nie sline

Opublikowano

to dla odmiany CZARNUCH i to w Quattro :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=5485145066

Bez sensora deszczu z korbami z tyłu i BNS-em :kwasny:

Opublikowano

:hi: ello :)

Opublikowano

to dla odmiany CZARNUCH i to w Quattro :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=5485145066

Bez sensora deszczu z korbami z tyłu i BNS-em :kwasny:

Trafne spostrzeżenie

Opublikowano

10984993_1618690911749195_82645938213120

Opublikowano

to dla odmiany CZARNUCH i to w Quattro :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=5485145066

Bez sensora deszczu z korbami z tyłu i BNS-em :kwasny:

Przepraszam...a w dodatku na 17...:/

Opublikowano

to dla odmiany CZARNUCH i to w Quattro :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=5485145066

Bez sensora deszczu z korbami z tyłu i BNS-em :kwasny:
Przepraszam...a w dodatku na 17...:/
Trafne spostrzeżenie :decayed:
Opublikowano

10984993_1618690911749195_82645938213120

Ale, że to Ty czy jak?

dc5498b7f2ffca83466f91fa0e6d73be.jpg

Opublikowano

Witam Panowie! Przymierzam się przyciemnić szyby mojej audicy, miałem miesiąc temu to zrobić ale miałem duży wydatek i wtedy wypatrzyłem sobie na światowida 24 napisałem do niech e-mail i napisali mi ze 350 zł za usługe...Pare dni temu zobaczyłem tutaj ze Pablo poleca ten zakład i żeby na niego się powoływać :) więc zadzwoniłem dziś i powiedziałem że jestem z forum i od Pabla i powiedzieli mi 380 zł :D to jak to jest z polecenia i z klubu to drożej ? :) Robił ktoś z was u nich ? :)

Opublikowano

Ja robiłem moje b7, absolutnie na Pabla, dzwoniłem tez ze od Pabla i gość powiedział mi 400.... Pojechałem na miejsce i zrobił mi za 350

Opublikowano

Witam Panowie! Przymierzam się przyciemnić szyby mojej audicy, miałem miesiąc temu to zrobić ale miałem duży wydatek i wtedy wypatrzyłem sobie na światowida 24 napisałem do niech e-mail i napisali mi ze 350 zł za usługe...Pare dni temu zobaczyłem tutaj ze Pablo poleca ten zakład i żeby na niego się powoływać :) więc zadzwoniłem dziś i powiedziałem że jestem z forum i od Pabla i powiedzieli mi 380 zł :D to jak to jest z polecenia i z klubu to drożej ? :) Robił ktoś z was u nich ? :)

No, "Pablo" otwiera wiele drzwi :)

Opublikowano

Ja robiłem moje b7, absolutnie na Pabla, dzwoniłem tez ze od Pabla i gość powiedział mi 400.... Pojechałem na miejsce i zrobił mi za 350

Ja robiłem moje b7, absolutnie na Pabla, dzwoniłem tez ze od Pabla i gość powiedział mi 400.... Pojechałem na miejsce i zrobił mi za 350

a ja za 250 mówiłem że od KRÓLA TORTÓW :wink:

juz nie jest taki biały po tym dzisiejszym upalaniu :facepalm:

tak to jest jak się jeżdzić nie umie :P

Opublikowano

Królu tortów zapomniałeś o mnie i o Romku...??!!!

Opublikowano

Że JA ZAPOMNIAŁEM :whistling:

Opublikowano

:siema:

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

wszystkim dzien dobry,

w Euro rtv jak sie na Pabla powolasz to masz kredyt wyzej oprocentowany i obowiazkowe ubezpieczenie

Opublikowano

Sharks teraz to ja nie wiem czy ten gość dalej się tym zajmuje bo z 4-5 lat temu u niego przyciemniałem więc ceny się zapewne już zmieniły, zresztą gość na pewno mnie nie pamięta po takim czasie.

Boseron nie ściemniaj bo nawet nie byłeś sprawdzać na ratach i gitarę zwracasz :)

Przy 40 ratach nie ma szans byś nie miał przynajmniej 1% ubezpieczenia od kwoty, to już nie czasy :D Na 5-10 rat prawdziwe zerówki da się załatwić ale nie przy 40 :D

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Urlop !!!!!!! :papa::beach:

Opublikowano

Pablo pol roku temu bralem tv w euro agd wlasnie na 30 rat i mam 0% dodatkowych kosztów, bez ubezpieczenia dodatkowego,

Ramzes ale Ci dobrze

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.