Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wie, bo miał taką od Kercziego parę lat temu :D

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wie, bo miał taką od Kercziego parę lat temu :D

No tamta by nie utonela w jeziorze, tyle miala szpachli, po dachu Kercziego.

Potem kupił ją jakiś kolo z forum :)

Opublikowano

No tamta by nie utonela w jeziorze, tyle miala szpachli, po dachu Kercziego.
Potem kupił ją jakiś kolo z forum


obiektywnie stwierdzam, ze bez Ciebie by bylo nudno na tym forum ;)
Opublikowano

Janiszil 666 czy jakoś tak

Opublikowano

hi, Kerczi wrzuc jakies foty tej b7

BOSERON nie wiesz jak wyglada b7 avant w sline?? Czarny?
:) nie wie jak wyglada bez szpachli
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

Pewnie Dante zakupi ta A4 :)

Opublikowano

:hi: siemanko Lożo Szyderców

Jak Was się czyta to od razu człowiekowi lepiej :decayed:

Boseron bierz padlinkę z Q ...w końcu docenisz to ,że sztrucel inaczej potrafi się zakopać zimą ...

w górach .......

jak będziesz miał farta to i w śniegu :grin:

Opublikowano

Moja B7 nie miała ani grama szpachli dopóki bie wziął Je Bossy

P.s. FANTOMAS wszystkiego naj z okazji dnia ojca :)))

Opublikowano

Moja B7 nie miała ani grama szpachli dopóki bie wziął Je Bossy

P.s. FANTOMAS wszystkiego naj z okazji dnia ojca :)))

Jak ją wziął Bossy to dodał do jej konstrukcji przystanek mpk, nie szpachle.

Moja B7 nie miała ani grama szpachli dopóki bie wziął Je Bossy

P.s. FANTOMAS wszystkiego naj z okazji dnia ojca :)))

Ze wszystkich dzieci, Ty udałeś mu się najmniej

Opublikowano

Moja B7 nie miała ani grama szpachli dopóki bie wziął Je Bossy

P.s. FANTOMAS wszystkiego naj z okazji dnia ojca :)))

Jak ją wziął Bossy to dodał do jej konstrukcji przystanek mpk, nie szpachle.

Moja B7 nie miała ani grama szpachli dopóki bie wziął Je Bossy

P.s. FANTOMAS wszystkiego naj z okazji dnia ojca :)))

Ze wszystkich dzieci, Ty udałeś mu się najmniej

Nie musisz sie teraz odgrywać za to ze w Rodzinie oprócz Fantomasa wszyscy mówią do Ciebie Bękarcie

Opublikowano

sprzedam swoja b7 jak by ktos chcial :kox:

Opublikowano

Moja B7 nie miała ani grama szpachli dopóki bie wziął Je Bossy

P.s. FANTOMAS wszystkiego naj z okazji dnia ojca :)))

nie no co ori sline to ori wszystko bylo spasowane gitara i instalacje pełen profesjonalizm. nawet Karol płakał jak sprzedawał aż chusteczek brakło

Michail szerokości :)

Kerczi napewno odkupi ;)

Opublikowano
:D ....
Opublikowano

:bry:

Widzę, że na spocie tłumy :facepalm:

ABG

Opublikowano

:bry:

Widzę, że na spocie tłumy :facepalm:

ABG

To nikt Ci nie powiedział?

Opublikowano

c5d02f3d471ef242abcee8d7209d0e29.jpg

e0af3de105e2e9471464477d9bb6419b.jpg

cb7ed166af5bbce856f4a85858d54523.jpg

3d189ce03b759ae343a1c0a09d41601f.jpg

e73fb53578323409afa54d0afebee0e0.jpg

ebf3fef2c538d7cf5dce8405b42a00f3.jpg

2993d0dee8f4b0f022cc4dbf0e00fe08.jpg

Opublikowano

Widziałem ta b7 robi wrażenie

sprzedam swoja b7 jak by ktos chcial :kox:

Czemu sprzedajesz ?

Opublikowano
  • Autor

Ramzes jak robi wrazenie to kupuj ....

Dzieki za spota ☺

Opublikowano

W sumie sprzedam swoja dołożę 20 k i mam s-line

Opublikowano

Dzięki za spota ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.