Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oddałem Passiora do AutoSpeciala na założenie pakietu R-LINE....czas oczekiwania na części 3 tyg....bo oczywiscie nie ma w Poznaniu...

Co za czasy...teraz juz nikt nie prowadzi stanów magazynowych tylko zamawia jak sie cos sprzeda...

:hi: jak by co moja A4 jest do sprzedania :wink:

Znowu??? ;)

???? nie rozumiem -tak znowu -sprzedaje kupuje i tak w kółko :D

Kto bogatemu zabroni???

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oddałem Passiora do AutoSpeciala na założenie pakietu R-LINE....czas oczekiwania na części 3 tyg....bo oczywiscie nie ma w Poznaniu...


Co za czasy...teraz juz nikt nie prowadzi stanów magazynowych tylko zamawia jak sie cos sprzeda...

Policz sobie koszty magazynowania

Opublikowano

No wiem, ale 3 tyg to wychodzi na to ze w DE tez nie maja na magazynie...to co? Musza dopiero wyprodukować??

Opublikowano

No wiem, ale 3 tyg to wychodzi na to ze w DE tez nie maja na magazynie...to co? Musza dopiero wyprodukować??

Uruchamianie całej linii tylko dla jednego klienta jest nieopłacalne. Pewnie zbierają z kilku magazynów.

Edytowane przez OGr

Opublikowano

Wiem ze auto mniej popularne ale czy to ma oznaczać ze jak np rozwale auto to naprawa jego to półtorej miecha??

Opublikowano
  • Autor

Wiem ze auto mniej popularne ale czy to ma oznaczać ze jak np rozwale auto to naprawa jego to półtorej miecha??

no dokładnie ;)

Opublikowano

Dzien dobry :hi: Spóźnione dzieki za spota ;)

Opublikowano

Wiem ze auto mniej popularne ale czy to ma oznaczać ze jak np rozwale auto to naprawa jego to półtorej miecha??

Nie mniej popularne, tylko strucel

Opublikowano

Wiem ze auto mniej popularne ale czy to ma oznaczać ze jak np rozwale auto to naprawa jego to półtorej miecha??

Nie mniej popularne, tylko strucel
Auf wiedersehen

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Jako dziecko też wygrywałeś mecze pod blokiem, strzelając gole gdy inni juz poszli do domu?

Nie, ja zawsze haratałem piłę z kolegami ale rozumiem z tego co piszesz , że ty nie miałeś z kim

jak mi cię żal

Opublikowano

Jako dziecko też wygrywałeś mecze pod blokiem, strzelając gole gdy inni juz poszli do domu?

Nie, ja zawsze haratałem piłę z kolegami ale rozumiem z tego co piszesz , że ty nie miałeś z kim

jak mi cię żal

Widzę latka lecą, bo riposty zajmują Ci co raz więcej czasu, a i jakoś ich mizerna

Edytowane przez gruszka

Opublikowano

Jako dziecko też wygrywałeś mecze pod blokiem, strzelając gole gdy inni juz poszli do domu?

Nie, ja zawsze haratałem piłę z kolegami ale rozumiem z tego co piszesz , że ty nie miałeś z kim

jak mi cię żal

Widzę latka lecą, bo riposty zajmują Ci co raz więcej czasu, a i jakoś ich mizerna

no trochę zajęty jestem ostatnio

ale dla ciebie zawsze mogę znaleźć chwilę i stanę na bramce żebyś nie musiał dalej do pustej kopać :)

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Witam

Potrzebuje numer telefonu do Ramzesa może mi ktoś podać na Priv

Opublikowano

516626562

Opublikowano

Karol napisz jakie koszta pakietu r-line

Opublikowano

Zewnętrzny ok 6k

Opublikowano
  • Autor

Zewnętrzny ok 6k

no to kurcze nie ma dramatu ;)

Opublikowano

Zewnętrzny ok 6k

no to kurcze nie ma dramatu ;)

No nie ma...to w koncu VW a nie Audi...

Prawda jest tez taka ze do tego powinienem jeszcze zapodać tylne lampy żeby był komplet...ale w ASO ich nie kupie :)))

wtedy cena robi sie wyższa...

Opublikowano

Ile lampy? :-)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nawet nie pytałem, ale pewnie koło 3k jak nie lepiej ....aż jutro sprawdzę...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.