Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: siema

Opublikowano

No i skończy się zapierd...nie 50 km/h... :facepalm: Widzę, że wracamy do korzeni, bo dawno dawno temu, gdy automobile osiągały zawrotną prędkość 3-5 km/h - przed każdym z nich musiał iść człowiek z chorągiewkami i ostrzegać wszystkich przed jadącym pojazdem. A i tak były wtedy wypadki śmiertelne... To może niech ta jeb..na władza uzna samochód za narzędzie niebezpieczne i zabroni korzystania z niego... Ja pierdziele, paranoja :facepalm:

ABG

Opublikowano

1 się mnie szlaban bez biletu otwarł

2 fantomas Twoj strucel nie jedzie, objechał Cię dresowóz, że już o tej zgniłej landarze nie wspomne

melepeto z tego co pamiętam to objechałem was obu

Jako dziecko też wygrywałeś mecze pod blokiem, strzelając gole gdy inni juz poszli do domu?

Opublikowano

1 się mnie szlaban bez biletu otwarł

2 fantomas Twoj strucel nie jedzie, objechał Cię dresowóz, że już o tej zgniłej landarze nie wspomne

melepeto z tego co pamiętam to objechałem was obu

Jako dziecko też wygrywałeś mecze pod blokiem, strzelając gole gdy inni juz poszli do domu?

:grin:

Opublikowano

1 się mnie szlaban bez biletu otwarł

2 fantomas Twoj strucel nie jedzie, objechał Cię dresowóz, że już o tej zgniłej landarze nie wspomne

melepeto z tego co pamiętam to objechałem was obu

Jako dziecko też wygrywałeś mecze pod blokiem, strzelając gole gdy inni juz poszli do domu?

:grin:

Opublikowano

Powitać :hi:

:hi:

D4nte to co teraz? :wink:

Cinquecento w holenderskim gazie :decayed:

Przynajmniej jeden nie będzie marudził, że ma za daleko na spota i nie będzie żydził 2zł za parking jak licznik stuknie :D

:thumbup1:


Dante dorzuc jeszcze 10 i jest Twoja ;) masz rozrzad, imbus, wszystkie plyny, filtry, hamulce nowe, tarcze nowe, całość robione 2 tyg temu. zgadzam sie na przeglad w ASO ;)

wymaluj ją ładnie i pogadamy... :grin:

Opublikowano
  • Autor

:grin::grin::grin:

Opublikowano

Panowie, szukam powoli jakiejś działki pod Krakowem. Jakby ktoś chciał się pozbyć to piszcie.

Naciapane z bagażnika...

Opublikowano

Panowie, szukam powoli jakiejś działki pod Krakowem. Jakby ktoś chciał się pozbyć to piszcie.

Naciapane z bagażnika...

ile gram ?

Opublikowano

Panowie, szukam powoli jakiejś działki pod Krakowem. Jakby ktoś chciał się pozbyć to piszcie.

Naciapane z bagażnika...

ile gram ?

Dużo nie potrzebuję, aby garaż wszedł do rezania i mały domek ;-)

Opublikowano

Panowie, szukam powoli jakiejś działki pod Krakowem. Jakby ktoś chciał się pozbyć to piszcie.

Naciapane z bagażnika...

ile gram ?

Dużo nie potrzebuję, aby garaż wszedł do rezania i mały domek ;-)

Gdów lub Siepraw

Opublikowano

Panowie, szukam powoli jakiejś działki pod Krakowem. Jakby ktoś chciał się pozbyć to piszcie.

Naciapane z bagażnika...

ile gram ?

Dużo nie potrzebuję, aby garaż wszedł do rezania i mały domek ;-)

Gdów lub Siepraw

Twoje ? Szukaliśmy na północy Krakowa raczej i raczej zaraz za granicą Krakowa ale czemu nie. Możesz mi podesłać jakieś szczegóły abym podzielił się z żoną ?

PS: W sobotę prawdopodobnie będę u Ciebie tylko jeszcze nie wiem o której się wyrobię ze wszystkim. Do której masz otwarte ?

Opublikowano

Wąski, pw :wink:

btw, chyba Ci sie cennik na stronie wysypal

Opublikowano

Panowie, szukam powoli jakiejś działki pod Krakowem. Jakby ktoś chciał się pozbyć to piszcie.

Naciapane z bagażnika...

ile gram ?

Dużo nie potrzebuję, aby garaż wszedł do rezania i mały domek ;-)

Gdów lub Siepraw

Twoje ? Szukaliśmy na północy Krakowa raczej i raczej zaraz za granicą Krakowa ale czemu nie. Możesz mi podesłać jakieś szczegóły abym podzielił się z żoną ?

PS: W sobotę prawdopodobnie będę u Ciebie tylko jeszcze nie wiem o której się wyrobię ze wszystkim. Do której masz otwarte ?

Krzywaczka?

Opublikowano

Panowie, szukam powoli jakiejś działki pod Krakowem. Jakby ktoś chciał się pozbyć to piszcie.

Naciapane z bagażnika...

Ja mam działkę do sprzedania 17a okolice Michałowice-Kocmyrzów jak coś to PW. Pozdrawiam

Edytowane przez martinomen

Opublikowano

czym się różni daniel od jelenia?

jeleń stawia, daniel pije......

Opublikowano
  • Autor

czym się różni daniel od jelenia?

jeleń stawia, daniel pije......

siema Jelonku :) pozdrów Danieli :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.