Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany jak wyciagnac reflektor w b7 bez sciagania zderzaka. Lampa nie przykrecona od spodu ale i tak ja blokuje zderzak jak ja chce wyjac

Nie da sie
Da się.

Pociągnij mocniej

Karol J.b się

Pokombinuje. Musze zarniki wymienic. Dzieki
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany jak wyciagnac reflektor w b7 bez sciagania zderzaka. Lampa nie przykrecona od spodu ale i tak ja blokuje zderzak jak ja chce wyjac

Nie da sie
Da się.

Pociągnij mocniej

Karol J.b się

Pokombinuje. Musze zarniki wymienic. Dzieki

Da sie bez ściągania zderzaka

Opublikowano

Panowie ma ktoś możliwość sprawdzić samochód ze stanów. hm ?

Opublikowano

Panowie ma ktoś możliwość sprawdzić samochód ze stanów. hm ?

Sam mozesz sobie sprawdzić w internecie. Płacisz i dostajesz raport CarFax

Opublikowano

Jechałem właśnie za strażą miejską 110 na 70 chłopaki cieśli. Ale jak się zorientowali że za nimi lecę to zwolnili do 70.

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Siema, jak zlot?

Ja nie dałem rady dojechać :((( słyszałem ze grubo było...

Opublikowano

:hi:

Siema, jak zlot?

Ja nie dałem rady dojechać :((( słyszałem ze grubo było...

Cześć...ja musiałem wczoraj wieczorem wrócić bo jestem od 7 w pracy :( , żałuj Pan , :) mogliście wieczorkiem przyjechać ;) ,do rana powalczyliśmy :),a i wciągu dnia było fajnie...nie jedna flaszka w Skawie pękła :D

Opublikowano

Pa pa A4czko..

FUYw1t.jpg

Opublikowano

szybko poszla :)


ktos z forum?

Opublikowano

Jeden dzień wystawiona :)

Też jestem zaskoczony a była najdroższa na otomoto/allegro jeśli chodzi o ten rocznik.

Z Otomoto, ale nie będzie daleko, okolice Proszowic.

Czas na bete :decayed:

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

moja poprzednia A4-ka tez poszla w kilka godzin :P

Opublikowano

PABLO sprzedasz tabor i co potem?

MPK z wifi??

Opublikowano

Kupię B8 od Boserona, zresztą dzisiaj w robocie się mnie pytał czy nie chce :decayed::grin:

Nie wiem KERCZI, mam ochotę na coś szybkiego jak M3 E46

A jak nie to zostawię jeszcze na rok-dwa E39 bo jest cała ogarnięta.

Opublikowano

Kupię B8 od Boserona, zresztą dzisiaj w robocie się mnie pytał czy nie chce :decayed::grin:

Nie wiem KERCZI, mam ochotę na coś szybkiego jak M3 E46

A jak nie to zostawię jeszcze na rok-dwa E39 bo jest cała ogarnięta.

Jak nie chcesz całej emerytury babci wydawac co miesiac na naprawy e46 m3, to musisz dac za nia ok 70-80 tyś zł

No chyba, że Boseron Ci znajdzie jakąś za 3-4 dyszki

Edytowane przez gruszka

Opublikowano

Wiem gruszka i to jest przejebane, takie auto to jako drugie może być nie na co dzień.

Opublikowano

a0112d66568b737c3c5705f08085dfd3.jpg

Mam nadzieje, że nasz Bocheński kolega pokaże się we wtorek :)

Opublikowano

Kupię B8 od Boserona, zresztą dzisiaj w robocie się mnie pytał czy nie chce :decayed::grin:

.

Pablo pisz poprawnie konstrukcje zdania bo z Twojej wypowiedzi wynika ze razem pracujemy ;)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Kupię B8 od Boserona, zresztą dzisiaj w robocie się mnie pytał czy nie chce :decayed::grin:

.

Pablo pisz poprawnie konstrukcje zdania bo z Twojej wypowiedzi wynika ze razem pracujemy ;)

To nie pracujecie???

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.