Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to Passior odebrany...

1bb6fbc3e6c318c3284b9ca5aa9b99ce.jpg

Robi robotę ;-)

Byl brzydki passat,

Teraz jest brzydki passat z nowym zderzakiem

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karol jest kocur ! :wink: co do felg to tak jak Arturro.. szukaj dalej

wg mnie np takie:

vw7.jpg

Jak już to może ....

8ea1a0c6f255b142a8537f86cae9fe7f.jpg w 20"

Opublikowano

No to Passior odebrany...

1bb6fbc3e6c318c3284b9ca5aa9b99ce.jpg

Robi robotę ;-)
Byl brzydki passat,

Teraz jest brzydki passat z nowym zderzakiem

A patrzyłeś w lustro???

Opublikowano

No to Passior odebrany...

1bb6fbc3e6c318c3284b9ca5aa9b99ce.jpg

Robi robotę ;-)
Byl brzydki passat,

Teraz jest brzydki passat z nowym zderzakiem

A patrzyłeś w lustro???

R-ka teraz juz z pakietem R i zawiast allroad.

Dziwne polaczenie

Opublikowano

:polew:....znowu wycieczki :kox::grin:

Opublikowano

No to Passior odebrany...

1bb6fbc3e6c318c3284b9ca5aa9b99ce.jpg

Robi robotę ;-)
Byl brzydki passat,

Teraz jest brzydki passat z nowym zderzakiem

A patrzyłeś w lustro???
R-ka teraz juz z pakietem R i zawiast allroad.

Dziwne polaczenie

Musi byc taki zawias bo czasami prYjezdzam do Ciebie na wieś :)

Opublikowano

No to Passior odebrany...

1bb6fbc3e6c318c3284b9ca5aa9b99ce.jpg

Robi robotę ;-)
Byl brzydki passat,

Teraz jest brzydki passat z nowym zderzakiem

A patrzyłeś w lustro???
R-ka teraz juz z pakietem R i zawiast allroad.

Dziwne polaczenie

Musi byc taki zawias bo czasami prYjezdzam do Ciebie na wieś :)

U Ciebie jest zawsze odwrotnie,

A4 w dyszlu robiace za s4

A5 w smiesznej benzynie robiace za s5

I R pasek robiacy za taxistrucla

Opublikowano

No to Passior odebrany...

1bb6fbc3e6c318c3284b9ca5aa9b99ce.jpg

Robi robotę ;-)
Byl brzydki passat,

Teraz jest brzydki passat z nowym zderzakiem

A patrzyłeś w lustro???
R-ka teraz juz z pakietem R i zawiast allroad.

Dziwne polaczenie

Musi byc taki zawias bo czasami prYjezdzam do Ciebie na wieś :)
U Ciebie jest zawsze odwrotnie,

A4 w dyszlu robiace za s4

A5 w smiesznej benzynie robiace za s5

I R pasek robiacy za taxistrucla

I wszystkie Cie objeżdżają ...no popatrz jak to jest...

Opublikowano

No to Passior odebrany...

1bb6fbc3e6c318c3284b9ca5aa9b99ce.jpg

Robi robotę ;-)
Byl brzydki passat,

Teraz jest brzydki passat z nowym zderzakiem

A patrzyłeś w lustro???
R-ka teraz juz z pakietem R i zawiast allroad.

Dziwne polaczenie

Musi byc taki zawias bo czasami prYjezdzam do Ciebie na wieś :)
U Ciebie jest zawsze odwrotnie,

A4 w dyszlu robiace za s4

A5 w smiesznej benzynie robiace za s5

I R pasek robiacy za taxistrucla

I wszystkie Cie objeżdżają ...no popatrz jak to jest...

Spakowałes sie juz?

Opublikowano

No to Passior odebrany...

1bb6fbc3e6c318c3284b9ca5aa9b99ce.jpg

Robi robotę ;-)
Byl brzydki passat,

Teraz jest brzydki passat z nowym zderzakiem

A patrzyłeś w lustro???
R-ka teraz juz z pakietem R i zawiast allroad.

Dziwne polaczenie

Musi byc taki zawias bo czasami prYjezdzam do Ciebie na wieś :)
U Ciebie jest zawsze odwrotnie,

A4 w dyszlu robiace za s4

A5 w smiesznej benzynie robiace za s5

I R pasek robiacy za taxistrucla

I wszystkie Cie objeżdżają ...no popatrz jak to jest...
Spakowałes sie juz?

Czekam aż Ty to zrobisz :)

Opublikowano

No to Passior odebrany...

1bb6fbc3e6c318c3284b9ca5aa9b99ce.jpg

Robi robotę ;-)
Byl brzydki passat,

Teraz jest brzydki passat z nowym zderzakiem

A patrzyłeś w lustro???
R-ka teraz juz z pakietem R i zawiast allroad.

Dziwne polaczenie

Musi byc taki zawias bo czasami prYjezdzam do Ciebie na wieś :)
U Ciebie jest zawsze odwrotnie,

A4 w dyszlu robiace za s4

A5 w smiesznej benzynie robiace za s5

I R pasek robiacy za taxistrucla

I wszystkie Cie objeżdżają ...no popatrz jak to jest...
Spakowałes sie juz?

Czekam aż Ty to zrobisz :)

To wolnym czasie utnij po jednym zwoju w pasku zeby troche opadl

Albo klepnij resor

Bo nie wiem co tam masz

Opublikowano

PABLO mi zostawił po swojej A4 cybanty to skręcę dwa zwoje ze soba...

Opublikowano

PABLO mi zostawił po swojej A4 cybanty to skręcę dwa zwoje ze soba...

Haha :)

No widzisz.

To jeszcze tylko motor i naped i bedzie chodz raz jak z fabryki

Opublikowano

Poza tym wlasnie zrozumiałem skad u Ciebie to upośledzenie.... Ktoś Ci kiedys naoopowiadal ze jak sie wytnie zwoje to jest lepiej...chyba nie został Ci juz żaden :)

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Poza tym wlasnie zrozumiałem skad u Ciebie to upośledzenie.... Ktoś Ci kiedys naoopowiadal ze jak sie wytnie zwoje to jest lepiej...chyba nie został Ci juz żaden :)

No no pakuj sie pakuj.

Bo to juz chyba 3 dzien

Boje sie ze zostaniesz

Opublikowano

siema w ten piekny słoneczny dzień bez szefa :banan:

Opublikowano

Panowie robił ktoś wymianę węży podciśnienia ia w AVF? Ile metrów tych wężyków potrzeba? Czy zamiast 3,2mm można dać 3mm?

Opublikowano

siema w ten piekny słoneczny dzień bez szefa :banan:

A jednak wracam :)

Opublikowano

:hi:

Panowie robił ktoś wymianę węży podciśnienia ia w AVF? Ile metrów tych wężyków potrzeba? Czy zamiast 3,2mm można dać 3mm?

podciśnienie będzie takie samo czy to w fi 10 ,czy w 3,2 ;)
Opublikowano

:hi:

Panowie robił ktoś wymianę węży podciśnienia ia w AVF? Ile metrów tych wężyków potrzeba? Czy zamiast 3,2mm można dać 3mm?

podciśnienie będzie takie samo czy to w fi 10 ,czy w 3,2 ;)

Tylko czy wcisnę 3mm bo w ETCE nawet widzę że to 3,5mm powinno być ale nie ma takich kolorowych a trzeba zrobić jakiś tjunink :wink:

Aha i czy jakieś obejmy ta są potrzebne czy wszystko na wcisk?

Edytowane przez ruks

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.