Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 B5 i B6 mocno traca na wartości rok rocznie ze względu na duże koszty utrzymania. Mniejsze auta już takiego spadku nie osiągają.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No tracą....ale auto które jest w sensownym stanie poniżej pewniej wartości nie spada....zreszta zobacz kilka sztuk i pogadamy, może masz inne wymagania odn. Auta za 6k a wtedy rozmowa jest bezzasadna....

Wysłane z VW

Opublikowano

Podkreślam , znajoma nie szuka takich perełek jak ludzie z forum tylko sensownego auta do jazdy. Zadne skóry, S line, alu 18" itp.

Opublikowano

to po co jej ałdi?

Opublikowano

Podkreślam , znajoma nie szuka takich perełek jak ludzie z forum tylko sensownego auta do jazdy. Zadne skóry, S line, alu 18" itp.

Edraven....:))) jeszcze by tego brakowało....

4-5kzl to trzeba dać za b4 w benzynie .......żeby było zdrowe a nie na wypasie.....

Wysłane z VW

to po co jej ałdi?

+100

Wysłane z VW

Wejdź w Allegro, potem w audi, a4, b5

I daj pokaz.....

Wyświetla się ponad 1000wynikow (sprawdzam na iPadzie wiec mam +999)

Sortuje po cenie od najniższej nie zaznaczając nic innego poza b5.....

Do kwoty o której piszesz wyświetla się pierwszych 10szt...

Reszta już jest droższa....nie zastanawia Cię to???

Wysłane z VW

Opublikowano

Bo jej się podoba, ona nie analizuje tego kategoriami wypasu, mocy, własności jezdnych itp, tylko uroda auta. Pojeździmy zobaczymy. Podejrzewam że nawet 7k wyłoży, ale za takie do jazdy bez dokładania 2k na start.

Opublikowano

ale na ipadzie jest wszystko drozsze, sprawdz na kompie ;)

Opublikowano

Pierwszych 26szt jest poniżej 10kzl.

Cała reszta już jest powyżej....

Żeby tylko się nie okazało...ze pojezdzicie....stracicie na paliwo ze 2kzl. Ze o czasie nie wspomnę....

Kupicie auto za 7kzl i na pierwszym warsztacie zostawicie kolejne 2kzl :)))

Takie samochody jeśli już się kupuje i decyduje na nie....to nie kupuje się najtańszych na Allegro...i takich w względnym stanie....a tym bardziej Kobita....

Wysłane z VW

ale na ipadzie jest wszystko drozsze, sprawdz na kompie ;)

Ty....faktycznie....odpaliłem na xperii i za polowe są te same aukcje :))))

Wysłane z VW

Opublikowano

nie odcinaj na rowno 6000pln bo to nie są ceny zakupu. Siedziałem dziś troche na aledrogo i nie było dramatu.

Opublikowano

W ogloszeniach sa wszystkie cycus glancus, nic nie puka, nic nie stuka, od zony lekarza. :)

Opublikowano

Pablo mial super stan z alu dywanami tylko nie pamietam za ile pogonil

moim zdaniem do kazdego zakupionego samochodu trzeba sie liczyc z pakietem startowym, rozrzad filtry plyny bo wierzyc to mozna ale sobie

b5 mysle 8k to takie minimum za dobry stan

Opublikowano

Może i macie racje,ale chcę wcześniej opadać rynek może coś trafi się.

Opublikowano

Podjedz, oglądnij :) może jestem zboczony, ale dla porównania szukam teraz dla kumpla w podobnych pieniądzach Opla corsy....

Wysłane z VW

łap PW :wink:

Edytowane przez fantowski

Opublikowano
:hi::kawa:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano

:hi:

Siemka :hi:

Hej, hej, a teraz może jakieś zdjęcia furmany ? :P

Opublikowano

Hi :wink:

Opublikowano

:hi:

Siemka :hi:

Hej, hej, a teraz może jakieś zdjęcia furmany ? :P

350817.jpg

Opublikowano

:hi:

Siemka :hi:

Hej, hej, a teraz może jakieś zdjęcia furmany ? [emoji14]

Zwykłe szare/srebrne b8 :-P

15a7232149ce4c3522cde0c33bc7b3e2.jpg

3d06f978403cbf32dd730c39ca9bc5f1.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.