Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CUBER z ciekawości teraz z Toba stanę passiorem

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zakleiłem kontrolkę izolacją

Amator...trzeba było diodę szpilką przebić

Myślałem o tym ale żona wszystkie szpilki pozabierała

Opublikowano
  • Autor

CUBER z ciekawości teraz z Toba stanę passiorem

Hmmm nie wiem czy bede w stanie stawac ☺

Opublikowano

CUBER z ciekawości teraz z Toba stanę passiorem

Tylko po co ?

Opublikowano

CUBER z ciekawości teraz z Toba stanę passiorem

tylko k i e d y .... :grin: z takim pakietem to Cuber na pewno nie ma szans :banan:

Opublikowano

CUBER z ciekawości teraz z Toba stanę passiorem

Tylko po co ?

Żeby osiągnąć wartości które Ty widziałeś tylko w filmie Szybcy i Wsciekli

CUBER z ciekawości teraz z Toba stanę passiorem

Hmmm nie wiem czy bede w stanie stawac [emoji5]

To nie pij tyle

CUBER z ciekawości teraz z Toba stanę passiorem

tylko k i e d y .... :grin: z takim pakietem to Cuber na pewno nie ma szans :banan:
I co? Zadup*a teraz??

Musze jeszcze filtr wymienić :)

Opublikowano

CUBER z ciekawości teraz z Toba stanę passiorem

Tylko po co ?
Żeby osiągnąć wartości które Ty widziałeś tylko w filmie Szybcy i Wsciekli

CUBER z ciekawości teraz z Toba stanę passiorem

Hmmm nie wiem czy bede w stanie stawac [emoji5]
To nie pij tyle

Nie znam tytulu. Opowiesz mi kiedys

Opublikowano

Was jade do Cie z Eosem, mam zabrać kierownika czy bede miał czym wrócić?

Opublikowano

Was jade do Cie z Eosem, mam zabrać kierownika czy bede miał czym wrócić?

Wez se rower

Opublikowano

Was jade do Cie z Eosem, mam zabrać kierownika czy bede miał czym wrócić?

Wez se rower
W sumie
Opublikowano

Was jade do Cie z Eosem, mam zabrać kierownika czy bede miał czym wrócić?

rano !! to jest 8 !! po drugie miała być Skoda !! :kwasny: po trzecie jest MPK PKP rower bus i zawsze z buta możesz wrócić :D

Opublikowano

jak tam?
widzimy sie dzisiaj?

Opublikowano

Istnieje taka opcja ;-)

Opublikowano

Panowie seria w Moim Audi to 266 KM i 568 NM :) ( wiec dobrze mówiłem że seria jest zajefajnie mocna u mnie ;) )

Czekam na finał ;)

a baza to 245 na 500 czy 580 ?

ale 300+ to już jest klasa WRC :D

Opublikowano

Panowie seria w Moim Audi to 266 KM i 568 NM :) ( wiec dobrze mówiłem że seria jest zajefajnie mocna u mnie ;) )

Czekam na finał ;)

a baza to 245 na 500 czy 580 ?

ale 300+ to już jest klasa WRC :D

no gdyby jeszcze waga byla troche inna...

Opublikowano

WRC maja mniej koni :)

Opublikowano

Fucha -potrzebny na weekend kierowca /prawko laweta/ znający się trochę na mechanice - obsługa wyścigówki na GSMP Magura

Opublikowano

Wisi na allegro od 2 lat

Opublikowano

Fucha -potrzebny na weekend kierowca /prawko laweta/ znający się trochę na mechanice - obsługa wyścigówki na GSMP Magura

Przejechałbym się ale w ten weekend akurat nie dam rady
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.