Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie na wcisk wszędzie ;).

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
  • Autor

Siemka :hi:

Opublikowano

Siemka :hi:

Hej, Grześ jaki typ żarówki w halogeny idzie? Te co miałeś? Led Cree P13W? :wink:

Opublikowano

Siemka :hi:

Hej, Grześ jaki typ żarówki w halogeny idzie? Te co miałeś? Led Cree P13W? :wink:

Jak Wam się sprawdzają te CREE?

Opublikowano

Dobry Panowie :) Znacie jakiś sklep czy szrot częściami w Krk? Potrzebuje lewe lusterko najlepiej zielone do golfa 4 99r :)

Opublikowano

Siemka :hi:

Hej, Grześ jaki typ żarówki w halogeny idzie? Te co miałeś? Led Cree P13W? :wink:

Jak Wam się sprawdzają te CREE?

W B6 śmigałem jak na ledach w dzień, 2 lata miałem je ;)

Opublikowano

Siemka :hi:

Hej, Grześ jaki typ żarówki w halogeny idzie? Te co miałeś? Led Cree P13W? :wink:

Jak Wam się sprawdzają te CREE?

Z tego co rozmawiałem z kilkoma osobami to CREE tylko wygląda a nie świeci :/

Opublikowano

No we mgle nie dają wiele :-/ ale wyglądają b. dobrze

Opublikowano

No we mgle nie dają wiele :-/ ale wyglądają b. dobrze

i o to chodzi :D

Opublikowano

No we mgle nie dają wiele :-/ ale wyglądają b. dobrze

i o to chodzi :D

:thumbup1:

Opublikowano

Siemka :hi:

Hej, Grześ jaki typ żarówki w halogeny idzie? Te co miałeś? Led Cree P13W? :wink:

Jak Wam się sprawdzają te CREE?

Z tego co rozmawiałem z kilkoma osobami to CREE tylko wygląda a nie świeci :/

ok, dzięks, czyli zostawiam te co mam ;-)

Opublikowano

Ktoś zakładał halogeny osrama o barwie zbliżonej do leda które ładnie świeciły i wyglądały jak led, takze może w tym kierunku :)

Opublikowano
  • Autor

Cree pasuje kupić z barwą zbliżoną do ledów , niestety Ja miałem w swoich ori D3S zbyt niebieskie H11 ale po zmianie na D3S Philipsa na barwę 4800 k H11było juz naprawdę nieźle ;)

Ja kupowałem u tego gościa => http://allegro.pl/h11-cree-led-can-bus-przeciwmgielne-audi-a4-avant-i5463415001.html

Opublikowano

Cree pasuje kupić z barwą zbliżoną do ledów , niestety Ja miałem w swoich ori D3S zbyt niebieskie H11 ale po zmianie na D3S Philipsa na barwę 4800 k H11było juz naprawdę nieźle ;)

Ja kupowałem u tego gościa => http://allegro.pl/h11-cree-led-can-bus-przeciwmgielne-audi-a4-avant-i5463415001.html

Nie wyrzucało Ci błędu?

Opublikowano
  • Autor

Dante, jesli by mi wyrzucało błąd to wyrzucił by te Cree do kosza.....

ps. sprzedawca daje w razie "w" jakieś tam oporniki czy tam rezystroki

Opublikowano

Dante, jesli by mi wyrzucało błąd to wyrzucił by te Cree do kosza.....

ps. sprzedawca daje w razie "w" jakieś tam oporniki czy tam rezystroki

Tak też pomyślałem ale warto dopytać... :decayed:

Piłka na com-com zonie o 19:30 za friko (hutnik - suche stawy) jakby ktoś miał ochotę pokopać jest termin i szukam chętnych :naughty:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Ktoś zakładał halogeny osrama o barwie zbliżonej do leda które ładnie świeciły i wyglądały jak led, takze może w tym kierunku :)

Ja mam taki set. Święci to dobrze (w porównaniu do Cree to bardzo dobrze), ma homologację wiec nikt się przyczepi, światło daje mniej żółte niż zwykle halogeny ale do ledow w reflektorach to tej barwie jednak trochę brakuje

Opublikowano

Ktoś szukał taniego B5. Battalion widzę że zablokowany więc linka nie bedzie

Naciapane z bagażnika...

Edytowane przez OGr

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.