Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hmmm ten kod raczej służył do otwierania ale czegoś innego :):grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobrze ze tylko sweterek zostawila...

No i tak miała Ci powiedzieć, grzeczna dziewczyna :wink:

Poziek...to tylko Twoja wyobraznia....Ona woli kobiety...

Hehe u Nas w pokoju Zuzia zostawia kurtke

umyłeś już głowe??? czy z pod czapki policyjnej wystaje Ci BIERZ MNIE?

Chyba wziąłeś sobie ten napis do serca i usiłowales mnie poderwać ale na uderzenie butelką Finlandii nie reaguje
Opublikowano

Czyli nic nie wiesz i dalej z Nim chodzisz?

Opublikowano

Czyli nic nie wiesz i dalej z Nim chodzisz?

no to grubo [emoji15]
Opublikowano

Zwolennicy mniejszego tel doczekali sie

http://www.apple.com/iphone-se/

Swoją droga sprytnie to wymyślili

Ci co 6 i 6s uważali za za duży tel kupią SE

A we wrześniu wyjdzie pewnie rownież mała 7 i kupią znowu.

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Nie wiem czemu, ale link mi nie bangla :-/

f*ck MUSLIM

Opublikowano

Działa dziala

Opublikowano

I na taki czekałem. Ciekawe ile bedzie kosztował

A tak na marginesie czy to normalne ze w moim tel (iPhone 4s) wskaźnik pokazuje 1% baterii po podłączeniu odrazu 9% a po 15 min ładowania 87% ?

Opublikowano

I na taki czekałem. Ciekawe ile bedzie kosztował

A tak na marginesie czy to normalne ze w moim tel (iPhone 4s) wskaźnik pokazuje 1% baterii po podłączeniu odrazu 9% a po 15 min ładowania 87% ?

Możliwe. Po prostu ewidentnie masz zużytą baterie, która świruje. W iP5, który w spadku dostała żona jest podobny objaw. Co więcej - telefon potrafił się wyłączyć przy 34% naładowania baterii (twierdząc, że jest rozładowana). Będe wymieniał w nim baterie w tym tygodniu to dam Ci znać w jakim stopniu sytuacja się poprawi.

f*ck MUSLIM

Najtańszy model SE, z pamięcią 16 GB, kosztuje u nas… 2149 zł. Za wersję 64 GB trzeba już zapłacić 2649 zł.

f*ck MUSLIM

Opublikowano

Telefon bardzo ładny zbliżony wyglądem do 5s i przekątna ekranu 4 cale czyli taka sama jak w 5 jedynie parametrowo można go porównać z 6s, ktoś kto był zadowolony z 5s nie do końca przekonała go wielkość i wygląd szóstki kupi ten telefon. Jak dla mnie 4 cale to za mało na dzisiaj, nawet 4.7 mnie nie zadowala a 5.5 cala w 6 plusie który mam teraz uważam za zbyt duży i nie poręczny. Czekam na jabłko z ekranem 5 calowym.

A tak na marginesie czy to normalne ze w moim tel (iPhone 4s) wskaźnik pokazuje 1% baterii po podłączeniu odrazu 9% a po 15 min ładowania 87% ?

Masz super szybką ładowarkę czyli dokładnie jest taka sama jak długość twego stosunku.

Opublikowano

Boski twój tyłek mówił co innego ale ok [emoji1]

Opublikowano

I na taki czekałem. Ciekawe ile bedzie kosztował

A tak na marginesie czy to normalne ze w moim tel (iPhone 4s) wskaźnik pokazuje 1% baterii po podłączeniu odrazu 9% a po 15 min ładowania 87% ?

bateria do utylizacji.

normalny objaw zuzytej baterii, jak chcesz to moge Ci jutro zabrac baterie na spota, wymiana jest banalna.

Opublikowano

Trochę jestem w szoku bo telefon dostałem nowy 6 miesięcy temu

Opublikowano

Ramzes, akurat w przypadku iphona nie jest to nic nadzwyczajnego, powaznie

Opublikowano

Trochę jestem w szoku bo telefon dostałem nowy 6 miesięcy temu

Nic w tym nadzwyczajnego. Przypomnij sobie skrzynie multitronic w połączeniu z silnikiem 2,5TDI. Efekt werbalny wręcz identyczny...

f*ck MUSLIM

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Znów j**ani terroryści uderzyli! Czy dla Europy nie ma już ratunku

Opublikowano

Znów j**ani terroryści uderzyli! Czy dla Europy nie ma już ratunku

Zaraz będą nasze kobiety po d*pach macać !!!!!!!! wrrrrrr

Edytowane przez Sensei

Opublikowano

Znów j**ani terroryści uderzyli! Czy dla Europy nie ma już ratunku

Ciekawe co na to miłośnicy nachodźców?

UE piłuje gałąź na której siedzi.

Przyjęcie turcju do UE strzał w kolano.

wysłane z kontenera na śmieci

Opublikowano
  • Autor

Dziś na spocie wspomnień weekendowych czar ? :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.