Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możemy...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

To Lenox Jedziesz? To nie jadę

Opublikowano

Dobra Pancie. Teraz sie przyznawać kto rusza do BT z tego KFC i bedzie jechal gdzieś z Pn Krakowa. Krowodrza-okolice...

Druga sprawa, czy mozemy ten wyjazd przelozyc na 16?

Na spokojnie sie doturamy na 18 i mamy cale 2h do rzeźni ;)

lennox, odpalaj Seata i jakoś sie dotoczysz na 20-stą :grin:

A tak na serio, to ja jadę z północy Krakowa (do Krakowa wjeżdżam od strony Warszawy, więc po drodze). Z Transitem jestem wstępnie umówiony w okolicach Ronda Grunwaldzkiego. Wyjazd jakoś koło 15. 15:10-15:20 moge być na Krowodrzy.

Tylko wiesz jak u mnie jest z miejscem na więcej niż 2 osoby a Ty mały nie jesteś :)

To Lenox Jedziesz? To nie jadę

Rozumiem boseron, że Ty jedziesz z Edraven'em?

Opublikowano

Możemy...

Zara zaraz.... A znasz Go?
Opublikowano

Panowie, mała zmiana. Startujemy o 16 z KFC.

LENNOX ja Cię mogę zgarnąć

Opublikowano

To Lenox Jedziesz? To nie jadę

Już myślałem że się nie skapniesz że to o Ciebie chodzi! ;)

Czyli Panowie zmiana menu w bufecie. Nie będzie barszczu bo burak nie jedzie :decayed::grin:

Wyjazd jakoś koło 15. 15:10-15:20 moge być na Krowodrzy.

Daj nr kom na prv. Zdzwonimy się jutro co i jak.

Panowie, mała zmiana. Startujemy o 16 z KFC.

LENNOX ja Cię mogę zgarnąć

Dzieki. Jak się z Wurgerem nie dogadam to Ci dam znać. Ty masz jednak trochę bardziej nie po drodze niż On. :wink:

Opublikowano

udalo sie wyrwac jutro chwile wczesniej z pracy, bede wyjezdzac okolo 16:30 z krk :)

Opublikowano

Startujemy o 16 z KFC.

:hi: Jaka to ulica?

Edytowane przez SenseiAdik

Opublikowano

udalo sie wyrwac jutro chwile wczesniej z pracy, bede wyjezdzac okolo 16:30 z krk :)

bawcie się dobrze :wink:

Opublikowano

udalo sie wyrwac jutro chwile wczesniej z pracy, bede wyjezdzac okolo 16:30 z krk :)

bawcie się dobrze :wink:

:hi:

szkoda ze nie jedziesz, napilibyśmy sie wreszcie razem ;)

Opublikowano

No to nowe latko założone, szybki przyciemnione, look na zlot gotowy

5c71c174d3afca4d4e9e4ac471b79432.jpg

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

A gdzie Ramzes dziękuje za pomoc ?

Zimę juz sam będziesz sobie zakładał !

Opublikowano

Siemanko

No to nowe latko założone, szybki przyciemnione, look na zlot gotowy

5c71c174d3afca4d4e9e4ac471b79432.jpg

Ładnie się prezentuje :naughty:
Opublikowano

Kerczi, jest kocur WRESZCIE :kox:

co to za kolo?

Opublikowano

Kerczi, jest kocur WRESZCIE :kox:

co to za kolo?

Zobaczysz w BT

Małe spy info jest takie ze w 20" i w nazwie jest V

A gdzie Ramzes dziękuje za pomoc ?

Zimę juz sam będziesz sobie zakładał !

Oj tam, nie smutas sie już...tez Ci pomogę założyć lato ;))

Opublikowano

Kerczi, jest kocur WRESZCIE :kox:

co to za kolo?

Nie wie , bo zdjecie nie bylo podpisane

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Kerczi, jest kocur WRESZCIE :kox:

co to za kolo?

Zobaczysz w BT

Małe spy info jest takie ze w 20" i w nazwie jest V

A gdzie Ramzes dziękuje za pomoc ?

Zimę juz sam będziesz sobie zakładał !

Oj tam, nie smutas sie już...tez Ci pomogę założyć lato ;))

vossen? :)

Opublikowano

Karol autko mega się prezentuje a koło :kox::slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.