Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam wszystko robię u Kamila i jestem mega zadowolony!!!

Kerczi ja tak samo i też mega zadowolony ale czy to zasługa klubu......

W tej branży jak nie zrobi dobrej ceny to pójdziesz do konkurencji tyle w temacie

Choć jeszcze się nie zdarzyło :)

Ale kto powiedział ze to zasługa klubu. Kolega zapytał, dostał odpowiedz. A hasło a4-klub jedynie kwestia ze to znajomy znajomego i być może ciut inaczej zostanie potraktowany tylko i aż tyle. Nikt tutaj nie mówi o czymś innym, Kamil jest bardzo profesjonalny nie zależnie od tego z kim działa( znajomym/bądź nie).

Prawda to

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

niektórzy jadą na zlot inni idą do pracy

Opublikowano

HALO

ktoś tu ostatnio pisał z zapytaniem o radio do garażu..

Jeśli nadal jest taka potrzeba : jest do odbioru wieża PHILIPS MCM7 - radio sprawne.

Aby grało potrzeba jedynie głośników..

(Oferta nie będzie trwała wiecznie ..śmieci zabierają we czwartek :)

LINKI HAMULCOWE ( do A4 FWD bo do Q nie pasują ) mam do oddania za 3 piwa regionalne :)

Opublikowano

OGR pisał o radio :)

Opublikowano

HALO

ktoś tu ostatnio pisał z zapytaniem o radio do garażu..

Jeśli nadal jest taka potrzeba : jest do odbioru wieża PHILIPS MCM7 - radio sprawne.

Aby grało potrzeba jedynie głośników..

(Oferta nie będzie trwała wiecznie ..śmieci zabierają we czwartek :)

LINKI HAMULCOWE ( do A4 FWD bo do Q nie pasują ) mam do oddania za 3 piwa regionalne :)

nie zdążę, za***any jestem robotą po uszy :/ trudno, wywalaj.

Opublikowano

Hejka

Pany co sądzicie o takim szpeju:

http://otomoto.pl/oferta/skoda-superb-2-0-tdi-4x4-laurin-klement-1wl-salon-pl-gwarancja-ID6yj4eh.html

Oprócz tego że jest kura na masce oczywiście...

Nie lepiej kupić taczki od Boskiego ?

Wychuchane, wypicowane, stan techniczny bez zarzutu, sprawdzone, pomodzone do tego sprzedawca jest osobą zaufaną i powszechnie szanowaną - okazja to mało powiedziane ^_^

Opublikowano

A ja bym wolał żebyś mial kurę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Hejka

Pany co sądzicie o takim szpeju:

http://otomoto.pl/oferta/skoda-superb-2-0-tdi-4x4-laurin-klement-1wl-salon-pl-gwarancja-ID6yj4eh.html

Oprócz tego że jest kura na masce oczywiście...

szkoda, że nie w automacie w DSG

sam na superba bede polować

ta jest ciekawa i pewna lecz nie na mega wypasie

http://otomoto.pl/oferta/skoda-superb-2-0-tdi-170-ps-style-dsg-xenon-serwis-w-aso-skoda-f-vat-netto-49-500-ID6ygl4r.html

Opublikowano
  • Autor

Fantowski to co wrzuciłeś to u mojego Kumpla Stoi :)

Opublikowano

:hi:

Maciek pewnie chce coś młodszego niż obecnie ma. Allroad fajny ale w tej kasie starszy od superb niestety

Opublikowano

Te allroady to jakoś nie bardzo wiele starsze. Ten z Kłaja nawet nowszy ale jakiś lekko podejrzany na pierwszy rzut oka. Cenowo też dobrze wychodzą w porównaniu do tej kury

Edytowane przez ruks

Opublikowano

Nie lepiej kupić taczki od Boskiego ?
Wychuchane, wypicowane, stan techniczny bez zarzutu, sprawdzone, pomodzone do tego sprzedawca jest osobą zaufaną i powszechnie szanowaną - okazja to mało powiedziane ^_^

Nie chce, bo źle siadł lakier na zderzakach. A poza tym, to jeden przystanek autobusowy już mam nie daleko.


Ja zdecydowanie też

Ponieważ?


A ja bym wolał żebyś mial kurę

Kim jesteś dziewczynko?


szkoda, że nie w automacie w DSG

sam na superba bede polować



ta jest ciekawa i pewna lecz nie na mega wypasie

Chce pędzone na 4 buty. A znaleźć fajną po pieniądzach 170KM, DSG i 4x4 i w fajnym wyposażeniu graniczy z cudem :kwasny:

Poza tym Superb to tylko jedna z opcji...


Te allroady to jakoś nie bardzo wiele starsze

I wierzysz w to że mają po 190 tyś przebiegu? Bo ja jakoś nie bardzo...

Opublikowano

Fantowski to co wrzuciłeś to u mojego Kumpla Stoi :)

oo :wink: dobrze wiedzieć

Opublikowano

Te allroady to jakoś nie bardzo wiele starsze

I wierzysz w to że mają po 190 tyś przebiegu? Bo ja jakoś nie bardzo...
A ta skoda z tymi 150 kkm to na pewno realna? Trzeba oglądać

Edytowane przez ruks

Opublikowano

A ta skoda z tymi 150 kkm to na pewno realna? Trzeba oglądać

Mam właśnie w niemcowni z przebiegiem 120kkm realnym, 2012, 4x4 manual, 170KM, wyposażenie L&K. Stąd moje pytanie.

Opublikowano
  • Autor

Lennox nie idż ta drogą..... :)

Ja bym szukał Allroad-a :) Lub zwykłej C6 w Q

Ładnego Allroada Miron kupił ......... i zdecydowanie taniej niż Kurę na targu .....

Opublikowano

Lennox nie idż ta drogą..... :)

Ja bym szukał Allroad-a :) Lub zwykłej C6 w Q

Ładnego Allroada Miron kupił ......... i zdecydowanie taniej niż Kurę na targu .....

Grzesiu ja Ciebie rozumiem ale chce w miarę młode auto ze stosunkowo małym przebiegiem w normalnych pieniądzach.

Nie stać mnie kupując auto za 50-60 kzł na włożenie zaraz do niego 20kzł na naprawy (3.0TDi rozrząd + klapy + wtryski)...

Też bym łyknął takiego Allroada w 3.0 TFSi np: jak Ci pokazywałem... Ale przebieg 290kkm za auto z 2009roku za 60kzł + akcyza, to sorry ale trochę za dużo :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.