Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak nie jest czarne...


Pany - jak się w piątek umwaiamy???

staramy sie jechac wspolnie?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kto by czekał do Piatku :)

Opublikowano

Wurger bedzie biznes ....... potrzebuje abyś do Bukowiny wziął do bagażnika fajerwerki ............

widze, ze od samego poczatku chcesz kolege z dymem puscic ;)

Opublikowano

jak nie jest czarne...

Pany - jak się w piątek umwaiamy???

staramy sie jechac wspolnie?

ja bym z checia pojechal kolumna, ale pewnie sie nie zalape bo bede dopiero po robocie jechac

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

jak nie jest czarne...

Pany - jak się w piątek umwaiamy???

staramy sie jechac wspolnie?

ja bym z checia pojechal kolumna, ale pewnie sie nie zalape bo bede dopiero po robocie jechac

ale Ty się nie utrzymasz w kolumnie na Zakopiance ;) Tam jadą mocni zawodnicy

Ja mam lizak

BOSERON bierze koguta

a41ed8277552d774479ce9870ce8ce5b.jpg

Opublikowano

na zakopiance jak pojedziecie w piatek to i tak najszybszy bedzie boseron i jego legitymacja :)

Opublikowano

jak nie jest czarne...

Pany - jak się w piątek umwaiamy???

staramy sie jechac wspolnie?

ja bym z checia pojechal kolumna, ale pewnie sie nie zalape bo bede dopiero po robocie jechac

ale Ty się nie utrzymasz w kolumnie na Zakopiance ;) Tam jadą mocni zawodnicy

Ja mam lizak

BOSERON bierze koguta

skoro sami mocarze to co robi tam Boseron? :decayed:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Gabriel, uwierz ze ciezko się utrzymać. Boseron ostatnio jak nie mial jak to poszedl poboczem prawa stroną :)


jak nie jest czarne...


Pany - jak się w piątek umwaiamy???

staramy sie jechac wspolnie?

ja bym z checia pojechal kolumna, ale pewnie sie nie zalape bo bede dopiero po robocie jechac

ale Ty się nie utrzymasz w kolumnie na Zakopiance ;) Tam jadą mocni zawodnicy


Ja mam lizak

BOSERON bierze koguta

skoro sami mocarze to co robi tam Boseron? :decayed:

zrobil nowy program przeca w weekend

Opublikowano
  • Autor

Panowie jedziecie na Lecie ?

Opublikowano

Wurger bedzie biznes ....... potrzebuje abyś do Bukowiny wziął do bagażnika fajerwerki ............

Jakie fajerwerki? Skrzynkę wódki?

Panowie jedziecie na Lecie ?

Ja chyba w środę zmieniam.

Opublikowano

zrobil nowy program przeca w weekend

strach sie bac

Panowie jedziecie na Lecie ?

podobno na dniach ma sypac sniegiem

Opublikowano

ja jade na lecie

Opublikowano

http://www.directupload.net/file/d/4293/hon6o3nr_jpg.htm

Fotka z wczoraj

Ale ja w s3 tez mam lato.

Wiec jade na lecie :)

Edytowane przez gruszka

Opublikowano

ja bym z checia pojechal kolumna, ale pewnie sie nie zalape bo bede dopiero po robocie jechac
Czyli o której po robicie?
Opublikowano

okolo 18:30-19:00

Opublikowano

Witam mam prośbę niech ktoś weźmie VaGa na jutro, trzeba zdiagnozować pewien problem.

Opublikowano

okolo 18:30-19:00

Kurde to trochę późno, ja planuję jechać o 16:30 ktoś chętny na zderzak ?

Opublikowano

okolo 18:30-19:00

Radek o tej godz juz wszyscy są w mordorze

Opublikowano

domyslam sie, ale co ja na to poradze? :(

Opublikowano

Kto ma czujnik tyl do b6 na sprzedaż ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.