Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, jest do opylenia kompletny wydech z RS6 C6 2009r. łącznie z katami. Ktoś zainteresowany?


+ Siemano!

Panowie potrzebowałbym jakiegoś dobrego mechanika, który pomógłby mi w zdiagnozowaniu i naprawie usterki, samochów - FORD, silnik benzyna + gaz.

Ktoś coś?

602655605 , Mój kolega, ma siedzibe pod Skawiną.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Radekst i co jedziesz do BT ?

Cuberku, mowilem juz wczoraj, niestety odpuszczam.. :(

A co jest powodem ? to tylko 100 km ...........

Opublikowano

Radekst i co jedziesz do BT ?

Cuberku, mowilem juz wczoraj, niestety odpuszczam.. :(

A co jest powodem ? to tylko 100 km ...........

Juz go przekonałem

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Juz go przekonałem

Brawo TY!

Opublikowano

Brawo JA

Opublikowano

Ramzes pałko! :P

do niedzieli bede chlopaki wiedzial czy dam rade jechac bo moja dziewczyna ma szkole 19-20.03, jak bedzie mogla sobie zrobic wolne to jedziemy :)

Opublikowano

Ramzes pałko! :P

do niedzieli bede chlopaki wiedzial czy dam rade jechac bo moja dziewczyna ma szkole 19-20.03, jak bedzie mogla sobie zrobic wolne to jedziemy :)

Pantofel :decayed:

Opublikowano

Ramzes pałko! :P

do niedzieli bede chlopaki wiedzial czy dam rade jechac bo moja dziewczyna ma szkole 19-20.03, jak bedzie mogla sobie zrobic wolne to jedziemy :)

Jak jej powiesz ze ja jadę to juz jutro bedzie miała walizki spakowane

Opublikowano

Koledzy macie info na temat zderzaka s4 b5 sedan po dobrych pieniadzach ?;)

Opublikowano

Ramzes pałko![emoji14]do niedzieli bede chlopaki wiedzial czy dam rade jechac bo moja dziewczyna ma szkole 19-20.03, jak bedzie mogla sobie zrobic wolne to jedziemy :)

Gdybyś jej opowiedział co się dzieje w saunie z Transitem to sama by konto na forum założyła i pisała o miejsce w byle jakim pokoju [emoji14]

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ramzes pałko! :P

do niedzieli bede chlopaki wiedzial czy dam rade jechac bo moja dziewczyna ma szkole 19-20.03, jak bedzie mogla sobie zrobic wolne to jedziemy :)

Nie bierz dziewczyny bo będzie pamiętała ten wyjazd do konca życia
Opublikowano

Nie bierz dziewczyny bo będzie pamiętała ten wyjazd do konca życia

Chcesz pokazać swój taniec z Kerczim?

Tak, to rzeczywiście może pamiętać do końca życia. :grin:

Opublikowano

Nie bierz dziewczyny bo będzie pamiętała ten wyjazd do konca życia

Chcesz pokazać swój taniec z Kerczim?

Tak, to rzeczywiście może pamiętać do końca życia. :grin:

A gdzieś to nawet mam :)

Opublikowano

Ramzes pałko![emoji14]do niedzieli bede chlopaki wiedzial czy dam rade jechac bo moja dziewczyna ma szkole 19-20.03, jak bedzie mogla sobie zrobic wolne to jedziemy :)

Gdybyś jej opowiedział co się dzieje w saunie z Transitem to sama by konto na forum założyła i pisała o miejsce w byle jakim pokoju [emoji14]

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

No i tu strzeliłeś kulą w płot, bo ja nie dam rady chodzić na saune... Względy zdrowotne.... Ale jacuzzi z Jasiem Wędrowniczkiem, to coś innego :-D

f*ck MUSLIM

Opublikowano

Musze w takim razie jeszcze raz powaznie przemyslec temat wyjazdu :P

Opublikowano

Ramzes pałko![emoji14]do niedzieli bede chlopaki wiedzial czy dam rade jechac bo moja dziewczyna ma szkole 19-20.03, jak bedzie mogla sobie zrobic wolne to jedziemy :)

Gdybyś jej opowiedział co się dzieje w saunie z Transitem to sama by konto na forum założyła i pisała o miejsce w byle jakim pokoju [emoji14]

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

A tak na marginesie, przypomnij mi ile razy byłeś na zlocie w BT i ile razy byłeś ze mną w saunie :-P

f*ck MUSLIM

Opublikowano
  • Autor

Musze w takim razie jeszcze raz powaznie przemyslec temat wyjazdu :P

ale po co ? jak wiadomo leszcze nie jeżdzą na zloty klubu..................

:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Nie bierz dziewczyny bo będzie pamiętała ten wyjazd do konca życia

Chcesz pokazać swój taniec z Kerczim?

Tak, to rzeczywiście może pamiętać do końca życia. :grin:

W tym roku nie pije........

W małych ilościach

Opublikowano

W tym roku Dante nie jedzie wiec moja d*pa jest bezpieczna

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.