Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co Ci się krzaczy z lampą ?

nic sie nie dzieje, zasniedziala wtyczka od wilgoci.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pierwszy to zamek w drziwach pasazera

drugi to czujnik parkowania- prawy/srodkowy

reszta to testy centralnego zamkna, ktore wykonuje, ale masz cos uwalone w drzwiach pasazera

aa bo wkleiłem wszystko , ale przy zamknięciu auta zamyka mi drzwi pasażera , ale po otwarciu nie wyświetla się na fisie ze drzwi otwarte i lampka się nie zaświeca ani na drzwiach lampka tez nie świeci, szyba działa.

a co do sensoru to ciekawe bo wszystkie pykają na ucho, ale to dobrze balem sie ze sterownik.

Zamek do wymiany, w B6 to samo miałem

Opublikowano

Jaka większą moc twierdzisz że masz pod 180 więc i u mnie podobnie , a 3 długości były tylko za pierwszym razem jak za późno ruszyłem potem 1 max 2, ale szkoda ze mokro było na rybitwach bo do 2 paczek dostałbys baty ;)

A filmików nie wrzucamy pokażesz we wtorek live

Zupełnie dwa różne samochody

Opublikowano

Radziu, skąd Ty masz tam 180KM ;-) ?


A co Ci się krzaczy z lampą ?

nic sie nie dzieje, zasniedziala wtyczka od wilgoci.

Mam KONTAKTy w garażu jakbyś miał dalej problem.

Opublikowano

fakt jest taki ze dostales baty :P

u mnie podejrzewam ze przy 215-220 skonczy sie skrzynia, takze potwierdzam, przy 200 dostane :decayed:

jedz Boski na hamownie i niech Ci od razu sprawdza dlaczego kopcisz na wolnych jak parowóz


Radziu, skąd Ty masz tam 180KM ;-) ?

Mam KONTAKTy w garażu jakbyś miał dalej problem.

spoko ;)

nie mam 180, mowilem juz wczoraj na spocie ale Boski nie sluchal :P

za to twierdzil ze ma w biemdabliu okolo 190 :)

chyba jednak nie ma :P

Opublikowano

U mnie przy 205 kończyła się skrzynia

Opublikowano

fakt jest taki ze dostales baty :P

u mnie podejrzewam ze przy 215-220 skonczy sie skrzynia, takze potwierdzam, przy 200 dostane :decayed:

jedz Boski na hamownie i niech Ci od razu sprawdza dlaczego kopcisz na wolnych jak parowóz

Radziu, skąd Ty masz tam 180KM ;-) ?

Mam KONTAKTy w garażu jakbyś miał dalej problem.

spoko ;)

nie mam 180, mowilem juz wczoraj na spocie ale Boski nie sluchal :P

za to twierdzil ze ma w biemdabliu okolo 190 :)

chyba jednak nie ma :P

ładnie się tam bawicie :decayed: no ale żeby stare audi 1.9 objechało młode bmw, to się nawet fizjonom nie śniło :decayed:

btw. ja w tamtym tygodniu obstrugałem a6 c6 3.0TDI, trochę tamtemu kierowcy było chyba głupio, bo stare, rozklekotane audi ... no coż :decayed:

Opublikowano

GTB sobie radzi ;-)

Opublikowano

U mnie przy 205 kończyła się skrzynia

w ajm podobno byla krotsza, kowi tak jakis czas temu na b5b pisal, u niego 215-220 w afnie peklo

Radimm chyba tez cos pisal ze 215 polecial, ale glowy sobie uciac nie dam.

ładnie się tam bawicie :decayed: no ale żeby stare audi 1.9 objechało młode bmw, to się nawet fizjonom nie śniło :decayed:

btw. ja w tamtym tygodniu obstrugałem a6 c6 3.0TDI, trochę tamtemu kierowcy było chyba głupio, bo stare, rozklekotane audi ... no coż :decayed:

Twoj to juz zupelnie inna bajka, dobry przecinak sie zrobil ;)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

U mnie przy 205 kończyła się skrzynia

w ajm podobno byla krotsza, kowi tak jakis czas temu na b5b pisal, u niego 215-220 w afnie peklo

Radimm chyba tez cos pisal ze 215 polecial, ale glowy sobie uciac nie dam.

no tak, kojarzę ale teraz już tego problemu nie mam ;-)

Opublikowano

1.9 TDI jedzie szybciej niz 3.0 TDI - jakie czasy nastaly :)

Opublikowano

U mnie przy 205 kończyła się skrzynia

w ajm podobno byla krotsza, kowi tak jakis czas temu na b5b pisal, u niego 215-220 w afnie peklo

Radimm chyba tez cos pisal ze 215 polecial, ale glowy sobie uciac nie dam.

no tak, kojarzę ale teraz już tego problemu nie mam ;-)

hehe Ogr zlikwidował problem w zarodku :decayed:

Dawno dawno temu, zamknałem szafe przedliftową czyli 220km/h teraz już aż tak nie robie bo strach żeby korby szyby nie wybiły. Ale w B5 takie prędkości to męka, świszczy wszystko. Ta to auto dla dziadka emeryta żeby pyrkać sobie 100-110 do kościoła :)

Ja się waham co robić, czy pchać w to truchło jeszcze pieniądze, bo od jakiegoś czasu robi mnie strasznie A6 C5 Allroad z 2.7bit i naprawde mam spory dylemat :kox:

Opublikowano

W B5 to już jeden pies czy lecisz 180 czy 240

Opublikowano

W B5 to już jeden pies czy lecisz 180 czy 240

hehe to prawda :decayed: od 180 przechodzi sie na innym poziom :grin:

Opublikowano

fakt jest taki ze dostales baty :P

u mnie podejrzewam ze przy 215-220 skonczy sie skrzynia, takze potwierdzam, przy 200 dostane :decayed:

jedz Boski na hamownie i niech Ci od razu sprawdza dlaczego kopcisz na wolnych jak parowóz

Radziu, skąd Ty masz tam 180KM ;-) ?

Mam KONTAKTy w garażu jakbyś miał dalej problem.

spoko ;)

nie mam 180, mowilem juz wczoraj na spocie ale Boski nie sluchal :P

za to twierdzil ze ma w biemdabliu okolo 190 :)

chyba jednak nie ma :P

ładnie się tam bawicie :decayed: no ale żeby stare audi 1.9 objechało młode bmw, to się nawet fizjonom nie śniło :decayed:

btw. ja w tamtym tygodniu obstrugałem a6 c6 3.0TDI, trochę tamtemu kierowcy było chyba głupio, bo stare, rozklekotane audi ... no coż :decayed:

A wiedział, że się ścigacie?

Opublikowano

fakt jest taki ze dostales baty :P

u mnie podejrzewam ze przy 215-220 skonczy sie skrzynia, takze potwierdzam, przy 200 dostane :decayed:

jedz Boski na hamownie i niech Ci od razu sprawdza dlaczego kopcisz na wolnych jak parowóz

Radziu, skąd Ty masz tam 180KM ;-) ?

Mam KONTAKTy w garażu jakbyś miał dalej problem.

spoko ;)

nie mam 180, mowilem juz wczoraj na spocie ale Boski nie sluchal :P

za to twierdzil ze ma w biemdabliu okolo 190 :)

chyba jednak nie ma :P

ładnie się tam bawicie :decayed: no ale żeby stare audi 1.9 objechało młode bmw, to się nawet fizjonom nie śniło :decayed:

btw. ja w tamtym tygodniu obstrugałem a6 c6 3.0TDI, trochę tamtemu kierowcy było chyba głupio, bo stare, rozklekotane audi ... no coż :decayed:

A wiedział, że się ścigacie?

noo tak, podjechałem do niego, pogłośniłem muzykę, otworzyłem szybe i zapytyałem się "te ścigamy się do tamtej latarni?" no i poszło :decayed:

Opublikowano

pierwszy to zamek w drziwach pasazera

drugi to czujnik parkowania- prawy/srodkowy

reszta to testy centralnego zamkna, ktore wykonuje, ale masz cos uwalone w drzwiach pasazera

aa bo wkleiłem wszystko , ale przy zamknięciu auta zamyka mi drzwi pasażera , ale po otwarciu nie wyświetla się na fisie ze drzwi otwarte i lampka się nie zaświeca ani na drzwiach lampka tez nie świeci, szyba działa.

a co do sensoru to ciekawe bo wszystkie pykają na ucho, ale to dobrze balem sie ze sterownik.

Zamek do wymiany, w B6 to samo miałem
Seba ale zamek sie zamyka,otwiera przy zamykaniu auta badz ryglowaniu od srodka , nie widzi tylko jak bym drzwi otwieral fizycznie , fis tez nie pokazuje otwartych drzwi , gdzie jest czujnik otwarcia ?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

w tłumiku środkowym

Opublikowano
  • Autor

to był zapewne BKN seryjny w trybie awaryjnym skrzyni.....

Opublikowano

to był zapewne BKN seryjny w trybie awaryjnym skrzyni.....

tak i z tnącym dawki przepływomierzem :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.