Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki za spota i sciganki :D

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za spota który przeniósł się na rybitwy ;)

Cuber jutro tam zadzwonię z ciekawości zapytam o VIN zobaczymy co chłop powie, pewnie jest gdzieś haczyk bo gdyby nie to cena wielce promocyjna

Kerczi widzę że Wrangler daje radę :)

Opublikowano

:hi:

Cuber jutro tam zadzwonię z ciekawości zapytam o VIN zobaczymy co chłop powie, pewnie jest gdzieś haczyk bo gdyby nie to cena wielce promocyjna

pewnie wał na VAT :wink:

Opublikowano

:hi:

Cuber jutro tam zadzwonię z ciekawości zapytam o VIN zobaczymy co chłop powie, pewnie jest gdzieś haczyk bo gdyby nie to cena wielce promocyjna

pewnie wał na VAT :wink:

Jak ja to słyszę....BOSERON miałeś nie zmieniać...

Przecież tego auta nie ma

Tacy starzy a tacy głupi

Miodku jakby był wał na VAT to auto kosztowałoby 90

Jak ja widzę torta auditeam

4b5f0cab749ba397d801ee49bbaeb6ab.jpg

Opublikowano

:hi:

Cuber jutro tam zadzwonię z ciekawości zapytam o VIN zobaczymy co chłop powie, pewnie jest gdzieś haczyk bo gdyby nie to cena wielce promocyjna

pewnie wał na VAT :wink:

Jak ja to słyszę....BOSERON miałeś nie zmieniać...

Przecież tego auta nie ma

Tacy starzy a tacy głupi

Miodku jakby był wał na VAT to auto kosztowałoby 90

Jak ja widzę torta auditeam

4b5f0cab749ba397d801ee49bbaeb6ab.jpg

Ten tort to twoja produkcja?? :decayed:

Opublikowano

Ta :) nie mów ze nie poznajesz :))

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Ta :) nie mów ze nie poznajesz :))

Taaaa :)

Opublikowano

Sam widziałem jak Karol układał te koraliki :whistling:

Opublikowano

Pany dzwoniłem o tą C7......i...... Nie ma takiego numeru ha ha ha

Opublikowano

:hi: dzięki za spota , następny wtorek zapowiada się słonecznie, zapowiada się kolejny drag race rybitwy :wink: ? Radek jak lampa ? świeci ?

Opublikowano

na razie swieci ;)

cleaner pomogl, dzieki :hi:


ja juz sie nie scigam :P

objechalem bawarie i tyle mi wystarczy :decayed:

mam nadzieje ze nie bede mial przez to czestszych kontroli :grin:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
  • Autor

Pany dzwoniłem o tą C7......i...... Nie ma takiego numeru ha ha ha

:grin::grin::grin:

Opublikowano

1 DTC's Found:
01560 - Passenger Door
61-00 - Won't De-Safe

1 DTC's Found:
01547 - Sensor for Parking Aid: Rear Mid-Right (G205)
30-00 - Open or Short to B+



No DTC's Found,
or DTC's not supported by controller


2 DTC's Found:
01366 - Opened via Crash Signal
35-00 - -
01560 - Passenger Door
61-00 - Won't De-Safe

1 DTC's Found:
01560 - Can't Decode, CODES.DAT File Not Loaded!
61-00 - Can't Decode, CODES.DAT File Not Loaded!

rozkoduje mi to ktos ?

Opublikowano

na razie swieci ;)

cleaner pomogl, dzieki :hi:

ja juz sie nie scigam :P

objechalem bawarie i tyle mi wystarczy :decayed:

mam nadzieje ze nie bede mial przez to czestszych kontroli :grin:

A co Ci się krzaczy z lampą ?

Opublikowano

pierwszy to zamek w drziwach pasazera
drugi to czujnik parkowania- prawy/srodkowy
reszta to testy centralnego zamkna, ktore wykonuje, ale masz cos uwalone w drzwiach pasazera

Opublikowano

na razie swieci ;)

cleaner pomogl, dzieki :hi:

ja juz sie nie scigam :P

objechalem bawarie i tyle mi wystarczy :decayed:

mam nadzieje ze nie bede mial przez to czestszych kontroli :grin:

Objechales fakt o jakąś długość auta ale weź pod uwagę że mój jest 300 kg cięższy i z pełnym bakiem paliwa pod korek a twój 1/3 paliwa. Do tego opory powietrza u mnie większe, za to na rybitwach nawet nie ruszyłes a ja już byłem daleko z przodu, co 4 buty to nie dwa ;)

P.s. Przygotuj się na częste kontrolę ;)

Opublikowano

pierwszy to zamek w drziwach pasazera

drugi to czujnik parkowania- prawy/srodkowy

reszta to testy centralnego zamkna, ktore wykonuje, ale masz cos uwalone w drzwiach pasazera

aa bo wkleiłem wszystko , ale przy zamknięciu auta zamyka mi drzwi pasażera , ale po otwarciu nie wyświetla się na fisie ze drzwi otwarte i lampka się nie zaświeca ani na drzwiach lampka tez nie świeci, szyba działa.

a co do sensoru to ciekawe bo wszystkie pykają na ucho, ale to dobrze balem sie ze sterownik.

Opublikowano

jaka dlugosc auta? :D

ze 3-4 dlugosci, wrzucic filmik? ;)

no ja rozumiem ze masz ciezsze auto, wieksze opory, ale tez i wieksza moc :)

wiadomo ze na mokrym nie mam zadnych szans, nawet jakby mial pierdyliard koni ;)


odwiedz Boseron hamownie, od stowki nie zbiedniejesz a przynajmniej bedziemy wiedziec co to za program masz wystrugany i ile jest w rzeczywistosci mocy ;)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Radziu wrzuć filmik nie pękaj :decayed: zawstydzisz Boskiego :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.