Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Boseron czy ty sprzedałeś swoje b8 w okolice Kalwarii Zebrzydowskiej? Znajomy mechanik mi mówił że był u niego Chłop na tablicach klubowych mówił ze w Krk kupił od "Studenta" :)

tylko chyba sedan to był ty miałeś avanta z tego co pamiętam

Podobno ori był sedan ale został przerobiony na avanta

Może gościu powrócił do oryginału

:grin: :grin: :grin::polew:

;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

O ile pamiętam sprzedawałem avanta ale mogłem coś pomylić ;)

Studentem to byłem ale wieki temu hehe,

Radek taniec to tylko przystawka przed daniem głównym......

Opublikowano

Panowie, jest do opylenia kompletny wydech z RS6 C6 2009r. łącznie z katami. Ktoś zainteresowany?

+ Siemano!

Panowie potrzebowałbym jakiegoś dobrego mechanika, który pomógłby mi w zdiagnozowaniu i naprawie usterki, samochów - FORD, silnik benzyna + gaz.

Ktoś coś?

602655605 , Mój kolega, ma siedzibe pod Skawiną.
Jaki price za wydech??
Wydech jednak bez katów, cena 1100pln.

Ciekawe czy podejdą puchy do mnie...masz jakieś jego fotki?? P.s. Weź kompa na zlot do BMW :))

A do czego chcesz to włożyć? Do paska? Fotki jutro Ci podeślę

Opublikowano

:hi:

Na Wielickiej jest dramat z tego co widziałem to na powstańców też nie jest lepiej, Dante dojechałeś jakoś do pracy ? :facepalm:

Opublikowano

zakopianka do matecznego tez stoi bo kierowcy usiłują omijać korek jadąc przez limanowskiego

Opublikowano

Poczekajcie jak zamkną cale skrzyżowanie.

Wtedy bedzie wesolo.

Panowie, jest do opylenia kompletny wydech z RS6 C6 2009r. łącznie z katami. Ktoś zainteresowany?

+ Siemano!

Panowie potrzebowałbym jakiegoś dobrego mechanika, który pomógłby mi w zdiagnozowaniu i naprawie usterki, samochów - FORD, silnik benzyna + gaz.

Ktoś coś?

602655605 , Mój kolega, ma siedzibe pod Skawiną.
Jaki price za wydech??

Pałki jadące w piątek do BT....o której sie umawiamy co przejechać w kolumnie?

Ta kolumnie

Opublikowano

Siemka ,

Ja az sie boje jak wroce po l4 i bede musial do pracy na rybitwy jechac z ruczaju

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siemka ,

Ja az sie boje jak wroce po l4 i bede musial do pracy na rybitwy jechac z ruczaju

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

To najmniejszy kłopot bo banem pojedziesz :-)
Opublikowano

:hi:


:hi:

Na Wielickiej jest dramat z tego co widziałem to na powstańców też nie jest lepiej, Dante dojechałeś jakoś do pracy ? :facepalm:

dojechałem bo wyjechałem wcześniej i przez mateczny i limanowskiego leciałem. W rmf podają że jest sajgon na ulicach a tu jeszcze nie wszystko zamkli co planują :facepalm:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor

Siemka ,

Ja az sie boje jak wroce po l4 i bede musial do pracy na rybitwy jechac z ruczaju

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

To najmniejszy kłopot bo banem pojedziesz :-)

No nie do końca bo obwodnica dzisiaj rano również stała w stronę rybitw...... 60 minut stania

Opublikowano

Siemka ,

Ja az sie boje jak wroce po l4 i bede musial do pracy na rybitwy jechac z ruczaju

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Vixen to przypadkiem Twoje B6 stoi na Chmieleńcu w podziemnym garazu? Bo u mnie jest jedno B6 na ramkach klubowych, bodajże blachy RLE

Edytowane przez radimm

Opublikowano

Siemka ,

Ja az sie boje jak wroce po l4 i bede musial do pracy na rybitwy jechac z ruczaju

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

To najmniejszy kłopot bo banem pojedziesz :-)

No nie do końca bo obwodnica dzisiaj rano również stała w stronę rybitw...... 60 minut stania

DLATEGO NOWA HUTA RULEZZ

Opublikowano

Siemka ,

Ja az sie boje jak wroce po l4 i bede musial do pracy na rybitwy jechac z ruczaju

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Vixen to przypadkiem Twoje B6 stoi na Chmieleńcu w podziemnym garazu? Bo u mnie jest jedno B6 na ramkach klubowych, bodajże blachy RLE
Nie kolego , ja na ruczaju mieszkam , stoje pod blokiem i rejke mam kr

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie mamy do sprzedania karnety na mycia na BP - złote programy.


Koszt pojedynczego mycia to 27,90zl - my mamy po 10zl

Pakiety ważne na każdej myjni BP w Polsce i ważne do końca roku.

Karnety są legalnego pochodzenia.

Dostepnych jest 11karnetów (razy 5myć)

3c478309432991e97be6cabc84a9ad96.jpg

BOSERON - 2 karnety

MIODZIO - 1 karnet

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

1 dla mnie

Edytowane przez miodzio

Opublikowano
  • Autor

Kurde Wy na szczotkach auta myjecie ?

Opublikowano

Kurde Wy na szczotkach auta myjecie ?

Oczywiście :wink:

Edytowane przez miodzio

Opublikowano
  • Autor

Wurger bedzie biznes ....... potrzebuje abyś do Bukowiny wziął do bagażnika fajerwerki ............

Opublikowano

Kurde Wy na szczotkach auta myjecie ?

Oczywiście :wink:

:fool:

Edytowane przez Radekst

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.