Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

okolo 18:30-19:00

Radek o tej godz juz wszyscy są w mordorze
nie wszyscy

Lord pierścieni olejowych przybywa po 22

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy. Szukam kogoś od ubezpieczeń na życie. Cel: ubezpieczenie kredytu na mieszkanie.

PS. Sprzedam Opla Vectre C 2006 LIFT 1.9 cdti kombi czarna, jasny beż w środku 160kkm, ode mnie z Austrii.

Zarejestrowana w PL.

Edytowane przez electrofinger

Opublikowano

jak nie jest czarne...

Pany - jak się w piątek umwaiamy???

staramy sie jechac wspolnie?

ja bym z checia pojechal kolumna, ale pewnie sie nie zalape bo bede dopiero po robocie jechac

ale Ty się nie utrzymasz w kolumnie na Zakopiance ;) Tam jadą mocni zawodnicy

Ja mam lizak

BOSERON bierze koguta

skoro sami mocarze to co robi tam Boseron? :decayed:

Młody grabisz sobie, tak się składa że zrobiłem korektę programu i możemy stawać na kresce bo cię cycu wciągne nosem i stawiam skrzynkę wódki że w BT będę pierwszy!
Opublikowano

Radek uważaj co mówisz [emoji41] ja w tamtym roku jak fikałem do Boserona po pijanemu to musiałem mu potem śpiewać do snu

Opublikowano

Radek uważaj co mówisz [emoji41] ja w tamtym roku jak fikałem do Boserona po pijanemu to musiałem mu potem śpiewać do snu

Kerczi tez za kare z naszym komisarzem Zawada tancowal? :D

Opublikowano

To jest nagroda ;)

Opublikowano

To były tance godowe

Opublikowano
  • Autor

Koledzy. Szukam kogoś od ubezpieczeń na życie. Cel: ubezpieczenie kredytu na mieszkanie.

PS. Sprzedam Opla Vectre C 2006 LIFT 1.9 cdti kombi czarna, jasny beż w środku 160kkm, ode mnie z Austrii.

Zarejestrowana w PL.

Kamil Sokołowski Escaro :) Na A4 -klub zniżka :)

Opublikowano

Z tą zniżką to bym uważał po prostu albo jest promocja albo nie ma, już nie mówcie że wszędzie na hasło a4 klub są zniżki bo jeszcze nigdzie nikt mi z ceny nie zjechał, w PZU ubezpieczenie mieszkania kosztuje pewna kwotę i akurat na hasło będzie taniej bo oni wiedzą co to jest a4 klub. ;)

PS. Już bym chciał być w Mordorze!

Będzie mega kox zabawa!

Opublikowano

Przecież u SokołaNH zawsze były zniżki dla naszego klubu, bo to jeden z nas przecież... A nawet jak zniżki nie załatwi, to podpowie co zrobić, żeby dobrze było. A tak w ogóle, to co z rozpiską pokoi? Miała podobno być dzisiaj... Chyba że jest w jakimś osobnym temacie??

f*ck MUSLIM

Opublikowano

Przecież u SokołaNH zawsze były zniżki dla naszego klubu, bo to jeden z nas przecież... A nawet jak zniżki nie załatwi, to podpowie co zrobić, żeby dobrze było. A tak w ogóle, to co z rozpiską pokoi? Miała podobno być dzisiaj... Chyba że jest w jakimś osobnym temacie??

f*ck MUSLIM

Ja juz wiem z kim jesteś w pokoju

Opublikowano

Tylko nie mów, że znowu będziesz spał z uziemnieniem :grin:

f*ck MUSLIM

Opublikowano

A teraz poważnie. Gadałem z Jarkiem i mówiłem mu ze Krakowskich dał do jednego pokoju jak ostatnio, wiadomo ze osoby które jadą z gąskami są inaczej dzieleni. Jeżeli ktoś ma jakieś ale to juz piszcie do organizatorów

Lepiej z uziemieniem niż z głową w d...

Opublikowano

Ja tam wszystko robię u Kamila i jestem mega zadowolony!!!

Opublikowano

Ja tam wszystko robię u Kamila i jestem mega zadowolony!!!

Kerczi ja tak samo i też mega zadowolony ale czy to zasługa klubu......

W tej branży jak nie zrobi dobrej ceny to pójdziesz do konkurencji tyle w temacie

Choć jeszcze się nie zdarzyło :)

Opublikowano

Ja z kolei od dawna jezdze do Oziego, ale tez escaro :)

Opublikowano

lato mówicie

Opublikowano

:hi: Spota dziś planujecie?

Opublikowano

Jak ktoś chce jechać obwodnicą do huty to życzę wesołych świąt

0cf6bdc2a0de44bd280abd5a24e62ef4.jpg

Opublikowano

Ja tam wszystko robię u Kamila i jestem mega zadowolony!!!

Kerczi ja tak samo i też mega zadowolony ale czy to zasługa klubu......

W tej branży jak nie zrobi dobrej ceny to pójdziesz do konkurencji tyle w temacie

Choć jeszcze się nie zdarzyło :)

Ale kto powiedział ze to zasługa klubu. Kolega zapytał, dostał odpowiedz. A hasło a4-klub jedynie kwestia ze to znajomy znajomego i być może ciut inaczej zostanie potraktowany tylko i aż tyle. Nikt tutaj nie mówi o czymś innym, Kamil jest bardzo profesjonalny nie zależnie od tego z kim działa( znajomym/bądź nie).

Edytowane przez KERCZI

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.