Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a na europejskim ktos mieszka?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak

Opublikowano

tak , mieszka w pobliżu[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 13:11 _________________________________________________Robert powiedz od kiedy chcesz jechać , czy od środy do niedzieli? jak chcesz to mogę zadzwonić tam gdzie my spimy

w tym ośrodku ? też tam wysłałem pytanko [br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 13:18 _________________________________________________

a na europejskim ktos mieszka?

same zarobasy na tym forum

Opublikowano

tak , mieszka w pobliżu[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 13:11 _________________________________________________Robert powiedz od kiedy chcesz jechać , czy od środy do niedzieli? jak chcesz to mogę zadzwonić tam gdzie my spimy

w tym ośrodku ? też tam wysłałem pytanko

nie wygodniej i szybciej było do nich zadzwonic? mnie czasami odpisywali po 2-3 dniach :gwizdanie:

Opublikowano

tak , mieszka w pobliżu[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 13:11 _________________________________________________Robert powiedz od kiedy chcesz jechać , czy od środy do niedzieli? jak chcesz to mogę zadzwonić tam gdzie my spimy

w tym ośrodku ? też tam wysłałem pytanko

nie wygodniej i szybciej było do nich zadzwonic? mnie czasami odpisywali po 2-3 dniach :gwizdanie:

oczywiście tylko dzwonie od rana,albo zajęte albo nikt nie odbiera :evil:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 13:20 _________________________________________________Podobno maja zrobiłem wstepna rezerwację :) jutro mam potwierdzic

Opublikowano

super :good:

Opublikowano

tak

moze jakas odpowiedz bardziej szczegolowa? :>

Trzeniu Ciebie juz wiem gdzie moge spotkac :polew:

Opublikowano

tak

moze jakas odpowiedz bardziej szczegolowa? :>

zainteresowany niech sam napisze :wink4:

Opublikowano

tak

moze jakas odpowiedz bardziej szczegolowa? :>

Trzeniu Ciebie juz wiem gdzie moge spotkac :polew:

w niedziele na zlocie :gwizdanie:

Opublikowano

tak

Trzeniu Ciebie juz wiem gdzie moge spotkac :polew:

i tego właśnie się boję :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak

Trzeniu Ciebie juz wiem gdzie moge spotkac :polew:

i tego właśnie się boję :polew: :polew: :polew:

masz coś na sumieniu :mysli:

Opublikowano

nie :tongue4: a Ty? :decayed::polew:

Opublikowano

Oj i to to dużo :gwizdanie: gdzie się podziewasz :evil:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 13:35 _________________________________________________Trzeniu jak podróż ? kiedy jesteś u mnie

Opublikowano

Oj i to to dużo :gwizdanie: gdzie się podziewasz :evil:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 13:35 _________________________________________________Trzeniu jak podróż ? kiedy jesteś u mnie

a dzisiaj możesz?

o 14 mam spotkanie ale później jak coś to jestem wolny , pytanie czy Ty również? :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie problem tego typu jest że popołudni to cieżko bo mam dużo pisania i klijentów.Poranne pory mi bardziej odpowiadaja. A może sobota :)

Opublikowano

Tytus, Demon, TrueOgr - uczyć się :evil2:

http://www.youtube.com/watch?v=Zo27tNO3omo&NR=1[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 20:46 _________________________________________________No chyba że wolicie tak :gwizdanie:

http://pl.youtube.com/watch?v=21F7FP3_54M

Opublikowano

U mnie problem tego typu jest że popołudni to cieżko bo mam dużo pisania i klijentów.Poranne pory mi bardziej odpowiadaja. A może sobota :)

to sobota godz 9? Pasi Robert? :gwizdanie:

Opublikowano

Goniłem Cię wczoraj na bobrzyńskiego ale musiałem skręcić na pocztę :wink4:

Ogrze Ty mieszkasz gdzies w tych okolicach?

ano mieszkam :naughty: dokładniej na pw :wink4:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 21:22 _________________________________________________

Tytus, Demon, TrueOgr - uczyć się :evil2:

http://www.youtube.com/watch?v=Zo27tNO3omo&NR=1[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 20:46 _________________________________________________No chyba że wolicie tak :gwizdanie:

http://pl.youtube.com/watch?v=21F7FP3_54M

Jarko dzięki za tańce instruktarzowe :polew:
Opublikowano

Jarko pokaż jakiś filmik chłopakom ze swojego wesela , pewnie więcej się nauczą :kox:

Opublikowano

Jarko pokaż jakiś filmik chłopakom ze swojego wesela , pewnie więcej się nauczą :kox:

no jeszcze nie widziałem "milczącego wesela" :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.