Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witam Was serdecznie.

Od niedawna jestem posiadaczem mojej audi a4 b5. Jakoś nie mogłem znaleźć czasu aby zjawić się na zlocie. Może dzisiaj mi się to uda, o ile się odbędzie. Jeśli tak to gdzie i o której? Czy nadal Galeria Krakowska ostatnie piętro o 18:00? Poza tym mam pytanko, cz ktoś z Was będzie miał VAG-a aby zobaczyć co sie w moim Audi dzieje? Kupiłem chyba felerny okaz :(. Może jednak uda mi się go doprowadzić do porządku. Kiedy kupowałem nie wyglądało to tak źle. No cóż. Ludzie uczą się na błędach. Mogę liczyć na Wasze porady i pomoc? Byłbym wdzięczny i pozdrawiam. Do zobaczenia (mam nadzieję że dzisiaj)

Przyjedz dzisiaj na spocika moze coś poVAGujemy :cool1::good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widzę że dużo nowych osób dzisiaj będzie na spocie :) straszna cisza :gwizdanie:

Opublikowano

i ile atrakcji prezentacja nowego Cubrowozu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Widzę że dużo nowych osób dzisiaj będzie na spocie :) straszna cisza :gwizdanie:

to bardzo miło ze bedą nowi :good:

Opublikowano

i ile atrakcji prezentacja nowego Cubrowozu :gwizdanie:

w takim razie ja przyjadę MPK

Opublikowano

Zapraszamy Wszystkich :!: Dzisiaj ostatni wakacyjny spot :!::!::!:

_________________________________________________

Co do Vaga to może być mały problem... Nie będzie Tytusa i Sokoła... Ostatnia nadzieja w ThemOnie...

Też by mi się przydało poszperać trochę bo mi się poduchy świecą :disgust:

Wie ktoś czy Dejmon będzie :?:

Opublikowano

Robert a może weźmiesz ten podnośnik dla mnie i go założymy? :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Robert a może weźmiesz ten podnośnik dla mnie i go założymy? :gwizdanie: :naughty:

oj nie ale obiecuję że na pewno na Zlot letni będziesz miał założony :tongue4:

Opublikowano

szkoda. Oglądacie Panowie naszego robercika? :gwizdanie: nawet dobrze mu idzie :kox:

robert a Ty wogóle jedziesz na ten zlot czy nie? :mysli:

Opublikowano

szkoda. Oglądacie Panowie naszego robercika? :gwizdanie: nawet dobrze mu idzie :kox:

robert a Ty wogóle jedziesz na ten zlot czy nie? :mysli:

Oczywiście że oglądamy :) co za pytanie :gwizdanie:

Jednak na zlot nie jadę :(

Opublikowano

Jednak na zlot nie jadę :(

:thumbdown: :thumbdown:

Robert K. :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

kurde kovalainen coraz bliżej :embarrassed:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 15:29 _________________________________________________Robert 3 :notworthy::good: :oklaski: :thumbup:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 15:39 _________________________________________________widzieliście jak wygwizdali Hamiltona podczas wręczania pucharu? :gwizdanie:

A Robertowi bili brawo wszyscy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Bo Roberty to równe chłopaki

Opublikowano

A ja tam meczyk co na pomorzu jest oglądam :cool1:

Opublikowano

cuber to zes kupił dobrego pazdziocha :decayed:

Porezamy na spocie.

Wielkie gratki Grzesiek!!! :)

Opublikowano

Bo Roberty to równe chłopaki

z wyjątkami :polew: :polew:
Opublikowano

cuberek - miałem się nie wygadać - a tu widzę wszyscy o Twojej furce już wiedzą - koledzy jak tam magnesiki - OK czy jest jakiś niesmak ( tylko bez ściemy mi tu odpowiadać ) - fajnie że się udało że możecie na trase już mieć go na furkach ( tak jak Trzeniek chciałeś ) :wink4:

Opublikowano

Miron, weź wzornik na zlot jak możesz :)

Opublikowano

Panowie dzięki za spocika :)

Cuberek furka wymiata :kox:

Opublikowano

no spocik ok :wink4:

Pablo, jak wyregulujesz gaz to sie znowu scigniemy :good::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.