Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wlasnie , sokół znowu capie skalny dymisz jak smok wawelski :decayed:

ale to stefany są :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Truegre się ostatnio ze mnie śmiał że teraz z moich rur to leci jak ......... prawda to? bo ja nie patrzę za siebie :decayed:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 22:13 _________________________________________________Jest Stefan , jest zabawa :decayed::kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no wlasnie , sokół znowu capie skalny dymisz jak smok wawelski :decayed:

ale to stefany są :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Truegre się ostatnio ze mnie śmiał że teraz z moich rur to leci jak ......... prawda to? bo ja nie patrzę za siebie :decayed:

Nie :wink4: a z moich :gwizdanie:

Opublikowano

nie wiem bo zawsze jadę przed Tobą :decayed:

Opublikowano

nie wiem bo zawsze jadę przed Tobą :decayed:

:gwizdanie: BA

A gdzie jest żabcia

Opublikowano

nie wiem bo zawsze jadę przed Tobą :decayed:

:gwizdanie: BA

A gdzie jest żabcia

pewnie go bocian dojechał :decayed:

Opublikowano

nie wiem bo zawsze jadę przed Tobą :decayed:

:gwizdanie: BA

A gdzie jest żabcia

pewnie go bocian dojechał :decayed:

upala nowy wóż po mieście :)

Opublikowano

Robert co do wyjątku to np. Mateja :naughty: :naughty:

Miron dzięki za magnesiki, ale kto je tak zwinął :mysli: poza tym są kozackie :wink4:

Opublikowano

nie wiem bo zawsze jadę przed Tobą :decayed:

:gwizdanie: BA

A gdzie jest żabcia

pewnie go bocian dojechał :decayed:

upala nowy wóż po mieście :)

pewnie jeżdzi po ul. Szlak :polew:

Opublikowano

Robert co do wyjątku to np. Mateja

miło :) że nie ...[br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 22:22 _________________________________________________

nie wiem bo zawsze jadę przed Tobą :decayed:

:gwizdanie: BA

A gdzie jest żabcia

pewnie go bocian dojechał :decayed:

upala nowy wóż po mieście :)

pewnie jeżdzi po ul. Szlak :polew:

chcesz :banan:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 22:23 _________________________________________________oglądam tvn i się przeniosłem w czasie :)

Opublikowano

Lubisz lata 80tę :?: :naughty:

Opublikowano

Lubisz lata 80tę :?: :naughty:

Tak moja żona się wtedy urodziła :)

Opublikowano

najlepsze roczniki to 76-83 później to już była sieczka :decayed:

Opublikowano

najlepsze roczniki to 76-83 później to już była sieczka :decayed:

:thumbup: :thumbup:
Opublikowano

najlepsze roczniki to 76-83 później to już była sieczka :decayed:

dokładnie :good:

Opublikowano

najlepsze roczniki to 76-83 później to już była sieczka :decayed:

dokładnie :good:

:decayed::hi:

Opublikowano

Tylko po co te drzwi :gwizdanie: jeszcze zdjęcia z spotu niedzielnego mogłeś wkleić

Opublikowano

winda była konkret , tylko dlaczego ona jeżdzi na boki a nie góra-dół? :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.