Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cuberek - miałem się nie wygadać - a tu widzę wszyscy o Twojej furce już wiedzą - koledzy jak tam magnesiki - OK czy jest jakiś niesmak ( tylko bez ściemy mi tu odpowiadać ) - fajnie że się udało że możecie na trase już mieć go na furkach ( tak jak Trzeniek chciałeś ) :wink4:

Miron dzięki kumplu za magnesiki , jednak co za parówa je tak zwineła? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bo Roberty to równe chłopaki

z wyjątkami :polew: :polew:

tzw :evil:

Miło było ale krótko :evil: działo się coś :mysli:

Opublikowano

Cuber wrzuć krakowskie Auto Casco :naughty:

Opublikowano

Cuber wrzuć krakowskie Auto Casco :naughty:

:mysli:

Opublikowano

Ty tyle nie myśl , tylko mi powiedz GDZIE JEST MóJ PODNOśNIK? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

sprzedałem

:polew:

Opublikowano

nie chce mówić co tym myślę :gwizdanie:

Opublikowano

nie chce mówić co tym myślę :gwizdanie:

uśmiałem się strasznie . Twoje zdrówko

Opublikowano

Witam, widzę że Cuber wreszcie zajechał nowym paździochem :decayed:

Opublikowano

nie chce mówić co tym myślę :gwizdanie:

uśmiałem się strasznie . Twoje zdrówko

wzajemnie Robercik , wzajemnie :drunk::thumbup:

Opublikowano

Pablo, jak wyregulujesz gaz to sie znowu scigniemy :good::decayed:

Ale po co przeciez Ci odjechałem :)

Tylko wczesniej 2jka nie weszła :decayed::polew:

Opublikowano

Pablo, jak wyregulujesz gaz to sie znowu scigniemy :good::decayed:

Ale po co przeciez Ci odjechałem :)

Tylko wczesniej 2jka nie weszła :decayed::polew:

ja tam z 1 odrazu na 3 wrzucam :decayed:

Opublikowano

Pablo, jak wyregulujesz gaz to sie znowu scigniemy :good::decayed:

Ale po co przeciez Ci odjechałem :)

Tylko wczesniej 2jka nie weszła :decayed::polew:

ja tam z 1 odrazu na 3 wrzucam :decayed:

No własnie po co sie wysilać lepiej na skróty :decayed:

:D

Opublikowano

Pablo, jak wyregulujesz gaz to sie znowu scigniemy :good::decayed:

Ale po co przeciez Ci odjechałem :)

Tylko wczesniej 2jka nie weszła :decayed::polew:

ja tam z 1 odrazu na 3 wrzucam :decayed:

a ja wsteczny :polew:

Opublikowano

Pablo, jak wyregulujesz gaz to sie znowu scigniemy :good::decayed:

Ale po co przeciez Ci odjechałem :)

Tylko wczesniej 2jka nie weszła :decayed::polew:

dopiero na 4-tym biegu, a masz niby 60 koni wiecej :gwizdanie:

a co do biegu to takie kity to wciskaj pimpom :decayed:

zresztą poczekaj jeszcze troche :wink4:

Opublikowano

Panowie za tydzień spot odwołany :mysli:

Opublikowano

no wlasnie , sokół znowu capie skalny dymisz jak smok wawelski :decayed:

Opublikowano

Pablo, jak wyregulujesz gaz to sie znowu scigniemy :good::decayed:

Ale po co przeciez Ci odjechałem :)

Tylko wczesniej 2jka nie weszła :decayed::polew:

dopiero na 4-tym biegu, a masz niby 60 koni wiecej :gwizdanie:

Kamil na trójce Cie dojechałem :decayed:

Opublikowano

no wlasnie , sokół znowu capie skalny dymisz jak smok wawelski :decayed:

ale to stefany są :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

:polew:

Szkoda gadać :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.