Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

winda była konkret , tylko dlaczego ona jeżdzi na boki a nie góra-dół? :decayed:

tego nikt nie wie :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko po co te drzwi :gwizdanie: jeszcze zdjęcia z spotu niedzielnego mogłeś wkleić

a co Ty myslisz że ja mam czas przegladać ? Mam 40 GB zdjęć na dysku, znalazłem pierwsze i ostatnie, zaznaczyłem i poszło :decayed:
Opublikowano

Tylko po co te drzwi :gwizdanie: jeszcze zdjęcia z spotu niedzielnego mogłeś wkleić

a co Ty myslisz że ja mam czas przegladać ? Mam 40 GB zdjęć na dysku, znalazłem pierwsze i ostatnie, zaznaczyłem i poszło :decayed:

ok tak tylko nieśmiało pytałem :)

Opublikowano

robi się z niedzieli album :wink4:

Opublikowano

Panowie , jest jakiś chętny żeby zrobic prawko no motor?

Opublikowano

Panowie , jest jakiś chętny żeby zrobic prawko no motor?

Panowie , jest jakiś chętny żeby zrobic prawko no motor?

Ja normalnie?

Pytanko co z hamownią :mysli: pozostaje ulica :)

Opublikowano

idziemy na kursik? pojezdził bym w lecie na jakimś plastiku :wink4:

ja już po hamowni

206 422 :tongue4:

Opublikowano

idziemy na kursik? pojezdził bym w lecie na jakimś plastiku :wink4:

ja już po hamowni

206 422 :tongue4:

co [br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 22:51 _________________________________________________

dziękuję bardzo koledze :)[br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 22:51 _________________________________________________

Proponuję zdjęcie na czołówkę wybrać

Opublikowano

a proszę Cię bardzo, gdybym miał więcej czasu to bym wcześniej wrzucił :wink4: ale lepiej późno....

Opublikowano

a proszę Cię bardzo, gdybym miał więcej czasu to bym wcześniej wrzucił :wink4: ale lepiej późno....

super zdjęcia :good: a ostatnie piękne :) wiem wiem mało czasu

Opublikowano

sorry że się wam wcinam mam pytanko-ile średnio jest was na spocie?

Opublikowano

sorry że się wam wcinam mam pytanko-ile średnio jest was na spocie?

10-20 aut[br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 23:02 _________________________________________________a to jest fota dnia :gwizdanie:

41c63933b9227cdb73d34094b942dc7c,5,1.jpg

Opublikowano

sorry że się wam wcinam mam pytanko-ile średnio jest was na spocie?

10-20 aut[br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 23:02 _________________________________________________a to jest fota dnia :gwizdanie:

41c63933b9227cdb73d34094b942dc7c,5,1.jpg

brawo :good: [br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 23:11 _________________________________________________

sorry że się wam wcinam mam pytanko-ile średnio jest was na spocie?

co za pytanie

Opublikowano

Panowie , nie ma ktoś pożyczyć antyradaru na wyjazd? :gwizdanie:

Opublikowano

a proszę Cię bardzo, gdybym miał więcej czasu to bym wcześniej wrzucił :wink4: ale lepiej późno....

super zdjęcia :good: a ostatnie piękne :) wiem wiem mało czasu

nie te ostatnie to specjalnie akurat dla Ciebie, tak się chciałem pochwalić :decayed:
Opublikowano

a proszę Cię bardzo, gdybym miał więcej czasu to bym wcześniej wrzucił :wink4: ale lepiej późno....

[/quote

super zdjęcia :good: a ostatnie piękne :) wiem wiem mało czasu

nie te ostatnie to specjalnie akurat dla Ciebie, tak się chciałem pochwalić :decayed:

moja żona jest po plastyku dyplom fotografia i powiedziała że .....

Opublikowano

a nie było jeszcze sokola , mnie i chyba 3 osób

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.