Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żabcia, jak tam smaki dzisiejsze :?: Wieczór się zbliża :gwizdanie:

We wtorek picie? :gwizdanie: :decayed:

a co to wtorek jakis trędowaty czy co :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żabcia, jak tam smaki dzisiejsze :?: Wieczór się zbliża :gwizdanie:

We wtorek picie? :gwizdanie: :decayed:

a co to wtorek jakis trędowaty czy co :gwizdanie:

No we srode trzeba isc do pracy,wiec tredowaty jak kazdy dzien do piatku :polew::decayed:
Opublikowano

Żabcia, jak tam smaki dzisiejsze :?: Wieczór się zbliża :gwizdanie:

We wtorek picie? :gwizdanie: :decayed:

a co to wtorek jakis trędowaty czy co :gwizdanie:

No we srode trzeba isc do pracy,wiec tredowaty jak kazdy dzien do piatku :polew::decayed:

bo pić to trzeba umieć :naughty:
Opublikowano

Żabcia, jak tam smaki dzisiejsze :?: Wieczór się zbliża :gwizdanie:

We wtorek picie? :gwizdanie: :decayed:

a co to wtorek jakis trędowaty czy co :gwizdanie:

No we srode trzeba isc do pracy,wiec tredowaty jak kazdy dzien do piatku :polew::decayed:

bo pić to trzeba umieć :naughty:

:good:

Opublikowano

nie spać - dupcyć :decayed:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 22:45 _________________________________________________Hugo - daj banana :notworthy: daj banana :notworthy: pokaż jaja :notworthy: daj banana :notworthy:

Opublikowano

nie spać - dupcyć :decayed:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 22:45 _________________________________________________Hugo - daj banana :notworthy: daj banana :notworthy: pokaż jaja :notworthy: daj banana :notworthy:

Mam 2 do odstrzału.Ale chyba jaj nie mają i nic nie piszą :decayed:

Opublikowano

nie spać - dupcyć :decayed:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 22:45 _________________________________________________Hugo - daj banana :notworthy: daj banana :notworthy: pokaż jaja :notworthy: daj banana :notworthy:

Mam 2 do odstrzału.Ale chyba jaj nie mają i nic nie piszą :decayed:

Dwa jaja do odstrzału :kox::decayed::polew: :polew:
Opublikowano

Tukan nie drwij z jaj Bosa :no::bag:.......................................................... :decayed:

Opublikowano

Tukan nie drwij z jaj Bosa :no::bag:.......................................................... :decayed:

Ja nie drwie ale jak chce sobie odstrzelic to trzeba temu zapobiec :kox::decayed: Joke Chyba zarobie :ban:
Opublikowano
  • Autor

co za spam :spam: :spam: :spam:

Oczywiscie jak przystało, drinek to podstawa :naughty:

Opublikowano

Siema :>

mam pytanie czy ktoś może mi to sprawdzić u Was na miejscu ??

http://allegro.pl/item413708781_radio_cb_alan_109_antena_magnesowa_ml_145_alan.html

ale co chcesz sprawdzić???

:hi: witam drinkowiczów...[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 23:13 _________________________________________________i wogóel wszystkich pijaków, tych co umieja i nie umieją :tongue4:

Opublikowano

Dobra ja mykam jutro jade nad Balaton :) Jak wróce bedzie tu zapewne 20 str :spam: -u

Opublikowano

Ten zestawik. Kurde muszę kupić CB. Myślałem że dzisiaj nabędę w wawie bo jutro lecę w polskę ale nie udało mi się.

Więc się rozglądam i znalazłem u Was taki zestawik jak mnie interesuje, taniej niż w wawce o prawie 100 zł więc się opłaca

Opublikowano

ale chcesz żeby Ci sprawdzić co to za koleś? czy ma sklep itp? bo parametry i opinie na temat radia sprawdzisz w sieci... :mysli:

Opublikowano

no właśnie przecież to nowe, co tam sprawdzać :mysli:

Opublikowano

kolo ma supersprzedawcę więc nie ryzykujesz za wiele... :przebiegly:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 23:21 _________________________________________________łozap men?

Opublikowano

ale chcesz żeby Ci sprawdzić co to za koleś? czy ma sklep itp? bo parametry i opinie na temat radia sprawdzisz w sieci... :mysli:

Dokładnie. Parametry radia i anteny znam

Opublikowano

nie spać - dupcyć :decayed:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 22:45 _________________________________________________Hugo - daj banana :notworthy: daj banana :notworthy: pokaż jaja :notworthy: daj banana :notworthy:

A tam bana, żadna frajda... Ale taki kropek z napisem "moderowany" to już coś :cool1:

co za spam :spam: :spam: :spam:

A Ty co tak machasz tymi patyczkami od rana :?: Lepiej byś drinka pilnował bo w szklance już prawie Masz pusto :przebiegly:

Opublikowano

ale chcesz żeby Ci sprawdzić co to za koleś? czy ma sklep itp? bo parametry i opinie na temat radia sprawdzisz w sieci... :mysli:

Dokładnie. Parametry radia i anteny znam

czytałeś "o mnie"

jakiś debil, przecież możesz zwrócić towar zakupiony przez sieć, jak bys się uparł to wywaliłbyś mu to ogłoszenie z allegro... z tego co pisz w pkt.1 to się nie spotka i nie ma sklepu... cyt:

1. Z POWODU INTERNETOWEGO CHARAKTERU DZIAŁALNOŚCI ODBIÓR OSOBISTY NIE JEST MOŻLIWY. W SZCZEGÓLNYCH WYPADKACH UMAWIAM SIĘ W NOWEJ HUCIE -KOSZT ODBIORU OSOBISTEGO TO 50ZŁ

2. OFERUJEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE PRODUKTY ORYGINALNE, NOWE I NIEUŻYWANE. KUPIONY TOWAR NIE PODLEGA ZWROTOWI ANI WYMIANIE..

raczej Ci nie pomogę... za odbiór osobisty koleś chce 50 pln... [br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 23:32 _________________________________________________przykro mi.... DOBRANOC PANOWIE... :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.