Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

czukundur rządzi :polew:

Opublikowano

Dobry dzien...widze ze grill-ek sie udal i przejazd przez miasto o minimalnym spalaniu tez :kox:

Opublikowano

coś Jarko się nie oddzywa jego chyba dopadł mega kacyk :kox:

E tam zaraz kacyk :gwizdanie:

Opublikowano

Witam.

Panie, Panowie nie bardzo wiem gdzie się udać z tym pytanie, ale jako że jestem, z pod Krakowa to pomyślałem, że to miejsce będzie dobrym pomysłem.

Już pominę to, że ktoś mi w nocy uszkodził moje autko (CH&# mu w D*$#), ale o to, że (jestem laikiem w tych dziedzinach) nie bardzo wiem gdzie mogę kupić brakujący element.

Zamieszczam foty. Generalnie to rysy na błotniku też nie było, ale nie wydaje mi się by to ktoś uszkodził samochodem. Myślę, że to ręczna robota.

Jeśli macie jakieś info gdzie coś takiego kupię i za ile to wielkie dzięki.

http://img388.imageshack.us/my.php?image=18082008046za3.jpg

Opublikowano

Witam.

Panie, Panowie nie bardzo wiem gdzie się udać z tym pytanie, ale jako że jestem, z pod Krakowa to pomyślałem, że to miejsce będzie dobrym pomysłem.

Już pominę to, że ktoś mi w nocy uszkodził moje autko (CH mu w D*$#), ale o to, że (jestem laikiem w tych dziedzinach) nie bardzo wiem gdzie mogę kupić brakujący element.

Zamieszczam foty. Generalnie to rysy na błotniku też nie było, ale nie wydaje mi się by to ktoś uszkodził samochodem. Myślę, że to ręczna robota.

Jeśli macie jakieś info gdzie coś takiego kupię i za ile to wielkie dzięki.

http://img388.imageshack.us/my.php?image=18082008046za3.jpg

słabej jakości zdjęcie wstaw jeszcze raz lub opisz uszkodzenie

Opublikowano
  • Autor

Może to będzie lepsze. Właściwie to brak mi zaślepki. To jak dla mnie już jest mega uszkodzenie :confused4:

http://img187.imageshack.us/my.php?image=18082008048px3.jpg

Nie wiem czy ona wchodzi tylko na wcisk i ktoś mi ją wyrwał, czy jest tam coś jeszcze ?

jest to zaślepka miejsca na hak holowniczy z przodu , kupisz Ją w ASO za ok 70 pln z tym ze musisz ją pomalowac pod kolor zderzaka ;(

( orginalnie jest koloru szarego )

Opublikowano

Ja tą zaślepkę widzę w ASO za 44zł

Opublikowano
  • Autor

Ja tą zaślepkę widzę w ASO za 44zł

no dobra podaje cene sprzed roku bo mi tez ktoś podprowadzil :tongue4::wink4:

Opublikowano

Szkoda tylko że uszkodził przy tym błotnik.

Wielkie dzięki.

Macie jakieś miejsce w Krakowie gdzie mogę po to podjechać ?

Opublikowano

Trzeniu jak masz problemy to pisz śmiało do mnie :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu jak masz problemy to pisz śmiało do mnie :polew: :polew:

Stary... jeszcze nie widziałem żeby się ktoś tak szybko taki blady zrobił :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu jak masz problemy to pisz śmiało do mnie :polew: :polew:

Stary... jeszcze nie widziałem żeby się ktoś tak szybko taki blady zrobił :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 15:21 _________________________________________________a z pracy czy szef :mysli:

Opublikowano

Trzeniu jak masz problemy to pisz śmiało do mnie :polew: :polew:

Stary... jeszcze nie widziałem żeby się ktoś tak szybko taki blady zrobił :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 15:21 _________________________________________________a z pracy czy szef :mysli:

z Xeroxa ale warszawskiego :decayed: a taki cwaniaczek był do tej pory :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.