Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w galerii Kazimierz ją dziś widzialem

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie udanego jutro spocika :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w galerii Kazimierz ją dziś widzialem

]

dokładnie była moja audika ;(

Opublikowano

w galerii Kazimierz ją dziś widzialem

Wpadnij na spota to poznasz wszystkie A4 klubowiczów a my zobaczymy Twoją :)

Pany i jak robimy grilla :mysli: pogoda w sam raz :) a jak zacznie padać to przeniesiemy się pod

estakadę Polsadu :polew:

Opublikowano
  • Autor

Wpadnij na spota to poznasz wszystkie A4 klubowiczów a my zobaczymy Twoją :)

Był jak Ciebie nie było :naughty:

No to jak z tym grillem, spotykamy sie normalnie o 18-stej w Galerii ?

Opublikowano

Panowie udanego spocika, ja niestety w pracy do 20.00 więc smacznego......

Opublikowano

Żabcio to co z tym spotem dzisiejszym :mysli:

Opublikowano

Dajcie mi znać na koma co i jak bo nie będę ślęczał przed kompem i czekał aż się zdecydujecie, tylko sms bo ide pomurkować więc cięzko byłoby odebrać :decayed:

Opublikowano

DZISIEJSZY SPOT ZAMIENIONY NA GRILLA GODZ. 17

Cuber o 18 będzie na DACHU Galeri aby zabrać zagubionych :)

[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 14:54 _________________________________________________http://mapy.google.pl/maps?f=q&hl=pl&geocode=&q=Kaczary+krak%C3%B3w&sll=51.025849,19.698486&sspn=0.263013,0.543823&ie=UTF8&ll=50.085806,19.966911&spn=0.004192,0.008497&z=17

Opublikowano

kurde pierwsze słysze :gwizdanie: nie wiem co tam z audikiem robisz ale Ja czegoś takiego nie miałem :mysli:

w sumie nic nie robie, ale raczej servo nie sypie sie bo to dzieje sie tylko na luzie albo na sprzegle, poprostu lecisz z gory, wrzucasz luz, wciskasz hamulec i zamienia sie w kamien, wrzucasz bieg nawet nie dodajac gazu i hamulec jest ok, to samo jak sie np toczysz w korku gdzies z gorki na sprzegle to pedal hamulca twardnieje, puscisz sprzeglo o ile jest mozliwosc i pedal normalny, mozliwe, ze zbieg okolicznosci bo na trasie na pewno bys to wyczail, pierwszy raz wystapilo na 4 dzien po zakupie (pamietam bo bylem montowac CB i mialem sie wrocic do serwisu zeby zrobic zadyme :decayed:) akurat toczylem sie z lekkiej gorki, w miescie problemu nie ma bo nie jezdzi sie raczej na luzie, podjade do magikow i niech mysla :wink4:

kolego danielo89prezes jak wklejasz fotki cudzych furmanek to przynajmniej bys tafle zaslonil :bicz3:

Opublikowano

Robert a co z kiełbachą? każdy sobie kupuje czy będzie? :kox:

Opublikowano

Dzięki Chłopy za spota, byłoby :kox: gybyby Cuber :gwizdanie:

I jak dla mnie to co tydzień spoty mogą być u Robrta :good: Zmieńcie tylko godz. na 17.00, ktoś będzie podbijał po ekipą i do Wąskiego :good: :good: :good:

Opublikowano

było tak sobie ale dzięki :decayed:

Opublikowano

było tak sobie ale dzięki :decayed:

szydera jak zawsze :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jakro ( gumiaku ) spierdzieliłeś i tyle z imprezy a dopiero sie zaczeło :naughty:

Opublikowano

przejazd przez misto kox , nawet nas pały spisały :decayed:

Opublikowano

Jakro ( gumiaku ) spierdzieliłeś i tyle z imprezy a dopiero sie zaczeło :naughty:

zaczeło :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

przejazd przez misto kox , nawet nas pały spisały :decayed:

where ?

Szłyszałem ze byliscie na BP na matecznym :gwizdanie:

Opublikowano

byliśmy na BP a spisali Nas na zakopiance przy zjeżdzie do Ciebie do firmy

Opublikowano
  • Autor

byliśmy na BP a spisali Nas na zakopiance przy zjeżdzie do Ciebie do firmy

dlaczego ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.