Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No dobra, konkrety Panowie :naughty:

Gdzie grill, o której się zbieramy, robimy jakieś info żeby ktoś przypadkiem w nd w GK na Nas czekał tylko we właściwe miejsce dotarł :good:

JA bym się ustawił a Galerii a potem pojechał do Waskiego :gwizdanie:

Misiu, ale gdzie do Waskiego :tongue4: No i 18.00 to chyba już troszkę późnawo i jeszcze czy większość jest chętna na takie rozwiązanie :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Działka jest koło nowej estakady nad rondem polsadu.W kieunku 29 listopada pierwsza w prawo.Tylko jednen ogród działkowy /taki mały /na wysokości zjazdu z estakady i foto radaru.Tylko

proszę jechać pod estakadą bo jeśli z góry ktoś by jechał to nie ma skrętu.

zróbcie jak chcecie.Ale myślę że o 17 .Ja czekać na was tam będę. :)

Kto robi zakupy....czy każdy sam ???[br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 14:08 _________________________________________________Ul.Kaczary :)

Opublikowano

To co z tym grilem ? może by ktoś coś w końcu oficjalnie napisał :gwizdanie:

Serdecznie Cię kolego zapraszam na grilla :wink4:

Serdecznie Ci kolego dziękuję :naughty: oczywiście będę :decayed:
Opublikowano
  • Autor

mam nadzieje ze nie bedzie lało ani żadnych trąb powietrznych :gwizdanie: nie bedzie :evil:

Opublikowano
się działo

sie dzieje w Podgórzu

mam nadzieje że w Krakowie bedzie spokojniej, na Ruczaju tylko się błyska, autko zaparkowane w garażu :tongue4:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 20:49 _________________________________________________dziś straszne nudy, widać że wszyscy wyjechali przez cały dzień zapisana 1 strona, brak :spam: u :good:

Opublikowano

kur wa ale mi grad zj***ł auto :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

kur wa ale mi grad zj***ł auto :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No nie gadaj :shocked: Ja pier........ ;(

Opublikowano

Szkoda furmanki :kwasny:mam nadzieje ze nie ma dużych szkód,u mnie narazie cisza spokój zazwyczaj z krk nic do mnie nie przychodzi :)

Opublikowano

Chciałem wam pokazać co zbombardowało nasze fury (mieszkam niedaleko Piotra) ale jak chcę wrzucić zdjęcie to mi jakiś błąd wyskakuje :disgust::kwasny:

Opublikowano

Ciekawe ile mamy poszkodowanych a4.

Współczuje

Opublikowano

Chciałem wam pokazać co zbombardowało nasze fury (mieszkam niedaleko Piotra) ale jak chcę wrzucić zdjęcie to mi jakiś błąd wyskakuje :disgust::kwasny:

spróbuj dac na http://imageshack.us/
Opublikowano

cześć, cześć... waliło nieźle na 29go listopada... ja mam w garażu, współczuję szkód... pojeby meteorolodzy wlaśnie się wypowiadali, że na 48 h przed można bez problemu przewidzieć takie pogodowe zasadzki.. tylko jakoś nie słyszałem nic w tv wcześniej...

Opublikowano

Prezes zaraz wrzuci :wink4:

Opublikowano

15082008020sd6.jpg

Uuu ;( No to autka zapwne ucierpialy :kwasny:
Opublikowano

to na Ruczaju grat był większy, nie zrobiłem zdjeć bo padly baterie w aparacie

Opublikowano

to na Ruczaju grat był większy, nie zrobiłem zdjeć bo padly baterie w aparacie

A ty myślisz że ja to gdzie mieszkam :wallbash: to są zdjęcia z Ruczaju
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.